The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
UkabR

UkabR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güncellemeyle ilgili bir haber var mı ne zaman gelir tahminen ;(

L

lejyoner98

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunda sözleşmeler kısmındaki ressam bölümündeyim.O bölümü nasıl geçebilirim ?

H

hentaigirl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar ya bu oyuna baştan başlayım dedim konuşmalardaki seçenekler beyaz olması gerkirken soluk renkli gözüküyor sanki oyun oynamışda tekrar ediyormuş gibi oyunu nasıl sıfırlarım bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?

B

BARON0130

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar ya bu oyuna baştan başlayım dedim konuşmalardaki seçenekler beyaz olması gerkirken soluk renkli gözüküyor sanki oyun oynamışda tekrar ediyormuş gibi oyunu nasıl sıfırlarım bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?
Kardaş telefondan oynuyorsan ayarlar/uygulamalar/deluca tıkla depolama alanını temizle tıkla tekrar sıfırdan başlarsın

F

furkan29493

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. Goreve gecemiyorum gerekli gereksinimler olusmadi diyor sabah diyor gorev sabah yapıyorum hikayeye devam et diyorum etmiyor

Enesyuss

Enesyuss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İsabel bir şişe şarap görevine geçemiyorum buga girdi galiba bugdan nasıl çıkar ?

Archez

Archez

Doğasever
Kredi
0$
O görevde sıkıntı var bende oynadığımda tamamlayamadım. Yapımcı kaynaklı oyunda bazı sıkıntılar var

P

Porsawel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pc ve android boyutları neden farklı. Pc de daha mı fazla animasyon oluyor?

Johnnyy

Johnnyy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme ne zaman gelicek bilgi var mı acaba

T

tehlikeligoky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim adım luna görevinde tüm gereksinimleri sağlamama rağmen seçenek çıkmıyor nedenini bilen birisi yardımcı olabilir mi

Üst Alt