Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kekwox çok ümitsiz bir arkadaş sanki...Eminim yapımcıda çok fazla ve çok hızlı bölüm çikarmak istiyordur...
Ama dediğiniz gibi çok pinpirikli biri ve çok fazlada şikayet etmeye hakkı yok burada kimsenin dimi...
Aranızda onu patreondan destekleyen biri var mı...
Ben olsam o kadar keskin konuşmazdım.Akıyor aylık ne kadar uzun o kadar iyi.
Pimpirik takıntı felan işin kamuflaji kendi şahsi düşüncem.
2 hafta sonra çıkması beklenilen final sürümü bile uzun bir süre çıkmadı.
İddasina göre bu oyunun final sürümünden sonra hemen diğer oyunun güncellemesini yayınlayacaktı
oda piyasada yok.Bahane ararsan bulursun her şeye.
Öyle bir niyetim olsa bile kesinlikle bu oyunu yapımcı yüzünden desteklememezdim.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Kekwox çok ümitsiz bir arkadaş sanki...Eminim yapımcıda çok fazla ve çok hızlı bölüm çikarmak istiyordur...
Ama dediğiniz gibi çok pinpirikli biri ve çok fazlada şikayet etmeye hakkı yok burada kimsenin dimi...
Aranızda onu patreondan destekleyen biri var mı...
Vallaha haksız da sayılmam. Tamam grafik önemli, sinematik iyi hoş falan ama, 1 yıl bekleyip sonunda bir sentinel ile anlaşma yapınca insan biraz mızmızlanıyor haklı olarak. Yeni sürümde tek dikkat çeken sahne (kendi fikrim) zara ile havuzunda orada ki telefon kapma mevzusu. Karakterin yüzüne güneş vurunca gözü büyüyormuş, banane abi. Bana majadan miladan bahset, summer'a ne oldu ondan bahset. Tekrar diyorum, grafik tabii önemli ama, bu kadar bekletmeye değecek bir unsur değil. Kaldı ki oyunda sevişme sahnesi bile yok, şuan oyuncular sadece hikaye için oynuyor. Bu da şu demek, bu kadar grafiğe önem vereceğine bazı karakterlerin hikayesine önem versen, kim bilir patronlar nasıl sevinir.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Vallaha haksız da sayılmam. Tamam grafik önemli, sinematik iyi hoş falan ama, 1 yıl bekleyip sonunda bir sentinel ile anlaşma yapınca insan biraz mızmızlanıyor haklı olarak. Yeni sürümde tek dikkat çeken sahne (kendi fikrim) zara ile havuzunda orada ki telefon kapma mevzusu. Karakterin yüzüne güneş vurunca gözü büyüyormuş, banane abi. Bana majadan miladan bahset, summer'a ne oldu ondan bahset. Tekrar diyorum, grafik tabii önemli ama, bu kadar bekletmeye değecek bir unsur değil. Kaldı ki oyunda sevişme sahnesi bile yok, şuan oyuncular sadece hikaye için oynuyor. Bu da şu demek, bu kadar grafiğe önem vereceğine bazı karakterlerin hikayesine önem versen, kim bilir patronlar nasıl sevinir.
Render en önemli konulardandır ve detaylar eklenmesi iyidir senin banane dediğin şeyi millet seviyor mesela ben seviyorum oyunda sevişme sahneside olmak zorunda değil ve ben kendim yapımcıya patreon da destek oldum oyunun hikayeye giriş bölümü 3.5 zaten bir bölümde bütün olaylar mı gerçekleşsin yani hızlı ilerleyen konular hiç bir zaman iyi değildir sonra oyuna karşı olan hedefleri düşüyor yapımcıların

babanevdemi

babanevdemi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Render en önemli konulardandır ve detaylar eklenmesi iyidir senin banane dediğin şeyi millet seviyor mesela ben seviyorum oyunda sevişme sahneside olmak zorunda değil ve ben kendim yapımcıya patreon da destek oldum oyunun hikayeye giriş bölümü 3.5 zaten bir bölümde bütün olaylar mı gerçekleşsin yani hızlı ilerleyen konular hiç bir zaman iyi değildir sonra oyuna karşı olan hedefleri düşüyor yapımcıların
EVET ADAM HAKLI MESELA BEN BU OYUNUN NEDEN SEVİLDİĞİNİ HİÇ ANLAMADIM İÇÇİNDE SİKKİŞ YOK. herkes herkesin görüşlerine saygı duymalı adamın hoşuna gittiği şeyi svmediysen oynamassın ben MESELA İÇÇİNDE SİKKİŞ OŞMADĞI için oynamadım Bİ SİKKİŞ gelsin öyle oynarım

