Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Unity Türkçe Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe

Mackenzie

Yönetici
948ba1dc8cc4cc26e5d9d4f358660c2d-min.png

GENEL BAKIŞ

Oyunun ikinci bölümü. Şehvetli arzuları korkunç hatalar yapmasına sebep olan bir üniversite öğrencisi olarak oynuyorsun. Neyse ki en yakın zamanı manipüle etmenin bir yolunu buldu.. Geriye dönüp hatalarından bazılarını düzeltme şansın bulunuyor. Hayatını daha iyi bir hale getirmek için geçmişteki bazı hataları düzeltebilecek misin yoksa daha da mı kötüleşecek.. Arzu ettiğin her şeyi yapabilmek için yeni seçimler yapıp, yeni yollar izleyebilirsin ya da her şeyi batırabilirsin.. Tek iyi şey ise şu ki, zaman senin tarafında.. İzlenecek çok yol var...

Paylaşılan Tarih: 23.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: R3 PE (Sezon 2)
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce, Rusça, İtalyanca
Oyun Boyutu PC: 1.71 GB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male Protagonist, Big Tits, Group Sex, Humor, Masturbation, MILF, Oral Sex, Sci-Fi, Teasing, Handjob, Smoking, Slave, BDSM, Anal sex

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Timestamps Sezon 2 oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - CLOUD - GDRIVE

BEYAZ/SİYAH EKRAN DÜZELTME YAMASI

MICROSOFT

Not: Bu oyunun Android versiyonu, oyun motorunun uyumsuz olması nedeni ile yapılamamaktadır.

GÖRSELLER

JH2A-Day12-026-min.png JH-day12-004-min.png JH-day12-Morning008-min.png Librairy-Day12-007-min.png Nika-Home-Back-Day11-003-min.png

Jupiter

Destekçi Plus
İlk oyununu oynamıştım gayet kaliteliydi. Bunun da öyle olmasını umuyorum.

plankton

Destekçi Plus
Öncelikle çeviri için çok teşekkürler.AOC logine girdiğim zaman kullanıcı adımı yazabiliyorum fakat şifremi yazamıyorum.Oyuna da şifremi yazamadığım için giremiyorum.Bu sorun bir tek bende mi var ?

Jupiter

Destekçi Plus
Öncelikle çeviri için çok teşekkürler.AOC logine girdiğim zaman kullanıcı adımı yazabiliyorum fakat şifremi yazamıyorum.Oyuna da şifremi yazamadığım için giremiyorum.Bu sorun bir tek bende mi var ?
Yazarken şifre gözükmüyor. Sen gözükmese bile yazıp giriş yapmayı dene.

kralk24

Kayıtlı Üye
şifrem doğru olmasına rağmen yanlış diyor

Jupiter

Destekçi Plus
şifrem doğru olmasına rağmen yanlış diyor
Oyun Beta sürecinde olduğu için "Destekçi Plus" ya da "Timestamps, Lost Love SEZON 2 Türkçe Beta" satın almadığın sürece oyuna giriş yapamazsın. Eğer satın almak istemiyorsan bir süre oyunun Beta sürecinden çıkmasını beklemen gerekiyor.

zeroDeltazero

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2366

GENEL BAKIŞ

Oyunun ikinci bölümü. Şehvetli arzuları korkunç hatalar yapmasına sebep olan bir üniversite öğrencisi olarak oynuyorsun. Neyse ki en yakın zamanı manipüle etmenin bir yolunu buldu.. Geriye dönüp hatalarından bazılarını düzeltme şansın bulunuyor. Hayatını daha iyi bir hale getirmek için geçmişteki bazı hataları düzeltebilecek misin yoksa daha da mı kötüleşecek.. Arzu ettiğin her şeyi yapabilmek için yeni seçimler yapıp, yeni yollar izleyebilirsin ya da her şeyi batırabilirsin.. Tek iyi şey ise şu ki, zaman senin tarafında.. İzlenecek çok yol var...

Paylaşılan Tarih: 23.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: R3 PE (Sezon 2)
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce, Rusça, İtalyanca
Oyun Boyutu PC: 1.70 GB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male Protagonist, Big Tits, Group Sex, Humor, Masturbation, MILF, Oral Sex, Sci-Fi, Teasing, Handjob, Smoking, Slave, BDSM, Anal sex

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Timestamps Sezon 2 oyununu çalıştırın.
Bu oyunun Türkçe çevirisi Beta Sürecindedir, siz de betasına katılmak isterseniz;
MAĞAZA

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
MEGA - CLOUD - GDRIVE

Not: Bu oyunun Android versiyonu, oyun motorunun uyumsuz olması nedeni ile yapılamamaktadır.

Not: ''Beni-oku'' adlı not defteri içerisinde yazılanları kesinlikle okumanızı öneririz.

GÖRSELLER

Ekli dosyayı görüntüle 2367 Ekli dosyayı görüntüle 2368 Ekli dosyayı görüntüle 2369 Ekli dosyayı görüntüle 2370 Ekli dosyayı görüntüle 2371
Güzeldi bekliyoruz yine

blackdewils

F.H. - S.D. Türkçe Beta Erişimcisi
G.H. - F.M. Türkçe Beta Erişimcisi
Sezon bitmiş mi yoksa güncelleniyor mu hala

fearfatih

Kayıtlı Üye
Çok Teşekkür Ederim Uzun Zamandır Bekliyordum

Sarp96

Kayıtlı Üye
Bunu ingilizce android olarak indirsek Türkçe sini atamazmısınız geri nasıl dosyaya atılacağını gosterseniz