Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
Mevlid

Mevlid

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Betadaki oyunlar şu anda indirimli olarak ön satıştalar. Oyun linkleri sırayla eklenecekti pazartesiden itibaren ancak yaşananlardan sonra ilan edilen yas boyu oyun paylaşmak istemedi yönetimimiz. Bu yüzden linkler yarından itibaren sırayla eklenecek.
Tamam

Mevlid

Mevlid

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Süper bir oyun tam bir aşk ve romantizm oyunu

D

dawned20

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sonu aceleye gelmiş gibi olmuş bence. Tam bağlayamamış karakterler ile sonları.

R

robercn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunların betadan ne zaman çıkacaklarının belli bir tarihi bulunmamaktadır. Tahmini bir oyun en az 1 ay kadar beta da kalabiliyor.
Yinede betadan çıkmama ihtimali yoktur o zaman değilmi (bu diğer betadakiler içinde geçerlimi)

Pkunnn

Pkunnn

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
Kredi
1$
Menü kayboldu, nasıl geri açabileceğim ile ilgili bilgisi olan beni aydınlatabilir mi ? (Mobil)

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Menü kayboldu, nasıl geri açabileceğim ile ilgili bilgisi olan beni aydınlatabilir mi ? (Mobil)
Telefon yatay şekilde duruyorken parmağını kaldırmadan önce sağa, sonra sola doğru hızlıca hareket ettir. Hızlı menü açılacaktır. Ekran kontrolleri ile alakalı daha fazla bilgi için de oyunun ana menüsündeki yardım kısmını kullanabilirsin.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Yanii ne denilebilir ki ?
Gerçek anlamda güzel bir hikayeyi resmen yapımca kısa kesip atmış. Belki çok kazandı tatmin oldu, belki de kazanamadı bitirmesi gerekti bilemiyorum. Bildiğim tek şey, bu güzelim hikayenin ya da serüvenin çok çabuk ve saçma bitmiş olması. Güzel ilerleyen bir hikayeyi her karaktere son yaparak bitirmek... Bilmiyorum üzücü bence. Sırf bu yüzden top 5 listemde 3 sırada olan bu oyun, artık o listede değil.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aslında bitirmek gibi bir niyeti yoktu yapımcınında...
Oyuna son güncelleme yaptıktan sonra Ukrayna savaşı patlak verdi.
Haliyle oyunun güncellemeside bayağı uzadı, gerçi genel olarak zaten tembel bir yapıya sahip biri kendisi.
Diğer güncellemelerin çıkış tarihlerini tutturamazdı bi türlü.
Tahminim son güncellemenin üzerinden nerdeyse 1 yıldan fazla zaman geçince tamamen bitirmek istedi.
Sizi belki sonlar tatmin etmemiştir...

Memati Baş

Memati Baş

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Aslında bitirmek gibi bir niyeti yoktu yapımcınında...
Oyuna son güncelleme yaptıktan sonra Ukrayna savaşı patlak verdi.
Haliyle oyunun güncellemeside bayağı uzadı, gerçi genel olarak zaten tembel bir yapıya sahip biri kendisi.
Diğer güncellemelerin çıkış tarihlerini tutturamazdı bi türlü.
Tahminim son güncellemenin üzerinden nerdeyse 1 yıldan fazla zaman geçince tamamen bitirmek istedi.
Sizi belki sonlar tatmin etmemiştir...

Ana karakter oda arkadaşını gondikliyor mu peki? Lütfen evet de. :(

S

Silinen üye 127592

Zaten finalin gelmesi çok uzun sürdü ve gelen finalde de o kadar uzun bir içerik yok. Gerçi hikaye olarakta çok mantıklı ve dayanaklı değildi ama en azından bir sonu var.

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en son ben hastanede kızlara yakalanıyordum ve hepsi kıcıma tekmeyi basıyordu.. bir tek elimde müzik grubundaki kızlar kalmıştı.. final yaptığına göre baştan başlamam gerekiyor mu beyler.. hani hikaye değişmiştir o yüzden diyorum..

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
en son ben hastanede kızlara yakalanıyordum ve hepsi kıcıma tekmeyi basıyordu.. bir tek elimde müzik grubundaki kızlar kalmıştı.. final yaptığına göre baştan başlamam gerekiyor mu beyler.. hani hikaye değişmiştir o yüzden diyorum..
Hikaye değişmedi yapımcı oyuna devam ekledi ama bence baştan oynamanız daha sağlıklı olur çünkü uzun süredir güncelleme almadığından dolayı save dosyanız çalışmayabilir.

Kaan1453

Kaan1453

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tahmini betadan ne zaman çıkar? Diğer oyunlarla birlikte

K

kurtbaboo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
umarım yakın zamanda betadan çıkar merakla bekliyorum