The DeLuca Family Oyunu Teori Konuşma - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

The DeLuca Family Oyunu Teori Konuşma

• Konuyu başlatan Lunael
  • Başlangıç tarihi
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
İlişki görmek istiyorum bi yandan bi yandan aksiyon hopes duy sesimizi :d

TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Cordia'nın Wilfred'le geçmişini merak ediyorum ya o kadar aksiyonlar yasamışlardır?

-JusTDoiT-

-JusTDoiT-

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kan, vahşet görmek istiyorum biraz yap şunu artık Hopes Adam xd.

Zetch13

Zetch13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir de merak ettiğim şey ileride ki güncellemelerde oyunun sonunu etkileyecek seçimler olacak mı acaba?
Bence illa ki olur birden fazla son zaten oyunun kalitesini arttırıyor. Oyunda kötü son da olur diye düşünüyorum ama benim merak ettiğim çok kötü bi son falan olur mu. Şimdiden oyunun sonunu hayal etmek için erken ama yine de merak ediyor insan.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Bence illa ki olur birden fazla son zaten oyunun kalitesini arttırıyor. Oyunda kötü son da olur diye düşünüyorum ama benim merak ettiğim çok kötü bi son falan olur mu. Şimdiden oyunun sonunu hayal etmek için erken ama yine de merak ediyor insan.
Kötü son olacaksa bile birden fazla son olur umarım.

Zetch13

Zetch13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kötü son olacaksa bile birden fazla son olur umarım.
Böyle kaliteli bir yapımda birden fazla son kesin olur bence. Yeni güncellemeyle umarım yeni önemli seçimler de gelir. (Çok ikilemde bırakacak bişey de gelmesin tabi xd)

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Böyle kaliteli bir yapımda birden fazla son kesin olur bence. Yeni güncellemeyle umarım yeni önemli seçimler de gelir. (Çok ikilemde bırakacak bişey de gelmesin tabi xd)
Mesela ben sadece Luna ile ilerlemek isterim Gracie'yi reddetme seçeneği gelebilir.

TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Son bölümde wilfred onları üzersen ben de seni üzerim demişti onlarla yaşadığımız her şeyi biliyor gibime geliyor wilfred ama cordia bilmiyor kesin bilse bize bi güzel dayak attırır...

TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Gracie, Luna, İsabel ve cordia yolları olacaktır ama bu kadar kısa erken beklemiyorum ben daha bizi tam tanımıyorlar tanıyan tek kişi tahminim Cordia.

Üst Alt