Become a Rock Star - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Become a Rock Star

Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.01
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri8.jpg
GENEL BAKIŞ

Ana karakter, büyük bir şehire yeni taşınıp iş arayan ve yeni bir müzik grubu kurmayı isteyen birisidir. Yeni insanlar ve yeni fırsatlar, hepsi sizin elinizde. Bu fırsatları değerlendirebilmek veya değerlendirememek seçimlerinize bağlı olacak.

Paylaşılan Tarih: 27.05.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: v.1.01 Emma Sonu
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 6.66 GB
Oyun Boyutu MAC: 6.63 GB
Oyun Boyutu APK: 977.0 MB
Türkçe çevirisine ulaşmak için: TIKLAYIN

Oyun Konuları
3dcg, Male protagonist, Animated, Big ass, Big Tits, Handjob, Oral sex, Vaginal sex, Voyeurism, Titfuck, Milf, Creampie, Groping, Interracial, Anal sex, Teasing
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Become a Rockstar oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - PIXELDRAIN

MAC

MEGA - PIXELDRAIN

ANDROİD

MEGA - PIXELDRAIN

GÖRSELLER

AdultOyunCeviri12.jpg AdultOyunCeviri11.jpg AdultOyunCeviri10.jpg AdultOyunCeviri9.jpg

Son düzenleme:
B

Bilallllllsha

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende seline ile ciddi ilişki kurduktan sonra ilerlemiyor sürekli başa sarıp duruyor yardımcı olabilir misiniz

H

Hope

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kalddığım yerden devam etmek için kayıt dosyasını yükledim oyuna girdim spoiler vermek istmeiyorum en son kurşunun geçtiği bölümde kaldım ama yükleye bastığımda bir hata oluştu dedi ve yüklenmedi

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Kalddığım yerden devam etmek için kayıt dosyasını yükledim oyuna girdim spoiler vermek istmeiyorum en son kurşunun geçtiği bölümde kaldım ama yükleye bastığımda bir hata oluştu dedi ve yüklenmedi
Yapımcılar bazen oyunun kodları ile oynadığı için eski sürümden kalan kayıt dosyaları çalışmayabiliyor.

Karaejderkral

Karaejderkral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Vallaha anlayamadim butun turkce oyunlari oynadim devami geliceklerde dahi simdi yeni seneryo yada bolum eklendimi eklenmedimi onuda not dusseniz cok iyi olur ya

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Oyun belki hikaye olarak değil ama, karakter ve çevre olarak being a dik ten çok fazla kopya içeriyor. DIK lerin malikanesinden tutun, sage nin siyah elbisesine kadar. Ayrıca mc nin ablasının elena olması dışında bir problem yok, bir de animasyonlar kötü ama, hikaye bunları kapatıyor. İşin garip tarafı, bu kadar being a dik parçacığı içerse de, yapımcıları aynı değil. Yeni bölüm ne zaman gelicek bile yazarsa sevinirim, açıkcaksı heyecanla bekliyorum.

S

Silinen üye 28892

Oyun belki hikaye olarak değil ama, karakter ve çevre olarak being a dik ten çok fazla kopya içeriyor. DIK lerin malikanesinden tutun, sage nin siyah elbisesine kadar. Ayrıca mc nin ablasının elena olması dışında bir problem yok, bir de animasyonlar kötü ama, hikaye bunları kapatıyor. İşin garip tarafı, bu kadar being a dik parçacığı içerse de, yapımcıları aynı değil. Yeni bölüm ne zaman gelicek bile yazarsa sevinirim, açıkcaksı heyecanla bekliyorum.
Yeni sürümü için, mevcut ilerleme durumu şu an %40'da. Ne zaman geleceği henüz belli değil yaklaşık 2-3 ay gibi bir zaman alabilir.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
MrJet adlı yapımcımızın ilk oyunu. Oyunumuz 2018'den beri geliştiriliyor ve nihayet bu yıl final yaptı. Oynarken aşırı derecede keyif aldığım ve eğlendiğim bir oyun oldu. Özellikle çok az oyunda görebileceğiniz aile unsuru bu oyunda inanılmaz derecede iyi yansıtılmış. Oyunumuzun hikâyesi ise çok başarılıydı. Zengin bir aileden gelen bir çocuk olarak; babamız, kardeşlerimiz kendi şirketlerini yönetiyorlar, biz ise ana karakter olarak böyle şeyleri sevmiyoruz. Müzikle uğraşan karakterimizin kendi hayalleri var, kendi şarkı grubunu oluşturmak ve bu yolda ilerlemek istiyor. Tabii bunları gerçekleştirirken önümüze hem problemler hem de ailesel engeller çıkıyor. Biz de bu süreç içinde bunları çözüp hayallerimize kavuşmaya çalışıyoruz. Yaptığınız seçimler oldukça önemli ve bu oyun bir harem oyunu değil; önünüze gelenle bir birliktelik yaşayıp yakayı kurtaramıyorsunuz. Oyunumuzun ana karakterleri; ''Lisa, Jade, Jane, Anna ve Selina''. Bu karakterlerden herhangi birinin yolunu seçmeniz gerekiyor. Ben hem aldatırım hem de herkese yürürüm diyorsanız, buyurun deneyin :D Eğer böyle bir şey yaparsanız oyun sizleri çok fena bir şekilde cezalandırıyor. Hem de öyle böyle değil. Bazı karakterler herhangi bir cezaya sebep olmuyor, bunu zaten oynarken fark edeceksiniz.

