Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Önemli Duyuru ÖDEME DETAYLARI (DİKKATLİ OKUYUNUZ)

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
1 KREDİ = 1 DOLAR

Kredi satın aldığınız sitede, sizden ilk istenilen bilgi mail olacaktır. Buraya, forumda kullandığınız hesabın mailini giriniz. Farklı mail girerseniz, hesabınıza kredi aktarılmaz. Sonrasında karşınıza böyle bir sayfa çıkacaktır;

1633291704525.png

Alttaki resimde, kırmızı ile belirttim yere kredinize eklemek istediğiniz kadar dolar yazın. 1 Kredi = 1 Dolar

1633291819889.png

Alttaki resimde, kırmızı ile belirttiğim yerler zorunlu değildir. Yani boş bırakabilirsiniz.

1633291877398.png

BURASI EN ÖNEMLİ NOKTA!!!
Son olarak ise alttaki resimde de belirttiğim gibi, email kısmına forumda kullandığınız hesabınızın mailini yazmak zorundasınız. Eğer yanlış yazarsanız, krediniz hesabınıza geçmez. Eksik veya yanlış yazmayın.

san-web-corner (1).png

Ödeme başarı ile sonuçlandıktan sonra, kredi hesabınıza otomatik geçecektir. Bu adımları dikkatli okuyun ve dikkatli uygulayınız. Mağazaya girip istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Discord rolü için ödeme bildirimi açmanız gerekmektedir. Discord rolü istemiyorsanız, ödeme bildirimi yapmanıza gerek yok. Kredi zaten hesabınıza otomatik geçer.

KREDİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

ÖDEME BİLDİRİMİ YAPMAK İÇİN TIKLAYIN!

Son düzenleme:
Smithy22

Smithy22

Destekçi Plus
Kredi
0$
Benim papara hesabıma giremiyorum ve param garantide garantiden finansbanka para gönderiliyor mu ve kesintiyle beraber kaç para göndermem gerekiyor

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim papara hesabıma giremiyorum ve param garantide garantiden finansbanka para gönderiliyor mu ve kesintiyle beraber kaç para göndermem gerekiyor
Tosla uygulamasını biliyorum onda şöyle bir şey var EFT havale yapmadığın sürece banka hesabından toslaya ücret kesilmeden para gönderme oluyor fakat sonteklif de üyelik alıp da istediğin oyuna para verip dekont siteye bildirip 1 saat sonra yapıyorlardı işlem işlem yani ama sonteklif üzerinden çoğu kişi mağdur kaldı bunun hesabını verecek kimse varmı yok sadece yine para derdi var ya arkadaş site içi mis gibi coin yap hatta ürün yelpazesi koy fanlar var belki ben Badik tişörtü istiyorum? bana göre yapılan çeviri olağanüstü hakikaten harikulade ama iş üyelik alma aşamasına gelince amatör olmak bence komik site zaten dinamik bir yapısı var ben niye EFT havale yapayım birde dekont atayım bilidirm yapayım o zaman özel mesaj yöntemi yapın alacak kişi admine ismim şu şu desin böyle nick var betaya katılmak istiyorum desin bakın betada almak istediğim çoğu oyun var tamam cüzi miktarda paralar ama öğrenci adamız bazen oluyor cebimizde para olmuyor bu hayatta herşey para 💸 ama yöntemleri ilker yani dostum tam olarak bilmiyorum kesinti bankan yapıyor fakat tosla uygulaması buradan uygulama almak istiyorsan ücret kesilmeden alabilirsiniz şok da dahi 5 lira ücreti Akbank olduğu halde ki insanlar paralarını çekemiyorlardı ki market de rezil oluyordum 750 liralık alışveriş yapmıştım birde tosla kartımı denedim oldu bence güvenilir bi uygulama derim size .

0123metoli

0123metoli

Destekçi Plus
Doğasever
Kredi
4$
Tosla uygulamasını biliyorum onda şöyle bir şey var EFT havale yapmadığın sürece banka hesabından toslaya ücret kesilmeden para gönderme oluyor fakat sonteklif de üyelik alıp da istediğin oyuna para verip dekont siteye bildirip 1 saat sonra yapıyorlardı işlem işlem yani ama sonteklif üzerinden çoğu kişi mağdur kaldı bunun hesabını verecek kimse varmı yok sadece yine para derdi var ya arkadaş site içi mis gibi coin yap hatta ürün yelpazesi koy fanlar var belki ben Badik tişörtü istiyorum? bana göre yapılan çeviri olağanüstü hakikaten harikulade ama iş üyelik alma aşamasına gelince amatör olmak bence komik site zaten dinamik bir yapısı var ben niye EFT havale yapayım birde dekont atayım bilidirm yapayım o zaman özel mesaj yöntemi yapın alacak kişi admine ismim şu şu desin böyle nick var betaya katılmak istiyorum desin bakın betada almak istediğim çoğu oyun var tamam cüzi miktarda paralar ama öğrenci adamız bazen oluyor cebimizde para olmuyor bu hayatta herşey para 💸 ama yöntemleri ilker yani dostum tam olarak bilmiyorum kesinti bankan yapıyor fakat tosla uygulaması buradan uygulama almak istiyorsan ücret kesilmeden alabilirsiniz şok da dahi 5 lira ücreti Akbank olduğu halde ki insanlar paralarını çekemiyorlardı ki market de rezil oluyordum 750 liralık alışveriş yapmıştım birde tosla kartımı denedim oldu bence güvenilir bi uygulama derim size .
Bence sonteklif daha kolaydi buda kolay bana göre tabi bide coin olayi başka sitede var bu olmaz

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Bu geçici bir çözüm, şu anda başka bir yol bulduk zaten. Hazırlıklarını yapıyoruz, bittiğinde onu devreye sokacağız.

