Become a Rock Star - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Become a Rock Star

Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.90
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri8.jpg
GENEL BAKIŞ

Ana karakter, büyük bir şehire yeni taşınıp iş arayan ve yeni bir müzik grubu kurmayı isteyen birisidir. Yeni insanlar ve yeni fırsatlar, hepsi sizin elinizde. Bu fırsatları değerlendirebilmek veya değerlendirememek seçimlerinize bağlı olacak.

Paylaşılan Tarih: 27.05.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.90
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.68 GB
Oyun Boyutu MAC: 2.65 GB
Oyun Boyutu APK: 1.17 GB
Türkçe çevirisine ulaşmak için: TIKLAYIN

Oyun Konuları
3dcg, Male protagonist, Animated, Big ass, Big Tits, Handjob, Oral sex, Vaginal sex, Voyeurism, Titfuck, Milf, Creampie, Groping, Interracial, Anal sex, Teasing
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Become a Rockstar oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

MEGA - MIXDROP

ANDROİD

MEGA

GÖRSELLER

AdultOyunCeviri12.jpg AdultOyunCeviri11.jpg AdultOyunCeviri10.jpg AdultOyunCeviri9.jpg

B

Bilallllllsha

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende seline ile ciddi ilişki kurduktan sonra ilerlemiyor sürekli başa sarıp duruyor yardımcı olabilir misiniz

H

Hope

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kalddığım yerden devam etmek için kayıt dosyasını yükledim oyuna girdim spoiler vermek istmeiyorum en son kurşunun geçtiği bölümde kaldım ama yükleye bastığımda bir hata oluştu dedi ve yüklenmedi

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Kalddığım yerden devam etmek için kayıt dosyasını yükledim oyuna girdim spoiler vermek istmeiyorum en son kurşunun geçtiği bölümde kaldım ama yükleye bastığımda bir hata oluştu dedi ve yüklenmedi
Yapımcılar bazen oyunun kodları ile oynadığı için eski sürümden kalan kayıt dosyaları çalışmayabiliyor.

Karaejderkral

Karaejderkral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Vallaha anlayamadim butun turkce oyunlari oynadim devami geliceklerde dahi simdi yeni seneryo yada bolum eklendimi eklenmedimi onuda not dusseniz cok iyi olur ya

H

Hope

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcılar bazen oyunun kodları ile oynadığı için eski sürümden kalan kayıt dosyaları çalışmayabiliyor.
neyse baitan oynuyayım dedim bu seferde rosanın stüdyosu sahnesi sürekli tekrar ediyor ileri gidemiyorum :((

Kekwox

Kekwox

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun belki hikaye olarak değil ama, karakter ve çevre olarak being a dik ten çok fazla kopya içeriyor. DIK lerin malikanesinden tutun, sage nin siyah elbisesine kadar. Ayrıca mc nin ablasının elena olması dışında bir problem yok, bir de animasyonlar kötü ama, hikaye bunları kapatıyor. İşin garip tarafı, bu kadar being a dik parçacığı içerse de, yapımcıları aynı değil. Yeni bölüm ne zaman gelicek bile yazarsa sevinirim, açıkcaksı heyecanla bekliyorum.

S

Silinen üye 28892

Oyun belki hikaye olarak değil ama, karakter ve çevre olarak being a dik ten çok fazla kopya içeriyor. DIK lerin malikanesinden tutun, sage nin siyah elbisesine kadar. Ayrıca mc nin ablasının elena olması dışında bir problem yok, bir de animasyonlar kötü ama, hikaye bunları kapatıyor. İşin garip tarafı, bu kadar being a dik parçacığı içerse de, yapımcıları aynı değil. Yeni bölüm ne zaman gelicek bile yazarsa sevinirim, açıkcaksı heyecanla bekliyorum.
Yeni sürümü için, mevcut ilerleme durumu şu an %40'da. Ne zaman geleceği henüz belli değil yaklaşık 2-3 ay gibi bir zaman alabilir.

Üst Alt