The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
H

Hanryy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Slm reis neden artık yeni oyun gelmiyor bir bilgi verir misin en kral site buydu ne oldu anlamadım reis

İ

İnooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok sağlam, renderlar felan mükemmel.Tam anlamıyla bir film havası var...Ama gel gelelim Adult kısmında sinifta kalıyor...Sahne yok desem yeridir..Bu oyunu hikayesi ile hatırlarım , cinsellik olmayınca malesef bi yerden sonra sıkılıyor insan..Tabii ne aradığınıza da bağlı biraz...Adult oyun çeviri sitesinde normal bir oyun olunca yadirgiyor insan ister istemez...:)) Velhasil kelam cinsellik yok Sahne yok ,hikaye super grafikler süper...

Puanim 10 üzerinden 6 ... yanlış anlaşılmasın eksi 4 puanim direk oyunda sahne olmamasindan dolayi:)

M

Mehmet636363

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda 2 yerde hata veriyor. Hikaye devam etmiyor düzektirseniz sevinirim

Baran can

Baran can

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadığım da hiç güzel bir senaryo yoktu yani hiç sevişme olmadı bu sürümde var mı boş indirmek istemiyorum

M

med37

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
Android oyuna giriyor başla dedikten sonra oyundan atıyor neden acaba bilen var mı

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunu yeni yükledim hiç oynayamadım ilk ekran geliyor başla diyorum oyundan atıyor telefon ana ekrana dönüyor
Bozuk kayıt dosyası kullanıyorsanız olabilir. Oyunun verilerini temizleyin tekrar deneyin. Eğer yine olmazsa cihazınızla alakalı bir durumdur.

Zaza

Zaza

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu siteyi seviyorum yaklaşık 2 yıldır oyunları takip edip favori oyunlarım güncellendiğinde, üyelik alıp oynuyorum. Fakat bir site bukadar karmaşık olmamalı halen alışamadım. Oyunlarda güncelleme olsa bile ilk paylaşım tarihi yazıyor. Tamam bilmem kaç nokta kaç sürüm yazıyor. Fakat güncellenmesi okadar uzun sürüyorki biz o sürüm rakamlarını unutuyoruz. Yani güncelleme yapıldığında güncel tarih yazsa daha iyi olur. Tarihten yeni olduğunu anlarız. Bir konuda şuki yapımcılardan kaynaklı mı bilmiyorum. Çok tutulan sevilen bir çok oyun. Neredeyse yılda 1 güncelleniyor. Bu çok uzun bir süre. Hal böyle olunca da bir kıymeti kalmıyor.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Bu siteyi seviyorum yaklaşık 2 yıldır oyunları takip edip favori oyunlarım güncellendiğinde, üyelik alıp oynuyorum. Fakat bir site bukadar karmaşık olmamalı halen alışamadım. Oyunlarda güncelleme olsa bile ilk paylaşım tarihi yazıyor. Tamam bilmem kaç nokta kaç sürüm yazıyor. Fakat güncellenmesi okadar uzun sürüyorki biz o sürüm rakamlarını unutuyoruz. Yani güncelleme yapıldığında güncel tarih yazsa daha iyi olur. Tarihten yeni olduğunu anlarız. Bir konuda şuki yapımcılardan kaynaklı mı bilmiyorum. Çok tutulan sevilen bir çok oyun. Neredeyse yılda 1 güncelleniyor. Bu çok uzun bir süre. Hal böyle olunca da bir kıymeti kalmıyor.
Paylaşılan tarih, konunun paylaşıldığı tarihi değil güncellendiği tarihi gösterir. Linklerin paylaşıldığı tarih olarak düşünebilirsin. Yani konudaki paylaşılan tarihe bakarak, güncellendiği tarihi görüntüleyebilirsin.

M

Mrsfet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
agalar beim oyun bir yerde takılıyor gorevlerın hepsı yapıldı sadece gunluk goreve bak dıyor ne yapmalıyım sanırım benım adım luna datakıldım yardım pls

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
agalar beim oyun bir yerde takılıyor gorevlerın hepsı yapıldı sadece gunluk goreve bak dıyor ne yapmalıyım sanırım benım adım luna datakıldım yardım pls
Discord sunucumuza katılıp oradaki üyelerimizden yardım isteyebilirsiniz.

Baran can

Baran can

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir ara oynadım ama hiç illegal sahne yok yakınlaşma var ama onun dışında pek yok bu sürümde var mı acaba

G

GaripSenarist

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyundaki şarap görevini yapamadığımız kadının bugı düzeldi mi?

Üst Alt