Summer's Gone - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Summer's Gone

Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5 Beta
D

dewlici

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Anlıyorum.Cevap için teşekkür ederim.

Dejahthoris

Dejahthoris

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Apk formatı 4.5 mu 4 mü şuanda ? Yani 4.5 beta sadece Windows formatı için mi?

T

tuncher_7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Haritalı serbest dolaşım oyunları nerden bulabilirim?

Shug

Shug

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Bu oyunun devamı gelecek mi? Aşırı hoşuma gitti diğer aynı türlere nazaran(ana karaktere biraz tilt oldum)

S

seymen1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba, oyunun chapter 4 unu bitirmiştim aradan baya zaman geçti sanırım 4.5 çıkmış son chapterı indirip oyunuma yama yapabiliyor muyum acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Vandaly

Vandaly

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
4.5 Full sürüm gelmiş yazıyor indirecektim ama linkler bozuk mega da eski versiyon var en yakın zamanda güncellerseniz iyi olur.

A1mehmet

A1mehmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya ben burdan 4 bölümü bitirdim. Ve güncellemesini bekliyordum. Ama dayanamadım, başka siteden 4 30 Türkçe beta halini indirdim ve bitirdim. Tekrardan bu siteye geldim acaba güncelleme gelmiş mi diye, ve burda 4 30 full İngilizce var.
Acaba burdan 4 30 full Türkçe hali gelecek mi, yoksa summer's gone final olduğun da mı gelecek, Türkçe hali. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Ya ben burdan 4 bölümü bitirdim. Ve güncellemesini bekliyordum. Ama dayanamadım, başka siteden 4 30 Türkçe beta halini indirdim ve bitirdim. Tekrardan bu siteye geldim acaba güncelleme gelmiş mi diye, ve burda 4 30 full İngilizce var.
Acaba burdan 4 30 full Türkçe hali gelecek mi, yoksa summer's gone final olduğun da mı gelecek, Türkçe hali. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim
Versiyon 5 çıkınca Türkçesi gelecek.

Üst Alt