Lust Epidemic Türkçe 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Lust Epidemic Türkçe 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.0
S

Silinen üye 28892

rehberini nerden bulabilierim bunun
Herhangi bir yazılı Türkçe Rehber bulunmuyor maalesef. Youtube'da walkthrough videolarımız mevcut.
Lust Epidemic 1.Bölüm oynanış videosuna gitmek için tıklayın.
Lust Epidemic 2.Bölüm oynanış videosuna gitmek için tıklayın.
Bu Linkler oyunun bir kısmının yolunu gösteriyor sadece. Takıldığınız yeri, Discord sunucumuza katılıp, #Yardım kanalından destek alabilirsiniz. Discord Sunucumuza Katılmak İçin Tıkla.

A

aXnBLaDe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba arkadaşlar sincap doğu kulesinin tepesine gitti ama kapıyı açamıyorum güvenlik kartını da bulamadım nasıl aşacağız engeli şimdiden teşekkürler

M

Marki

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Amk android linkler bozuk heralde inmiyor sürekli reklam çıkıyor ama indirme sayfasına girmiyor

M

Marki

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba bu oyunun tüm yeni çıkan güncell versiyonlarını oynamam mı gerekiyor oyunu hepyen bittirebilmek için yoksa en yeni güncel versiyonunu indirip oynamam yetiyor mu?

S

Silinen üye 28892

Merhaba bu oyunun tüm yeni çıkan güncell versiyonlarını oynamam mı gerekiyor oyunu hepyen bittirebilmek için yoksa en yeni güncel versiyonunu indirip oynamam yetiyor mu?
Tam olarak ne dediğinizi anlamadım ama şuan sitemizde olan oyun, Final yapmış son sürümdür. Yani oyunu indirip, baştan sona oynayabilirsiniz.

M

Marki

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir de bu oyunun yapımcısı tarafından yapılan treasure of nadia onundamı sadece en güncell versiyonunu indirsem hikaye olarak hepsini oynayabilir miyim çünkü lust epidemicte videolara baktigimda farklı şeyler görüyorum benim oynadığımda yok bu olayı tam anlamış değil

S

Silinen üye 28892

Bir de bu oyunun yapımcısı tarafından yapılan treasure of nadia onundamı sadece en güncell versiyonunu indirsem hikaye olarak hepsini oynayabilir miyim çünkü lust epidemicte videolara baktigimda farklı şeyler görüyorum benim oynadığımda yok bu olayı tam anlamış değil
Treasure of Nadia, şuan hikaye bazında final yapmış bulunuyor. Lakin Türkçe bir şekilde oynayabilmek için Treasure of Nadia erişimi almanız gerekiyor. İsterseniz de, herkese açık ingilizce sürümünü de oynayabilirsiniz.

M

Marki

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tam olarak ne dediğinizi anlamadım ama şuan sitemizde olan oyun, Final yapmış son sürümdür. Yani oyunu indirip, baştan sona
Tam olarak ne dediğinizi anlamadım ama şuan sitemizde olan oyun, Final yapmış son sürümdür. Yani oyunu indirip, baştan sona oynayabilirsiniz.

Treasure of Nadia, şuan hikaye bazında final yapmış bulunuyor. Lakin Türkçe bir şekilde oynayabilmek için Treasure of Nadia erişimi almanız gerekiyor. İsterseniz de, herkese açık ingilizce sürümünü de oynayabilirsiniz.
Hm nasıl alabilirim biraz detaylı açıklama yapabilir misiniz

S

Silinen üye 28892

M

Marki

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk önce yenilenmiş ödeme sistemimizin açıldığı konuda detaylıca bilgi bulunuyor. Konuya gitmek için tıklayın.
Treasure of Nadia erişimi için, istenilen tutarda kredi satın almanız gerekiyor. Kredi hesabınıza tanımlandığında, mağazadan ''Treasure of Nadia'' erişimi satın alabilirsiniz. Mağazaya gitmek için tıklayın.
Anladım teşekkürler son olarak sizdem ricam lust epidemicin son sürümünü yani final olanı link atabilir misiniz buradan türkçe olanı ben bilmiyorum ve bulamadım yardım edebilir misiniz

S

Silinen üye 28892

Anladım teşekkürler son olarak sizdem ricam lust epidemicin son sürümünü yani final olanı link atabilir misiniz buradan türkçe olanı ben bilmiyorum ve bulamadım yardım edebilir misiniz
Şuan zaten, Türkçe sürümünün olduğu konudasınız. Tek yapmanız gereken şey hangi platformdaysanız, ona göre oyunu indirmek.
1634820557105.png

M

Marki

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
C

Cordiseps

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya bu oyun nerden başlıyor hiçbir şey anlamadım ve sanki oyunun ortasından başlamış gibi

Üst Alt