Summer's Gone - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Summer's Gone

Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5 Beta
Afacandeniz

Afacandeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyun boyutu APK için 960 MB diyor ama indirme ekranına gelince dosya 655.5 MB gözüküyor neden böyle acaba?

efexdw_

efexdw_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcı eski sürümden daha fazla sıkıştırma yapmış. Apk boyutu düşmüş. :)
Oyunu açtığımda maalesef oyun çöküyor. Oyunu Türkçeye çevirirken low quality gibi bir seçenek ekleme şansınız var mı? Görüntü kalitesini düşürmek çökme sorununu çözebilir belki.

Lunabil

Lunabil

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
3 .5 sürümü Türkçe'ye ne zaman cevirilir ?

I

ibrahimcan33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 3.5 ile bölüm 3.5 full arasında ne fark var,biri anlatabilir mi?

S

Sage<333

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şuan ki sürüm en son beta olarak çıkardığı mı ?

E

Erkooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun betadan çıkarken birkaç sahne daha eklenir mi yoksa şuanki bölümler üzerinde yenilememi olur sadece?

D

dewlici

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdi ben bölüm 3.5 olan sürümü oynayarak bitirdim ama Chapter 4 için hangi sürümden devam etmem gerekiyor ? Oyunun Türkçe bölümünde " Chapter 4 Beta "sürümünü görüyorum ama İngilizce sürümde de "Chapter 4 Full" sürümü görüyorum. Anlamadığım Chapter 4 full olarak çıktı da sadece çevirisi mi yapılmadı ya da yanlışlıkla mı yazıldı ? Bir de Chapter 4 Full ile Türkçe diline çevrilen Beta sürüm arasında nasıl bir fark var acaba ? Yani iki sürüm de 3.5 teki olaylar ile aynı mıdır teşekkürler.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Şimdi ben bölüm 3.5 olan sürümü oynayarak bitirdim ama Chapter 4 için hangi sürümden devam etmem gerekiyor ? Oyunun Türkçe bölümünde " Chapter 4 Beta "sürümünü görüyorum ama İngilizce sürümde de "Chapter 4 Full" sürümü görüyorum. Anlamadığım Chapter 4 full olarak çıktı da sadece çevirisi mi yapılmadı ya da yanlışlıkla mı yazıldı ? Bir de Chapter 4 Full ile Türkçe diline çevrilen Beta sürüm arasında nasıl bir fark var acaba ? Yani iki sürüm de 3.5 teki olaylar ile aynı mıdır teşekkürler.
Bizde en kısa sürede full sürümüne güncelleyeceğiz. Çok büyük değişiklikler olmayacak.

D

dewlici

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yani o zaman yapımcı oyunun Chapter 4 full sürümünü çıkardı ve sadece çevirinin tamamlanmasını mı bekliyoruz ?

Üst Alt