Lust Epidemic Türkçe 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Lust Epidemic Türkçe 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.0
Jaweed

Jaweed

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Galeri kilidi nasıl acilicak?

O

oexa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
katherinanın şapkasının olduğu oda kilitli gözüküyor giris kartını nerede bulamadım youtube videolarında da hep o kapı açık gözüküyo

A

Ali ashrafi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya oyunu onynuyorum sonra birden ekran karariyor ve duzelmiyor neden boyle oluyor bilen varmi?

A

Astro

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobilden oynuyorum her girişimde devam et dememe rağmen sıfırdan başlıyor sahneleri geçip kütüphaneye gelince save dosyasını yükleyebiliyorum. Her seferinde en az 3 dakka buna gidiyor. Sebebini bilen var mı

S

Silinen üye 28892

Mobilden oynuyorum her girişimde devam et dememe rağmen sıfırdan başlıyor sahneleri geçip kütüphaneye gelince save dosyasını yükleyebiliyorum. Her seferinde en az 3 dakka buna gidiyor. Sebebini bilen var mı
Oyuna devam et dedikten sonra, kayıt dosyaların olacak. Kaydettiğin dosyadan devam et zira oyunda otomatik kaydetme bulunmuyor. Oyundan çıkmadan önce kaydetmen lazım.

A

Astro

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Zaten kaydediyorum. Oyuna girdikten sonra o kayıtlı dosyalari görüp acabiliyorum buda zaman alıyor. Giriş ekranında devam et deyince dosyalar gözükmüyor direk zorluk çıkıyor ve sıfırdan başlıyorum . Oyuna girince de kayıtlı dosyalarımi yüklüyorum
Oyuna devam et dedikten sonra, kayıt dosyaların olacak. Kaydettiğin dosyadan devam et zira oyunda otomatik kaydetme bulunmuyor. Oyundan çıkmadan önce kaydetmen lazım

A

Astro

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çeviride hata varmış sanırım yeni oyun deyince bu seferde kayıtlı oyunların olduğu klasörleri gösteriyor
Zaten kaydediyorum. Oyuna girdikten sonra o kayıtlı dosyalari görüp acabiliyorum buda zaman alıyor. Giriş ekranında devam et deyince dosyalar gözükmüyor direk zorluk çıkıyor ve sıfırdan başlıyorum . Oyuna girince de kayıtlı dosyalarımi yüklüyorum

A

Alijely1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu açtığımda ekran durmadan değişiyor kararıp tekrar açılıyor ekrana garip şeyler, renkler gelip gidiyor bunu nasıl çözebilirim?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunu açtığımda ekran durmadan değişiyor kararıp tekrar açılıyor ekrana garip şeyler, renkler gelip gidiyor bunu nasıl çözebilirim?
Sorun yüksek ihtimalle cihazınızdan kaynaklanıyor. Buna biz bir şey yapamıyoruz maalesef.

W

waltex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu yükledim rarda birsürü dosya var açmam gereken game.exe mi onu masaüstüne attım ama açılmıyor help

Üst Alt