Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunu indirdim. Kullanıcı adı şifremi girdim. Ama daha sonra gelen Adult Oyun Çeviri ekranında kalıyor. Oyun hiç açılmıyor... Cihazım Samsung A50
İlk açılışta uzun sürmesi normaldir. Telefonu yeniden başlatıp oyunu açmayı deneyin ve sadece bekleyin kendisi açılacaktır.

Y

yasinreis

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ya şu bildirim.ue mıdır nedir izin vere bastığım halde işlemiyor.Nasıl indiricem ben bu oyunu?

Slayerslim12

Slayerslim12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirmeye çalıştım fakat linke ne kadar tıklasam alakasız sekmeler çıkıyor direk linki varsa yanıt olarak atar mısınız?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Oyunu indirmeye çalıştım fakat linke ne kadar tıklasam alakasız sekmeler çıkıyor direk linki varsa yanıt olarak atar mısınız?
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hamilelik görevinde mi?
Oyundaki herkes hamile kaldı bi o kalmadı bende :D Hapla denedim normal denedim başarılı olmasına rağmen aradan kaç gün geçti oyunda olmadı 4 defa falan garanti olsun diye hamile bıraktım tık yok neden acaba?

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunu önceden silmiştim şimdi tekrar yükledim son kayıt dosyamdan devam ettim ama hiç yeni görev yoktu neden acaba?
Benimde bu arkadaş gibi.Oyuna başlayınca listede hiç ne yan nede ana görev var kaç gün ilerlememe rağmen.Önceki sürümden sadece 1 veya 2 görev vardı tam emin değilim ama biri Maria hamilelik olayı,listede duruyordu o önceki sürümde denemeye devam olana kadar vs. diyordu oda yok şu an..

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Oyundaki herkes hamile kaldı bi o kalmadı bende :D Hapla denedim normal denedim başarılı olmasına rağmen aradan kaç gün geçti oyunda olmadı 4 defa falan garanti olsun diye hamile bıraktım tık yok neden acaba?
Buga mı girdi acaba 🤔 Aslında hamile bırakmanın başka yolları da var.

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Buga mı girdi acaba 🤔 Aslında hamile bırakmanın başka yolları da var.
Valla normal yolla en az 3-4 kere yaptım baktım tık yok 2 kerede hapla ama tık yok bende anlamadım :D Bu arada bi önceki sürümde denedim bunları 20.09 mı neydi.

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Benimde bu arkadaş gibi.Oyuna başlayınca listede hiç ne yan nede ana görev var kaç gün ilerlememe rağmen.Önceki sürümden sadece 1 veya 2 görev vardı tam emin değilim ama biri Maria hamilelik olayı,listede duruyordu o önceki sürümde denemeye devam olana kadar vs. diyordu oda yok şu an..
Summertime Saga'da görev ve çok fazla içerik göremedim diyenler size durumu açıklayayım. Normalde oyun burada Tech Update'den önce güncellenmeyecekti ama sonra bir istisna oldu erken güncellendi ve 20.12 sürümüne güncellendi. Bundan önce oyun güncellenmeden önce 20.9 sürümündeydi ve bu sürümle beraber hikâyede son sürümdeki içerikten devam etmek için yeni oyun modu geldi. Siz eski kayıt dosyanızı kullanmadıysanız ki kullansanız bile büyük ihtimalle hatalar çıkacaktır çünkü oyun eski kayıtları düzgün çalıştırmıyor bu yüzden yeni oyun modunu kullanmış olabilirsiniz bu da sizi en son güncellemede gelen içeriğe attığı için sadece 20.12 sürümünde eklenen şeyleri hikayede görüyorsunuz yani 20.9-20.12 arasındaki güncellemelerde gelen hikayeyi atlıyor ama sahneleri görebiliyorsunuz. Olay bundan ibaret, ya oyunun çalıştırabileceği kayıt dosyası bulacaksınız ya da baştan başlayacaksınız.

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summertime Saga'da görev ve çok fazla içerik göremedim diyenler size durumu açıklayayım. Normalde oyun burada Tech Update'den önce güncellenmeyecekti ama sonra bir istisna oldu erken güncellendi ve 20.12 sürümüne güncellendi. Bundan önce oyun güncellenmeden önce 20.9 sürümündeydi ve bu sürümle beraber hikâyede son sürümdeki içerikten devam etmek için yeni oyun modu geldi. Siz eski kayıt dosyanızı kullanmadıysanız ki kullansanız bile büyük ihtimalle hatalar çıkacaktır çünkü oyun eski kayıtları düzgün çalıştırmıyor bu yüzden yeni oyun modunu kullanmış olabilirsiniz bu da sizi en son güncellemede gelen içeriğe attığı için sadece 20.12 sürümünde eklenen şeyleri hikayede görüyorsunuz yani 20.9-20.12 arasındaki güncellemelerde gelen hikayeyi atlıyor ama sahneleri görebiliyorsunuz. Olay bundan ibaret, ya oyunun çalıştırabileceği kayıt dosyası bulacaksınız ya da baştan başlayacaksınız.
Yok eski kayıt dosyasından girmeye çalıştım 20.9 dan ama dediğiniz gibi 2 kere bi uyarı verdi önce kurtarıldı/kurtarılmaya çalışıldı vs.tarzı bi hata ve uzun yazı sonrada yine uzun bi yazı ve kayıt taşındı tarzı yazı ve bunlar oldu yani sıfırdan başlamadım :) O yüzden görev listesinde hiçbirşey yok boş boş dolandım 1 ay oyunda :D Aynı şekil 20.5 save dosyasında olmadı 20.9 a geçerken onda 20.5 save inden devam ettim sıkıntı olmadı ilk bunda oldu.

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Yok eski kayıt dosyasından girmeye çalıştım 20.9 dan ama dediğiniz gibi 2 kere bi uyarı verdi önce kurtarıldı/kurtarılmaya çalışıldı vs.tarzı bi hata ve uzun yazı sonrada yine uzun bi yazı ve kayıt taşındı tarzı yazı ve bunlar oldu yani sıfırdan başlamadım :) O yüzden görev listesinde hiçbirşey yok boş boş dolandım 1 ay oyunda :D Aynı şekil 20.5 save dosyasında olmadı 20.9 a geçerken onda 20.5 save inden devam ettim sıkıntı olmadı ilk bunda oldu.
Maalesef durum böyle.

Sarp96

Sarp96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Koçun derslerini nasıl geçiyoruz bilen varmı acaba benimki E hayla diğerleri bitti

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
koçun görevlerini yapabiliyor muyuz artık,gına geldi gücü en baştan yükselttim gene aynı yaşlı adamla da istediğini verip sürekli antremanını yapıyorum tık ilerleme yok

Üst Alt