The DeLuca Family Oyunu Teori Konuşma - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

The DeLuca Family Oyunu Teori Konuşma

• Konuyu başlatan Lunael
  • Başlangıç tarihi
0123metoli

0123metoli

Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
0$
Reis 1.Her ailede casus var ama bu kişi kim olabilir tanıdığımız birisi olarak ben mesela Anthonyden şüphelenmiştim.
2.Benimde bir teorim yok.
3.Reis kötü bir sebebi var hikayede öyle geçiyo 7.1 versiyonunda öyle diyo Serpent(Yılan üyesi) fazla spoiler vermekte istemiyorum ama kötü bir sebep var diyo Serpent.
4.Koz olarak kullanabilir ama diğer aileler bu kozun farkında değiller mesela Pops'un ailesi bizim niye orda tutulduğumuzu bilmiyor reis araştırıyolar ama bence tek bilen aile DeLuca ve bizi DeLuca'nın içinden birileri öldürmek istiyor.
5.Buna diyicek birşeyim yok reis benimde kafam karışık.

Düşünüp cevap yazdığın için teşekkürler reis ama 7.1 sürümüne geldik oyunun artık bu soruların cevabını bulmamız gerektiğini düşünüyorum ben, daha fazla teori lazım bu sorularla ilgili.
3.De aga eğer bu genler dediğinde Cordia ile bir bağlantı var ise herşey değişir Cordianın bizi ailesinden gibi görmesi vs genlee bunlarla alakalı ise baya ters köşe olunur

byzahey37

byzahey37

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence de ters köşe olabiliriz çünkü Serpent(Yılan üyesi) "Bu sebebi öğrendiğinde yıkılmamaya çalış." falan diyor yani kötü bir sebep var ama teori ne olabilir reis, Cordia da "Senin biyolojik annen ben değilim." demişti oyunun başlarında o yüzden aklıma teori gelmiyor.

0123metoli

0123metoli

Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
0$
Bence de ters köşe olabiliriz çünkü Serpent(Yılan üyesi) "Bu sebebi öğrendiğinde yıkılmamaya çalış." falan diyor yani kötü bir sebep var ama teori ne olabilir reis, Cordia da "Senin biyolojik annen ben değilim." demişti oyunun başlarında o yüzden aklıma teori gelmiyor.
Biyolojik anne değil ama bizim kendi annemizdeki genler cordiada olabilir buda teyze yeğen iliskisi olur

byzahey37

byzahey37

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biyolojik anne değil ama bizim kendi annemizdeki genler cordiada olabilir buda teyze yeğen iliskisi olur
Bak bu olabilir ama bu kötü bir sebep değil bence farklı bir sebep daha var gibi karakterimizi kötü etkileyecek bir sebep

Excalibur830

Excalibur830

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bence, İleride mc üvey kardeşleriyle tanışacak ama onların üvey kardeşi olduğunu bilmeden iletişim kuracak

Excalibur830

Excalibur830

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bana göre bu teori biraz saçma ama biraz tabi yapımcının ilerledigi yol var her han bir sekilde yapabilir.
Bana göre değil çünkü bence mc nin başına gelen bütün olaylar babasının yüzünden, ilerde illaki buluşurlar hem buluşmayacaklarsa yazar niye mc üvey kardeşi olduğunu söylesin

0123metoli

0123metoli

Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
0$
Bana göre değil çünkü bence mc nin başına gelen bütün olaylar babasının yüzünden, ilerde illaki buluşurlar hem buluşmayacaklarsa yazar niye mc üvey kardeşi olduğunu söylesin
Mc nin üvey kardeşi yokki bana göre deluca varisi mc ama su an sadece normal bir asker gibi

byzahey37

byzahey37

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mc nin üvey kardeşi yokki bana göre deluca varisi mc ama su an sadece normal bir asker gibi
Mc nin üvey kardeşleri var reis hikaye de anlatıyolardı baban üvey kardeşlerinle iletişimde ama seninle iletişimde değil diyolardı yani mc nin babasının başka çocukları da var

Excalibur830

Excalibur830

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hırsızlık yaparken yaşlı adam söylemişti üvey kardeşleri var ama deluca nın varisi mc olamaz çunkü cordia mc ile ilgili tüm gerceği biliyor ve gizli kameradan gördüğümüzde antoıne ya beenden sonraki varis sensin diyordu.