Afacandeniz

Afacandeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam bu Temmuz Ayı İçerik haftası 15 Temmuzda başlıyor diyor saat kaç gibi yüklenecek oyunlar?

Afacandeniz

Afacandeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam ödeme işi çok zorlaşmış bayağıdır uğraşıyorum bu papara fln işleriyle ama hep bir sorun çıkıyor önüme umarım en yakın zamanda ödeme sistemini çözersiniz çünkü siz çözmeden benim Temmuz Ayı Destekçi Paketini almam mümkün gözükmüyor

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Hocam ödeme işi çok zorlaşmış bayağıdır uğraşıyorum bu papara fln işleriyle ama hep bir sorun çıkıyor önüme umarım en yakın zamanda ödeme sistemini çözersiniz çünkü siz çözmeden benim Temmuz Ayı Destekçi Paketini almam mümkün gözükmüyor
Discord kullanıyorsan Discord'dan, kullanmıyorsan forumdan özel mesaj ile bana yazarsan halledebiliriz.

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu geçici bir çözüm, şu anda başka bir yol bulduk zaten. Hazırlıklarını yapıyoruz, bittiğinde onu devreye sokacağız.
Admin yeni oyun daha çıkmış biraz acele edin benim yada benim gözümde gibilerin elbet parası var fakat hep kartta para olmuyor lütfen bir çözüm bulunsun ve sonteklif gibi bir site olmasın .

ALX

ALX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu EFT işi sıkıntı , Benim hatunla hesap ortak Destek olalım derken Hatundan olmayalım , Mümkünse Sonteklif vb yöntemleri ele alarak 1 tek seçenek yerine çoklu seçenek sunmanız.

StormBreaker

StormBreaker

Destekçi Plus
Nadia Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Mobile EFT yaparken sıkıntı yaşayanlar bana discord ile " EmberMoon (hkorayguner)#5175 " mesaj atarsa memnuniyetle yardımcı olurum.

B

Barbar4635

Büyük Paket 1 Erişimcisi
Büyük Paket 2 Erişimcisi
Nadia Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Ödeme bildirimi yaptım ama 15 dk -12 saat arası onaylama süresi çok uzun degilmi

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu ödeme seçeneklerini kolaylaştırın artık ben 12 saat yada tüm beklemek istemiyorum EFT havale gerçekten sinir bozucu emeğinin hakkını istiyorsunuz haklısınız bunu iş haline getirme niyetiniz var madem ödeme sistemi olsun ben bir başkasina para göndereyim dekont ss alayım sonra burada göstereyim zor oluyor şöyle bir yöndem olsa mesela legion35 hesabı ismi emre bilmem ne artık admine mi gidiyor para bilmiyorum saatlerce beklemek yerine direk onaylasa hem biz hem siz mutlu olsanız ben paralı beta almıştım eski siteniz vardı bu site yoktu her neyse 4 saat bekledim birde admin bana beklemen gerekiyor dedi kanser sonteklif den almıştım ödeme bildirimi yap beklerken admine mesaj at zor işler artık üyelerini dinleyin yeni bir ödeme sistemi olsun artık piyasada oyun yok yapimcilar da çıkartmıyor olanda betada maalesef ödeme kolaylık yapılmalı bence .

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Şu ödeme seçeneklerini kolaylaştırın artık ben 12 saat yada tüm beklemek istemiyorum EFT havale gerçekten sinir bozucu emeğinin hakkını istiyorsunuz haklısınız bunu iş haline getirme niyetiniz var madem ödeme sistemi olsun ben bir başkasina para göndereyim dekont ss alayım sonra burada göstereyim zor oluyor şöyle bir yöndem olsa mesela legion35 hesabı ismi emre bilmem ne artık admine mi gidiyor para bilmiyorum saatlerce beklemek yerine direk onaylasa hem biz hem siz mutlu olsanız ben paralı beta almıştım eski siteniz vardı bu site yoktu her neyse 4 saat bekledim birde admin bana beklemen gerekiyor dedi kanser sonteklif den almıştım ödeme bildirimi yap beklerken admine mesaj at zor işler artık üyelerini dinleyin yeni bir ödeme sistemi olsun artık piyasada oyun yok yapimcilar da çıkartmıyor olanda betada maalesef ödeme kolaylık yapılmalı bence .
Bunu size buradan ve özelden 3. yazışım. Geçici çözüm bu, zaten hali hazırda yeni ödeme yöntemimiz var ve siteye eklemesini yapacağız. O ödeme yöntemini paylaşırken de bunun geçici çözüm olduğunu söylemiştik, bu yöntem zaten bizi de çok uğraştırıyor ama şu anlık mecburuz.

Jerryy

Jerryy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunu size buradan ve özelden 3. yazışım. Geçici çözüm bu, zaten hali hazırda yeni ödeme yöntemimiz var ve siteye eklemesini yapacağız. O ödeme yöntemini paylaşırken de bunun geçici çözüm olduğunu söylemiştik, bu yöntem zaten bizi de çok uğraştırıyor ama şu anlık mecburuz.
Bende satın alacaktım ama eft havale yapamıyorum.Alternatif ödeme yöntemi ne zaman siteye eklenecek

Üst Alt