Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
K

Kemal4557373

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Maria nın evine girilmiyor admin ne yapcaz.

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
onun için mariayı apartman girişinde bulmanız gerekiyor o sizi çağırıyor zaten

L

L0NEW0LF

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme yaptım oyun açılmıyor ne yapmam gerek

D

darkpassenger35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunu önceden silmiştim şimdi tekrar yükledim son kayıt dosyamdan devam ettim ama hiç yeni görev yoktu neden acaba?
Ben oyunu açtığımda 1 tane görev vardı o da pizzacının komşunun kızıyla odasında konuşmam lazım tarzı bir görevdi. Bir de yeni güne uyandığında ana görev vardı bir tane mafya kızıyla görüşme başka da bir şey yoktu.

H

harold

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şu donut görevi olmuyor tüm seçenekleri denedim ne yapacağım yardımcı olur musunuz

Y

ykke4l

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Marianın evinde bi hata var tinayla akşam görüşüyorsunuz size bankada çalıştığını söylüyor aşağı indiğinizde mariayla karşılaşıyorsunuz eve kadar gel yardım et diyor eve giriyosunuz evi dolaşabilirmiyim diyip odaya girdikten sonra o odadan birdaha çıkmıyor maria beni bekliyor diyip duruyor youtubede vs izlediğimde direk birşey sormadan odadan çıkıp mariayla konuşuyor herkes sorun bendemi yoksa buglumu o sahne.

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun açılmıyor. Siyah ekranda takılı kalıyor

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
şu donut görevi olmuyor tüm seçenekleri denedim ne yapacağım yardımcı olur musunuz
Bizim sürümümüzde böyle bir sorun yok, hangisini verirsen ver kabul ediyor. Ama yine de ben aşağıya nasıl yapacağını yazıyorum.

Telefona basın ardından telefonun sol üstünde Wi-Fi simgesi göreceksiniz, ona basın sonra boşluğa ANLIYORUM yazıp, onaylayın. Karşınıza hile ekranı gelecek oradan eşyalar bölümüne basın, aşağıya kaydırarak donuts_correct yazılı olan eşyayı bulup, çantanıza ekleyin sonra Harold'a verin.

D

Dark76

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
H

Hzazizxd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun yükleme ekranında kalıyor bi kaç kez kapatıp açtım gene olmuyor ne yapmalıyım

J

Just_Watch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncellemeden sonraki oyun süresi ne kadar son gelen güncellemeden bi öncekini bitirdim

K

keremahmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim. Kullanıcı adı şifremi girdim. Ama daha sonra gelen Adult Oyun Çeviri ekranında kalıyor. Oyun hiç açılmıyor... Cihazım Samsung A50

Üst Alt