Summer's Gone - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Summer's Gone

Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5 Beta
meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne zaman erken erişime Girer bilgi varmı

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Girmiş daha yeni gördüm ellerinize sağlık

U

ufuk.by1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna türkçe yama gelecek mi?. Bölüm 3 yükledim altyazı vardı. Diğer 2 bölüm türkçe mi?

D

Dovakin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 5083
GENEL BAKIŞ

Geçirdiğiniz tramvanın ardından genç hayatını toparlamanın yolunu bulmaya çalışır.Toparlanmaya calışırken farklı farklı gizemleri çözmeye çalışıyor.Gizemlerin peşinden gidebilecek misin ? Üniversite başlamak üzere ve gizemler açığa çıkmak üzere.

Paylaşılan Tarih: 15.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 3
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 3.02
Oyun Boyutu MAC: 3 GB
Oyun Boyutu APK: 960 MB

Oyun Konuları
Romance, Big tits, Big ass, Violence, 3DCG, Male Protagonist, School setting, Virgin
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Summer's Gone oyununu çalıştırın.

bolum 1 2 de icinde mi yoksa kendim mi indrimem gerekiyor

T

trespasser

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda Trans Content'i aktifleştirmeme rağmen 3 Chapter boyunca da ilişkin herhangi bir sahneyle karşılaşmadım. Yapımcı henüz oyuna eklememiş olabilir mi?

Skiez

Skiez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe versiyonunda 3 bölüm var bu da mı öyle yoksa içinde 4.bölüm var mı ikisi arasında dosya boyutunun farkı var ondan soruyorum

F

F. Efe05

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben şunu anlamadım bu oyun 3 part mı değil mi yoksa bu hepsinin olduğu mu

F

full.xp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summer's Gone Bölüm 1 - 2 - 3 Nerde ben indirdim ama Kaçıncı bölüm bilmiyorum herhalde 3 indirdim 1 ve 2 yi merak ediyorum

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Summer's Gone Bölüm 1 - 2 - 3 Nerde ben indirdim ama Kaçıncı bölüm bilmiyorum herhalde 3 indirdim 1 ve 2 yi merak ediyorum
1 ve 2.bölümler de içerisinde mevcut sadece 3.bölüm değil hepsi var, sizin indirdiğiniz hepsini kapsıyor yani.

Üst Alt