Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

The DeLuca Family Oyunu Teori Konuşma

• Konuyu başlatan "Raven"
  • Başlangıç tarihi
"Raven"

"Raven"

Destekçi Plus
Bu konu altında "The DeLuca Family" oyununa ait teorileri konuşabilirsiniz.

ProTest

ProTest

Editör
Şahsi fikrim Mc{Kendi Karakterimiz] Cordia'yla konuşup göreve gidecek ve zorlu aksiyonlar yasacağız?

"Raven"

"Raven"

Destekçi Plus
Şahsi fikrim Mc{Kendi Karakterimiz] Cordia'yla konuşup göreve gidecek ve zorlu aksiyonlar yasacağız?
Bence de öyle bir şey olması mantıklı, ana karakterimizin artık kendini geliştirmesi için zorlu görevlere gitmesi gerekiyor.

ProTest

ProTest

Editör
Bir teorim de var son sürümde Isabel'le gizli sohbet ettiğimizde Antonio takıldığı mekanına gideceğiz sanırım orada baya şeyler öğreneceğiz Ana hikaye olarak!

"Raven"

"Raven"

Destekçi Plus
Bir teorim de var son sürümde Isabel'le gizli sohbet ettiğimizde Antonio takıldığı mekanına gideceğiz sanırım orada baya şeyler öğreneceğiz Ana hikaye olarak!
Antonio'nun gizli sırları neler acaba çok merak ediyorum.
Büyük ihtimal öğreneceğimiz sırlar bizim Isabel ile olan ilişkimizi ilerletecek.

ProTest

ProTest

Editör
Bir teorim işe Gracie'nin geçmişi aşırı merakta bıraktı hopes akıllı kız ve aksiyon ve macera istiyor ama çordia izin vermiyor Maalesef bunun sebebi ne olabilir?

"Raven"

"Raven"

Destekçi Plus
Bir teorim işe Gracie'nin geçmişi aşırı merakta bıraktı hopes akıllı kız ve aksiyon ve macera istiyor ama çordia izin vermiyor Maalesef bunun sebebi ne olabilir?
Bunun sebebi Gracie'nin de aynı Luna gibi dramatik bir geçmişi olabilir.

HarryPotter

HarryPotter

Kayıtlı Üye
Bunun sebebi Gracie'nin de aynı Luna gibi dramatik bir geçmişi olabilir.
Sanmıyorum. Gracie bana göre acılı bir geçmişten çok el bebek gül bebek gibi büyütüldü. Ama büyüdükçe DeLuca ailesinin işini iyice anladı ve şuan o işlere girmek istiyor. Ama Cordia tehlikelerle boğuşan Luna'nın üstüne Gracie'yi gönderip onu da tehlikeye atmak istemiyor.

ProTest

ProTest

Editör
Sanmıyorum. Gracie bana göre acılı bir geçmişten çok el bebek gül bebek gibi büyütüldü. Ama büyüdükçe DeLuca ailesinin işini iyice anladı ve şuan o işlere girmek istiyor. Ama Cordia tehlikelerle boğuşan Luna'nın üstüne Gracie'yi gönderip onu da tehlikeye atmak istemiyor.
Olabilir ama cordia'dan gizli birkaç yere gitti belki bizle birlikte ilerde gelebilir gizli ama bu ilerde sıkıntı çıkartacak kavga bile olabilir?

"Raven"

"Raven"

Destekçi Plus
Olabilir ama cordia'dan gizli birkaç yere gitti belki bizle birlikte ilerde gelebilir gizli ama bu ilerde sıkıntı çıkartacak kavga bile olabilir?
Aile içi kavgalar olacağı kesin ama kimler arasında olacak...

ProTest

ProTest

Editör
Tahminim Antonio ile Isabel veya Cordia ile olacak gibime geliyor Antonio sırrı ortaya çıkınca bi ortalık karışacak Canım Delucam...

Son düzenleme:
"Raven"

"Raven"

Destekçi Plus
Tahminim Antonio ile Isabel veya Cordia ile olacak gibime geliyor Antonio sırrı ortaya çıkınca bi ortalık karışacak Canım Dolucam...
Ortalığın karışacağı kesin hem de ne karışmak... Bu kavgalar yüzünden ana karakterimiz Isabel ile daha çok yakınlaşabilir.

ProTest

ProTest

Editör
Ortalığın karışacağı kesin hem de ne karışmak... Bu kavgalar yüzünden ana karakterimiz Isabel ile daha çok yakınlaşabilir.
Yakınlaşır dicem de Aldatma Seçeneği seç'meyenlerde başka bir ilerleme olabilir.

ProTest

ProTest

Editör
Aynen arkadaşlık yolunu seçenler için olaylar nasıl yansıtılacak acaba merak ediyorum.
Luna'yla efsane sahne bizleri bekliyor bence Luna'yla en son bi mekanda Gracie Isabel birkaç sahne yasadık pek ilerletmedi Gracie ve Luna'yı...

"Raven"

"Raven"

Destekçi Plus
Luna'yla efsane sahne bizleri bekliyor bence Luna'yla en son bi mekanda Gracie Isabel birkaç sahne yasadık pek ilerletmedi Gracie ve Luna'yı...
Luna ile bu güncellemede fazla bir şeyler olacağını sanmıyorum, ama ileride ki güncellemelerde mutlaka Luna ile önemli şeyler olacak.

ProTest

ProTest

Editör
Luna ile bu güncellemede fazla bir şeyler olacağını sanmıyorum, ama ileride ki güncellemelerde mutlaka Luna ile önemli şeyler olacak.
Ama ana hikaye eklerse illaki bir luna görürüz ya?

Üst Alt