Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Unity Türkçe Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
R10
A

Abidinfb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Genelev konulu bı oyun vardı neydi adı

meuaseea

meuaseea

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summertime saga dışında diğerleri pasif kalıyor...
1- bright past
2- treasure of nadia
3- forbidden fruit
4-Love & Sex : Second Base
5-Melissas studies
Hikaye açısından diğerlerinden iyi

D

Descartes

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Kullanıcı adı veya şifre hatası veriyor. yanlış yazmadığıma eminim . Nedir bu problem bilen varmı ? Nasıl çözebilirim.

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Kullanıcı adı veya şifre hatası veriyor. yanlış yazmadığıma eminim . Nedir bu problem bilen varmı ? Nasıl çözebilirim.
Oyun Beta sürecinde olduğu için "Destekçi Plus" ya da "Timestamps, Lost Love SEZON 2 Türkçe Beta" satın almadığın sürece oyuna giriş yapamazsın. Eğer satın almak istemiyorsan bir süre oyunun Beta sürecinden çıkmasını beklemen gerekiyor.

D

Descartes

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Anladım ... Bende şimdi destekçi plus aldım . Onaylamalarını bekliyorum..

Ugur61

Ugur61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kardeş buradauyelik aldim indiriyorum 7 dosya çıkıyor çıkart yapiyorum ekrana simgesi geliyor bembeyaz şekilde yokluyorum hic bir şekilde oyuna girmiyor izin verildi oyun bilgileri surumu yazıyor kuramıyorum herhangi bir oyunu apk dosya vs direk kurmuyor yani mega icloud vs var onlardan indirince böyle yapıyor direk indiği gibi kurmuyor ne yapmam lazim herhangi bir oyun icin fark etmiyor mobil sürümü olanları indiriyorum ?
Android telefon samsung galaxy a50 64 gb olan yer sorunum yok ama kurulmuyor

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Kardeş buradauyelik aldim indiriyorum 7 dosya çıkıyor çıkart yapiyorum ekrana simgesi geliyor bembeyaz şekilde yokluyorum hic bir şekilde oyuna girmiyor izin verildi oyun bilgileri surumu yazıyor kuramıyorum herhangi bir oyunu apk dosya vs direk kurmuyor yani mega icloud vs var onlardan indirince böyle yapıyor direk indiği gibi kurmuyor ne yapmam lazim herhangi bir oyun icin fark etmiyor mobil sürümü olanları indiriyorum ?
Mobil sürümleri rar olarak iniyorsa dosya uzantısını .apk olarak değiştir, tıkla kur.

Ugur61

Ugur61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ilk kurarken tablo gibi bise geliyor aynen rar kuruyor galiba onun ayarını nasıl yapmam gerekiyor tablo gelince orada duzeltiliyormu yoksa telefondan başka bir ayar mi yapmak gerekiyor

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Ilk kurarken tablo gibi bise geliyor aynen rar kuruyor galiba onun ayarını nasıl yapmam gerekiyor tablo gelince orada duzeltiliyormu yoksa telefondan başka bir ayar mi yapmak gerekiyor
Bu oyun için diyorsan zaten Android desteklemiyor bu oyunu.

Ugur61

Ugur61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Herhangi bir oyun düşün ama mobil indirildiğini orada 3 seçenek veriyor veya fazla mega zippy indirme linkte herhangi birinden indirdiğimi dusun

Ugur61

Ugur61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ornek bu mega yeri ve vs yazıyor herhangi birine tikliyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200827-044403_Chrome.jpg
    Screenshot_20200827-044403_Chrome.jpg
    423.3 KB · Görüntüleme: 22
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Herhangi bir oyun düşün ama mobil indirildiğini orada 3 seçenek veriyor veya fazla mega zippy indirme linkte herhangi birinden indirdiğimi dusun
Ben her zaman Cloud'dan indiriyorum fakat böyle sorunlar yaşamıyorum nedense. Dediğim gibi eğer RAR olarak iniyorsa onu .apk olarak değiştirdikten sonra tıklayıp kurman yeterli.

Ugur61

Ugur61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tamamdir başkan suan apk yaptim colour hep indiriyorum sagol başkan teşekkkür ettim allah sana kolaylık versin ama gözde oyunlarından bana bir liste at ta hepsini oynayayım sana zahmet sikilmayacagimiz oyunlar bir liste varsa paylaşırsak sevinirim

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Tamamdir başkan suan apk yaptim colour hep indiriyorum sagol başkan teşekkkür ettim allah sana kolaylık versin ama gözde oyunlarından bana bir liste at ta hepsini oynayayım sana zahmet sikilmayacagimiz oyunlar bir liste varsa paylaşırsak sevinirim
Özel mesaj yoluyla iletiyorum

Üst Alt