Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Unity Türkçe Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
R10
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
948ba1dc8cc4cc26e5d9d4f358660c2d-min.png

GENEL BAKIŞ

Oyunun ikinci bölümü. Şehvetli arzuları korkunç hatalar yapmasına sebep olan bir üniversite öğrencisi olarak oynuyorsun. Neyse ki en yakın zamanı manipüle etmenin bir yolunu buldu.. Geriye dönüp hatalarından bazılarını düzeltme şansın bulunuyor. Hayatını daha iyi bir hale getirmek için geçmişteki bazı hataları düzeltebilecek misin yoksa daha da mı kötüleşecek.. Arzu ettiğin her şeyi yapabilmek için yeni seçimler yapıp, yeni yollar izleyebilirsin ya da her şeyi batırabilirsin.. Tek iyi şey ise şu ki, zaman senin tarafında.. İzlenecek çok yol var...

Güncellenen Tarih: 23.11.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: R10 (Sezon 2)
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 5.39 GB
Tahmini Oynanış Süresi: 6 - 8 Saat

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male Protagonist, Big Tits, Group Sex, Humor, Masturbation, MILF, Oral Sex, Sci-Fi, Teasing, Handjob, Smoking, Slave, BDSM, Anal sex

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Timestamps Sezon 2 oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

TIMESTAMPS DESTEK PAKETİNİ ALDIKTAN SONRA, ÖZEL MESAJLARINIZI KONTROL EDİNİZ. BU OYUNUN LİNKLERİ, ÖZEL MESAJ İLE SİZE GÖNDERİLECEKTİR.

DESTEKÇİ VIP ÜYELİĞİ OLANLAR, ÜYELİĞİ TEKRARDAN ALMASINA GEREK YOKTUR. LİNKLER İÇİN BANA FORUMDAN YA DA DISCORD ÜZERİNDEN ÖZEL MESAJ ATABİLİRLER.

BEYAZ/SİYAH EKRAN DÜZELTME YAMASI

Bu içeriği görebilmek için Beta üyeliğiniz veya Destekçi Plus üyeliğinizin olması gerekir.

BU OYUNUN TÜRKÇE SÜRÜMÜ, FİNAL OLANA KADAR BETADA KALACAKTIR. TÜRKÇE SÜRÜMÜNE ERİŞMEK İÇİN MAĞAZAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Not: Bu oyunun Android versiyonu, oyun motorunun uyumsuz olması nedeni ile yapılamamaktadır.

GÖRSELLER

JH2A-Day12-026-min.png JH-day12-004-min.png JH-day12-Morning008-min.png Librairy-Day12-007-min.png Nika-Home-Back-Day11-003-min.png

Son düzenleme:
Andygarcia

Andygarcia

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bakalım bu sezon nasıl olucak

Lied

Lied

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
0$
Öncelikle çeviri için çok teşekkürler.AOC logine girdiğim zaman kullanıcı adımı yazabiliyorum fakat şifremi yazamıyorum.Oyuna da şifremi yazamadığım için giremiyorum.Bu sorun bir tek bende mi var ?

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Öncelikle çeviri için çok teşekkürler.AOC logine girdiğim zaman kullanıcı adımı yazabiliyorum fakat şifremi yazamıyorum.Oyuna da şifremi yazamadığım için giremiyorum.Bu sorun bir tek bende mi var ?
Yazarken şifre gözükmüyor. Sen gözükmese bile yazıp giriş yapmayı dene.

imparathor

imparathor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk oyun süperdi. Buda güzele benziyor.

K

kralk24

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şifrem doğru olmasına rağmen yanlış diyor

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
şifrem doğru olmasına rağmen yanlış diyor
Oyun Beta sürecinde olduğu için "Destekçi Plus" ya da "Timestamps, Lost Love SEZON 2 Türkçe Beta" satın almadığın sürece oyuna giriş yapamazsın. Eğer satın almak istemiyorsan bir süre oyunun Beta sürecinden çıkmasını beklemen gerekiyor.

zeroDeltazero

zeroDeltazero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 2366

GENEL BAKIŞ

Oyunun ikinci bölümü. Şehvetli arzuları korkunç hatalar yapmasına sebep olan bir üniversite öğrencisi olarak oynuyorsun. Neyse ki en yakın zamanı manipüle etmenin bir yolunu buldu.. Geriye dönüp hatalarından bazılarını düzeltme şansın bulunuyor. Hayatını daha iyi bir hale getirmek için geçmişteki bazı hataları düzeltebilecek misin yoksa daha da mı kötüleşecek.. Arzu ettiğin her şeyi yapabilmek için yeni seçimler yapıp, yeni yollar izleyebilirsin ya da her şeyi batırabilirsin.. Tek iyi şey ise şu ki, zaman senin tarafında.. İzlenecek çok yol var...

Paylaşılan Tarih: 23.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: R3 PE (Sezon 2)
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce, Rusça, İtalyanca
Oyun Boyutu PC: 1.70 GB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male Protagonist, Big Tits, Group Sex, Humor, Masturbation, MILF, Oral Sex, Sci-Fi, Teasing, Handjob, Smoking, Slave, BDSM, Anal sex

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Timestamps Sezon 2 oyununu çalıştırın.
Bu oyunun Türkçe çevirisi Beta Sürecindedir, siz de betasına katılmak isterseniz;
MAĞAZA

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
Bu içeriği görebilmek için Beta üyeliğiniz veya Destekçi Plus üyeliğinizin olması gerekir.
-
-

Not: Bu oyunun Android versiyonu, oyun motorunun uyumsuz olması nedeni ile yapılamamaktadır.

Not: ''Beni-oku'' adlı not defteri içerisinde yazılanları kesinlikle okumanızı öneririz.

GÖRSELLER

Ekli dosyayı görüntüle 2367 Ekli dosyayı görüntüle 2368 Ekli dosyayı görüntüle 2369 Ekli dosyayı görüntüle 2370 Ekli dosyayı görüntüle 2371
Güzeldi bekliyoruz yine

''SHeRLocK

''SHeRLocK

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Sezon bitmiş mi yoksa güncelleniyor mu hala

fearfatih

fearfatih

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok Teşekkür Ederim Uzun Zamandır Bekliyordum

Sarp96

Sarp96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunu ingilizce android olarak indirsek Türkçe sini atamazmısınız geri nasıl dosyaya atılacağını gosterseniz

Üst Alt