Özellikle oyunumuzdaki aile unsuru çok güzeldi. Oyunumuzun ana karakterinin ailesi gerçekten çok güzel bir şekilde işlenmişti. Günümüz oyunlarında aile içinde hep bir ensest ilişki ya da stepmother olayları olur ya, işte bu oyunumuzda bunlar bulunmuyor. Her şeyden önce karakterlerin derinliği çok iyi işlenmiş. Tam bir otoriter babamız var; aileyi ayakta tutan ve herkesle iyi anlaşan bir ablamız var, bizi seven ancak bizle rekabet içinde olan abimiz var, bir de bize belli yönlerde yardımı olan başka bir ablamız var. Oyunu oynarken gerçek bir aileniz varmış hissine kapılıyorsunuz, çünkü her birinin karakter derinliği çok iyi bir şekilde işlenmiş. Oyununuzda aile unsuru öyle geçiştirilmemiş, uzun uzun aile muhabbetleri oluyor, tartışmalar oluyor, babamızla rekabetlerimiz oluyor, kardeşlerimizle bir şeyler paylaşıyoruz. Demek ki aptal aptal konular da olmadan böyle güzel oyunlar yapılabiliyormuş.

Oyunumuzdaki bütün karakterleri aşırı derecede başarılı buldum, her birinin kendine has bir hikâyesi ve kişiliği var. Aynı zamanda oyunumuzdaki hareketli animasyonlar da inanılmaz derecede başarılıydı. Oyunun ilk başlarındaki hareketli animasyonları pek beğenmemeniz muhtemel ancak dediğim gibi oyun 2018 yılından beri geliştiriliyor. İlerledikçe animasyonların nasıl güzelleştiğini ve geliştiğini fark ediyorsunuz. Ana karakterimizin penisi bile su süreç içinde değişime uğruyor :D Animasyonların fark farklı bakış açıları ve pozisyonları var. Özellikle oyunda biraz ilerledikten sonra animasyonların ne kadar güzelleştiğini fark ediyorsunuz. Oyun sizleri animasyon anlamında inanılmaz derecede doyuruyor. Karakterlerin her birinin ayrı ayrı kişiliğinin olması ve çoğunun ayağı yere basan tipler olması çok güzel bir unsurdu. Sadece kadın karakterler değil, erkek karakterler de çok başarılıydı. Özellikle oyun boyu can dostumuz olan ''Jacob'' karakterini çok beğendim. Sadece kadınlarla değil, bir dost olarak erkeklerle olan iletişimimiz de çok derin bir şekilde işlenmişti :)

Oyunumuzun arka plan sesleri ve müzikleri de inanılmaz derecede başarılıydı. Oyunu oynarken bir ritme kapılıyorsunuz ve bu da oyunumuzda ayrı bir hava katıyor. Ne yazık ki her karakter ile bir son görmeniz mümkün değil. Dediğim gibi oyunun ana karakterleri var ve bunlardan ilerlemek zorundasınız. Aksi taktirde herkes tarafında terk ediliyorsunuz. Oyunda üçlü ilişki kurabileceğiniz belli karakterler var ancak bunlardan sadece biri sürekli olacak :D Oyundaki sonlar seçimlerinize göre değiyor, hatta belli karakterler ile ilerlemeye karar vermişseniz, o karakterin yolundan giderken geçmişten sahneler görüyorsunuz. Bu da inanılmaz derecede beğendiğim bir unsur oldu. Böylelikle karakterimizin geçmişine ve diğer karakterlerin geçmişine de şahitlik etmiş oluyoruz. Göreceğiniz sonlara göre; karakterlerin vücut yapıları, saçları, dış görünüşleri bile değişiyor. Gördüğüm sonların çoğu tatmin ediciydi ancak içlerinden bazılarının diğerlerinden daha güzel olduğunu söylemem gerekli :D

Yapımcımızı tebrik ediyorum. İnanılmaz derecede başarılı bir oyun oynadım; bana göre oyunun çok fazla bir kusuru yok. Güzel bir ailemizin olduğu; aile için ilişkilerin çok iyi yansıtıldığı, aptal aptal aile üyelerimize yavşamadığımız, güzel hikâyesi, başarılı karakterleri ve müzikleri olarak harika bir oyun oynadım. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir oyun olmuş. Oyunumuzu sindire sindire ve mola vererek oynarsanız yaklaşık 1-2 gününüzü alır. He ben hiç başından kalkmadan oynarım diyorsanız 1 gününüz gider. Umarım yapımcımız ilerleyen zamanlarda projelerine devam eder, oyunumuzun global forumlarda 5 yıldız üzerinden 4.5 yıldız aldığını söylemek istiyorum.

Buraya bir rehber bırakıyorum, Türkçeye çevrilirse oyunculara çok yardımı olabilir, böylelikle oyuncular neyin nereye vardığını çok daha iyi anlayabilir:

Ekli dosyalar

• Become_A_Rock_Star_v1.0_Walkthrough.pdf
    410.9 KB · Görüntüleme: 27
Üst Alt