Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
K

keremahmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun bende açılmıyor. K. adı şifre girdikten sonra Adult Oyun Çeviri ekranında kalıyor, yüklenmiyor... Nasıl çözebilirim bilen var mı? Cihazım Samsung A50

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
keremahmet İlk açılışta uzun sürmesi normaldir. 5-10dk beklerseniz açılacaktır.

I

ihavebigdc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun bende açılmıyor bilgisiyardan indirdim tıklıyorum hiçbirşey olmuyor

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyun bende açılmıyor bilgisiyardan indirdim tıklıyorum hiçbirşey olmuyor
Virüs programınızın devre dışı olduğundan emin olun ve oyunu açtığınızda şifrenizi girdikten sonra biraz bekletmesi normaldir ilk açılışta.

K

Kemal4557373

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin ben kendi karakterime çakmak istiyom nasıl yapcaz

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Demir43

Demir43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son güncellemeden sonrası için kayıt dosyası atabilir misiniz admin maalesef ben kayıt dosyamı kaybettim

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Son güncellemeden sonrası için kayıt dosyası atabilir misiniz admin maalesef ben kayıt dosyamı kaybettim
Discord sunucumuzda #kayıt-dosyalarınız odasında mevcut indirip deneyebilirsiniz ama bazen yapımcıdan kaynaklı olarak eski kayıt dosyaları çalışmayabiliyor.

Slayerslim12

Slayerslim12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirmeye denedim ama bir türlü linke ulaşamadım acaba linki buradan yanıt olarak atar mısınız?

Slayerslim12

Slayerslim12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.
Linke git ne kadar basarsam basim beni alakasız sayfalara atıyor sayfaları kapatma ma rağmen düzelmiyor farklı link veya dosya olarak gönderirseniz sevinirim...

murro58

murro58

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Roxxy görevinde kızlar hafta sonları beni plaja davet ettiler ama elim boş gidemem diyor missy den tiyo aldım içkilerini aldım fakat görev olmuyor ve hata veriyor cumartesi öğlenden sonra git diyor gidiyorum hata veriyor 12454.png

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Peki bu durumda illa yeniden sıfır oyunmu açmam lazım ?
Dediğim gibi ya sıfır oyun oynayacaksın ya da 20.9'dan kalan düzgün bir kayıt dosyası bulacaksın illa 20.9 olmak değil 1-2 ilerideki sürümden de (20.10/20.11 sürümü) kayıt dosyası alabilirsin. Sana önerim bulabilirsen 20.9 veya 20.10 sürümünden kayıt dosyası bulman.

D

diko15

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
admin merhaba roxxy ile plaj partisinden hata veriyor sürekli. o bölümü yapamıyoruz hata bildir dedim bi 10 defa ama düzelmedi hala. yardımcı olabilirmisiniz

Üst Alt