Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
50 mb internetim var cloud da 3 saat de iniyo , megada ise 2gb den fazla indirmelerde pro sürüm istiyo şu linkleri gdrive ve ya başka bir site üzerinden yapsanız daha iyi olur.
GDrive artık gelmeyecek. Cloud üzerinden indirme yapmak için IDM veya FDM kullanabilirsiniz.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
50 mb internetim var cloud da 3 saat de iniyo , megada ise 2gb den fazla indirmelerde pro sürüm istiyo şu linkleri gdrive ve ya başka bir site üzerinden yapsanız daha iyi olur.
Mega da bilgisayar için oyunu indir dedikten sonra kota dolunca vpn'e bağlanıp sayfayı yenilerseniz kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz veya üstte moderatör arkadaşın dediği gibi IDM gibi programları kullanabilirsiniz.

J

jhnmtteo3162

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aşağıdaki geri gelme ve kayıt etme menüsü tuşları kayboldu. Parmağımı aşağı yukarı kaydırıyorum ama bir türlü gelmiyor ne yapmam gerek?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Aşağıdaki geri gelme ve kayıt etme menüsü tuşları kayboldu. Parmağımı aşağı yukarı kaydırıyorum ama bir türlü gelmiyor ne yapmam gerek?

Dokunmatik Ekran Kontrolleri

Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler.

Sola Kaydırma: Geri sarar.

Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar.

Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır.

2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar.

Kayıtlara Basılı Tutma: Basılı tutulan kaydı siler.

B

boyka26

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
15 dakikadır uğraşıyorum reklamdan indiremedim link gelmiyor ilkkez oyun indirmiyorum neden böyle

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
15 dakikadır uğraşıyorum reklamdan indiremedim link gelmiyor ilkkez oyun indirmiyorum neden böyle
Linklerden birine tıklayınız o sizi ilkinde 5 saniyelik bir reklama yönlendirecek ardından butona bastığınızda yeni bir sayfa açılacak açılan sayfayı kapatınız ve tekrar 5 saniye bekleyiniz ardından tekrar butona basınız ve sizi indirmek istediğiniz oyunun dosyasına götürecektir.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sonunda bitirdim. biraz hayal kırıklığı ile bitirdim açıkçası. bu oyuna karşı çok büyük beklentilerim vardı zira yorumlar çok olumluydu ve özel hayatımda da bir müzik grubu kurma maceram olmuştu lisedeyken. ancak nedense oyun beni hiç içine çekemedi. karakterlerin çoğu düz ve sıkıcıydı, animasyonlar falan da vasat hatta yer yer vasat altı olduğu için pek giremedim oyuna. yine de hikaye sunumu güzeldi, düz cinsellik temalı bir oyun değildi, zaten bu yüzden bitirebildim.

onun dışında belli başlı yerlerde hatalarla karşılaştım. örneğin;

anna ile ayrılmama rağmen oyunun bunu algılamaması ve hastanede basılmam, selina ile ilişkimin iyi gitmesine rağmen annesinin kızımı üzdün deyip beni s. etmesi, jane ile olan yolumun kendiliğinden kapanması gibi.

yine de hile menüsü sağ olsun çok sıkıntı olmadı.

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha dün gece bitirdim ve şunu söylemek istiyorum ortalama bir bir oyun diyebilirir
Bana göre Puanlamaları şöyle :

Hikaye : 6/10
Animasyonlar : 3/10

diğer unuttumğum puanlamalar olmuştur çünkü bu iki şey dışında oyun bize pek bişey vermiyor
Animasyonlar desen ilk gördüğüm animasyonda bi yanlışlık olduğunu anlamıştım ve düşündüğüm gibi oldu. Oyunun sonuna doğru animasyonlar kasmaya ve izlenemez hale geldi ama bazı karakterleri sevdiğim için bunu görmezden gelebildim

oyunda bir tane mini game bulunuyor ve aslında güzel fakat sadece bir tane olması canımı sıktı

onun dışında oyuna güzel diyebiliriz 2 oturuşta rahatça bitebilecek bir oyun

genel puan : 6/10

H

hayrullahgürdag

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Giriş ekranında internet yok hatası veriyor bir bilgisi olan var mı

K

Koptr25

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çoğu oyunda aynı sorunu yaşıyorum adult oyun çeviri ekranında kalıyor

K

killjoy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
SPOİLER ALERT
SPOİLER ALERT
SPOİLER ALERT
SPOİLER ALERT

Oyun en son abla vuruluyordu ondan sonra kac saatlik bir eklenti olmustur.ayrica oyunda birden farkli son varmi mesela. Ben tum kadinlari sectim ilerde cok sorun olurmu

Üst Alt