Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Lust Epidemic Türkçe 1.0

Mackenzie

Yönetici
adultoyun_eviri3471959-min.png

GENEL BAKIŞ
Şehvet Salgını'nda, East State Üniversitesi öğrencisi Brad olarak oynuyorsunuz ve kasabanıza beklenmedik bir şekilde çarpan kasırga sırasında sizin üniversitenize rakip olan üniversite Saint Dame Üniversitesi'nde mahsur kalıyor. Eski ve ürkütücü kampüs alanlarını keşfederken birçok gizemi ve sırları ortaya çıkaracaksınız... ve bazı şaşırtıcı kadınlar ile eğlenceli zaman geçireceksiniz!

Paylaşılan Tarih: 08.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 4.26 GB
Oyun Boyutu APK: 1.32 GB

Oyun Konuları
3DCG, 2D game, Male protagonist, MILF, Masturbation, Adventure, Anal sex, Animated, Big ass, Big tits, Corruption, Creampie, Drugs, Female domination, Footjob, Groping, Handjob, Lesbian, Mind control, Oral sex, Point & Click, Pregnancy, Religion, Rpg, Teasing, Titfuck, Vaginal sex, Virgin, Voiced, Voyeurism, Group sex, Harem, Paranormal, Sex toys, Puzzle, Mobile game, Bukkake, Internal view, Multiple penetration
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Lust Epidemic oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
CLOUD - GDRIVE

ANDROID
CLOUD - GDRIVE

GÖRSELLER

adultoyun_eviricrjpbzoxf6-Lust-Epidemic-44021-screenshot.png adultoyun_eviriSleeping-Shots-Va2.jpg adultoyun_eviriss_e5ce144bfca249a4cdcf9669d69e4645f395041b.1920x1080.jpg

KeremHp

Destekçi Plus
Görevli sevenler deniyebilir

Derezzerd

Çevirmen
Bu oyuna bir türlü ısınamamıştım şans verip tekrar deneme zamanı.

Jupiter

Destekçi Plus
Güzel bir senaryoya sahip ancak oyununun türünden dolayı herkes sevmeyebilir. Bu tür oyunları sevenlerin kesinlikle denemesi gereken bir oyun.

MRainb0w

Kayıtlı Üye
Kuş bakışı olması ve zorlayıcı olması belki herkesin hoşuna gitmez ama tatlı bir zorluk veriyor oyuna. Hikaye ve oynanış olarak kaliteli bir oyun. Herkesin denemesi lazım.

WishBone

Kayıtlı Üye
Oyun konu ve oynanış olarak baya değişik denenebilir

Nakaseta

Kayıtlı Üye
farklı tarzda bir oyun güzel şahsen ben beğendim

Mehmet

Kayıtlı Üye
Zamanında oyunun türü yüzünden şans vermemiştim.Ancak önyargıları kırıp oynamam gerektiğini farkettim.Hadi bakalım.

Samed

Destekçi Plus
Uzun ve zor geliyor ama deneyelim bakalım

HarryPotter

Kayıtlı Üye
Baya değişik bir oyun. Beni sarmadı şahsen. Ama bu türü sevenler kesinlikle oynasın..

Sid

Kayıtlı Üye
Oyunun yarisina kadar kosu hizi mevzusunu bilmiyordum karakter tikladigim yere gidene kadar lavaboya gidip geliyordum siz benim hatama dusmeyin :D ceviri ekibi harika is cikartmis :)

dagra

Kayıtlı Üye
oyunun çevirisi desen efsane hikayesi desen efsane ama oyunu oynarken bilgisayarım kapanmıştı tekrar açtığımda kayıtlarım yoktu ve finale yaklaşmıştım kayıt dosyası falan indremiyor muyuz ya o kadar ilerledim :(

Afacandeniz

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 852

GENEL BAKIŞ
Şehvet Salgını'nda, East State Üniversitesi öğrencisi Brad olarak oynuyorsunuz ve kasabanıza beklenmedik bir şekilde çarpan kasırga sırasında sizin üniversitenize rakip olan üniversite Saint Dame Üniversitesi'nde mahsur kalıyor. Eski ve ürkütücü kampüs alanlarını keşfederken birçok gizemi ve sırları ortaya çıkaracaksınız... ve bazı şaşırtıcı kadınlar ile eğlenceli zaman geçireceksiniz!

Paylaşılan Tarih: 08.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 4.26 GB
Oyun Boyutu APK: 1.32 GB

Oyun Konuları
3DCG, 2D game, Male protagonist, MILF, Masturbation, Adventure, Anal sex, Animated, Big ass, Big tits, Corruption, Creampie, Drugs, Female domination, Footjob, Groping, Handjob, Lesbian, Mind control, Oral sex, Point & Click, Pregnancy, Religion, Rpg, Teasing, Titfuck, Vaginal sex, Virgin, Voiced, Voyeurism, Group sex, Harem, Paranormal, Sex toys, Puzzle, Mobile game, Bukkake, Internal view, Multiple penetration
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Lust Epidemic oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Oyuna girerken hata veriyor typeerror yazıyor

Söylenmez

Kayıtlı Üye
Ben bu oyunu daha önce başka bir yerden indirmiştim ama oyunda çogu sahne yoktu ve hile menüsü de yoktu ama bu sitedeki oyunlar çeviriler daha iyi olmuş ve eğer o sahnelerde duzeldiyse bu oyun 1 defa daha oynanir

tyr

Kayıtlı Üye
kaliteli oyun. ama bazı yerlerde zorlanabilirsiniz ne yapılması gerektiği hakkında. ben youtubedan bakmıştım

Galaxyx

Kayıtlı Üye
Oyunun dışarı çıkış animasyonu bozuk dışarı çıkınca oyun kalıyor öyle hiçbir yere tıklanmıyor