0123metoli

0123metoli

Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
0$
hırsızlık yaparken yaşlı adam söylemişti üvey kardeşleri var ama deluca nın varisi mc olamaz çunkü cordia mc ile ilgili tüm gerceği biliyor ve gizli kameradan gördüğümüzde antoıne ya beenden sonraki varis sensin diyordu.
O durum değişir çünkü mafya oyunu varisler ölebilir ilk gün ve sinraki gunlerde bize süikast yapilmaya calisildi

byzahey37

byzahey37

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O durum değişir çünkü mafya oyunu varisler ölebilir ilk gün ve sinraki gunlerde bize süikast yapilmaya calisildi
Aynen doğru, bir de oyun girişinde ana menüde ki foto da soldato gibi görünmüyoruz belki hafiften spoiler vermek için yapmış olabilirler, büyük ihtimal Anthony ölücek biz de varis olabiliriz

Excalibur830

Excalibur830

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aynen doğru, bir de oyun girişinde ana menüde ki foto da soldato gibi görünmüyoruz belki hafiften spoiler vermek için yapmış olabilirler, büyük ihtimal Anthony ölücek biz de varis olabiliriz
Oyun başındaki soldatolar diyor ya önemli bir Don'un oğlusu musun diye bence öyle babası önemli bir Don ama hala nasıl deluca varisi olacak ondan emin değilim

byzahey37

byzahey37

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun başındaki soldatolar diyor ya önemli bir Don'un oğlusu musun diye bence öyle babası önemli bir Don ama hala nasıl deluca varisi olacak ondan emin değilim
Hikaye de anlatılıyor baban hala yeraltı dünyasında önemli bir yere sahip diyolar birde bizim soyad DeLuca oldu ayrıca sürekli DNA mızdan bahsediliyo büyük ihtimal varis olabiliriz Anthony ölürse

Excalibur830

Excalibur830

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye de anlatılıyor baban hala yeraltı dünyasında önemli bir yere sahip diyolar birde bizim soyad DeLuca oldu ayrıca sürekli DNA mızdan bahsediliyo büyük ihtimal varis olabiliriz Anthony ölürse
Luna var Gracie var deluca kanından olan 2 kişi varken biz varis olamayız bence

byzahey37

byzahey37

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Luna var Gracie var deluca kanından olan 2 kişi varken biz varis olamayız bence
Aile içinde Lunayı sıkıntılı (Deli) olarak görüyolar Lunayı varis yapmazlar geriye Gracie kalıyo onu da annesi mafya işlerine bulaşsın istemiyo hatta Wilfred Gracieye eğitim veriyor diye Wilfredi öldürmekle bile tehdit etti annesi o yüzden Gracie de olmaz geriye biz kalıyoruz

Excalibur830

Excalibur830

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aile içinde Lunayı sıkıntılı (Deli) olarak görüyolar Lunayı varis yapmazlar geriye Gracie kalıyo onu da annesi mafya işlerine bulaşsın istemiyo hatta Wilfred Gracieye eğitim veriyor diye Wilfredi öldürmekle bile tehdit etti annesi o yüzden Gracie de olmaz geriye biz kalıyoruz
illaki mc yi deluca don'u yapacaksınız yani belli olmaz ama ileride eğer cordia gracieye izin verirse o üçü three serpent olabilir

byzahey37

byzahey37

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
illaki mc yi deluca don'u yapacaksınız yani belli olmaz ama ileride eğer cordia gracieye izin verirse o üçü three serpent olabilir
Bizim karakter don olsa fena mı olur qwdsqwadaqwd bu arada Cordia ileride izin verebilir büyük ihtimal Gracieye çünkü senin yaralanmandan değil çıkartacağın sorunlardan korkuyorum gibi birşey demişti Gracieye (Çok güçlü olursun anlamında)

Excalibur830

Excalibur830

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bizim karakter don olsa fena mı olur qwdsqwadaqwd bu arada Cordia ileride izin verebilir büyük ihtimal Gracieye çünkü senin yaralanmandan değil çıkartacağın sorunlardan korkuyorum gibi birşey demişti Gracieye (Çok güçlü olursun anlamında)
mc nin delucanın başına geçmesi demek 2 kötü olay gerçekleşmiş demektir. Olaylarda Cordia ve Anthony ölmesi demek bu da yakınlarda zor

Üst Alt