Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Summer's Gone

MelanKolia

Editör
Adultoyunceviri-min.png

GENEL BAKIŞ
Geçirdiğiniz tramvanın ardından genç hayatını toparlamanın yolunu bulmaya çalışır. Üniversite başlamak üzere ve gizemler açığa çıkmak üzere.

Paylaşılan Tarih: 15.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 2
Platformlar: Windows, Mac , Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
PC Dosya Boyutu: 1.94 GB
MAC Dosya Boyutu: 1.9 GB
APK Dosya Boyutu: 360.9 MB

Oyun Konuları
Romance, Big tits, Big ass, Violence, 3DCG, Male Protagonist, School setting, Virgin
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Summer's Gone oyununu çalıştırın.

İNDİR
WINDOWS

MEGA - UPLOADHAVEN

MAC

MEGA

ANDROID

MEGA

GÖRSELLER

Adultoyunceviri3-min.png Adultoyunceviri1-min.png Adultoyunceviri6.jpg Adultoyunceviri5.jpg

gaugo1903

Kayıtlı Üye
Türkçesini dört gözle bekliyorum +1

393seko

Kayıtlı Üye
daha önce indirdiğimde bu younun türkçesi vardı ne oldu ona bugun eski dosyalarda kalmış oynadım yeni güncelleme varmı diye baktım oyun yabancı dil

Silence

Moderatör
daha önce indirdiğimde bu younun türkçesi vardı ne oldu ona bugun eski dosyalarda kalmış oynadım yeni güncelleme varmı diye baktım oyun yabancı dil
Daha önce farklı bir siteden indirdiysen dosyalar kalmış olabilir, bu sitede Türkçesi yayınlanmadı.