Adult Oyun Çeviri Mağaza | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

DESTEK PAKETLERİ

Adult Oyun Çeviri tarafından özel olarak hazırlanmış tüm Türkçe beta destek paketlerine buradan ulaşabilirsiniz. Kredi satın aldığınız sitede, sizden ilk istenilen bilgi mail olacaktır. Buraya, forumda kullandığınız hesabın mailini giriniz. Farklı mail girerseniz, hesabınıza kredi aktarılmaz. Ödeme başarı ile sonuçlandıktan sonra, kredi hesabınıza otomatik geçecektir. Bu adımları dikkatli okuyun ve dikkatli uygulayınız. Buradan istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Satın aldığınız üyeliklerde Discord rolü istiyorsanız, ödeme bildirimi açarak Discord rolü isteyebilirsiniz. Discord rolü ve ödemede yaşadığınız sorunlar harici ödeme bildirimi açmanıza gerek yoktur. Satın alım sonrası, kredi hesabınıza otomatik yansıyacaktır. Kredi almak için; KREDİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

Güncelleme Abonesi

2.50 $

  • Bu destek paketi süresizdir, yani bir kere alındığında sınırsız olarak Türkçe güncelleme duyurularını görüntüleyebilirsiniz.
  • Bu destek paketini satın alarak, sitemizde bulunan oyun güncellemeleri ve duyuruları kategorisine erişim sağlayabilirsiniz.
  • Bu destek paketini satın alarak, çoğu oyun yapımcısının paylaştığı oyun duyurularına Türkçe bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.
  • Destekçi Plus üyeleri bu kategoriye zaten eriştiği için almasına gerek yoktur.
Üst Alt