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Sorun o zaten, oyunu hikayesi için oynuyoruz, ama hikaye 3.5 bölüm sonra başlıyor. Benim yazdıklarımı yanlış okudun sanırım, çünkü ben bahane diye bir şey demedim. Kısacası demek istediğim şu. Evet renderlar önemli, ama oyunda öne çıkan şey HİKAYE olduğu için, incik cüncük detaya girmeye gerek yok. Sen patronsun sen söyle, 1 yıl boyunca bölüm 4 gelmesi için bekledin, sonucunda ise hikaye 2 gram ilerledi, bu durumdan memnun musun ? Oyun içerisinde sevişme barındırmamasına rağmen olağanüstü, asıl mevzuda bu zaten. Hikayesi için oynadığım oyunun hikayesi çok yavaş ilerliyor. Ne derler bilirsin, fazla naz aşkı usandırır. Eminim ki, diğer patronlarda beklemekten usanmış durumdadırlar. Bu arada üstüne basa basa grafik önemli demişim zaten. :)

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kekwox'u anlıyorum. Gerçekten de bu tür oyunları oynayan insanların, sahip oldukları iki tür motivasyon olduğunu söylüyo...
Sırası önemli değil ama bunlar cinsellik ve hikaye...Arkadaşım, senin oyunun şu an için cinsellik yönünden içerik barındırmıyo, bu bazılarına göre tahammül edilemez bişi olabilir ama bunu sorun etmeyenlerde var.
Ama madem cinselliğin yok o zaman hikaye yönünden insanları tatmin etmeye çalışmalısın.
''Görselliğe gösterdiğim muazzam özen ve detay, oyunumun hikayesinin ilerlemesini zorlaştırıyor'' İnsanların, uzun zaman yiyeceği bir bahane gibi durmuyo bu da sanki.
Ama adama da bişi diyemiyorum, nerdeyse her 3 oyun içi resiminden birini duvarkağıtlık bir kalitede yapma takıntısı var sanki...
Arada kaldım...

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Kekwox'u anlıyorum. Gerçekten de bu tür oyunları oynayan insanların, sahip oldukları iki tür motivasyon olduğunu söylüyo...
Sırası önemli değil ama bunlar cinsellik ve hikaye...Arkadaşım, senin oyunun şu an için cinsellik yönünden içerik barındırmıyo, bu bazılarına göre tahammül edilemez bişi olabilir ama bunu sorun etmeyenlerde var.
Ama madem cinselliğin yok o zaman hikaye yönünden insanları tatmin etmeye çalışmalısın.
''Görselliğe gösterdiğim muazzam özen ve detay, oyunumun hikayesinin ilerlemesini zorlaştırıyor'' İnsanların, uzun zaman yiyeceği bir bahane gibi durmuyo bu da sanki.
Ama adama da bişi diyemiyorum, nerdeyse her 3 oyun içi resiminden birini duvarkağıtlık bir kalitede yapma takıntısı var sanki...
Arada kaldım...
Zaten oyunu şu an oynayanlar hikaye için oynuyor. Cinsel sahne olmaması şu anlık sorun gibi gözükmüyor bu açığı hikaye ile kapatıyor
Render olarak muazzam iş çıkartıyor ama her başı sıkıştığında "kendimi bazı şeylerde zorluyorum" diyip işin içinden çıkmaya çalışıyor. 1.5 senede 1 bölüm çıkartmak da bunun ayrı bir cabası zaten
Bu oyun başka bir yapımcının elinde olsaydı daha iyi olurdu en azından yapacağı (yarım) bölüm için 9 ay beklemezdik.

İmperiar

İmperiar

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Yapımcının 30 bölüm hedefi varsa 2040 a kadar anca biter :)

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Sorun o zaten, oyunu hikayesi için oynuyoruz, ama hikaye 3.5 bölüm sonra başlıyor. Benim yazdıklarımı yanlış okudun sanırım, çünkü ben bahane diye bir şey demedim. Kısacası demek istediğim şu. Evet renderlar önemli, ama oyunda öne çıkan şey HİKAYE olduğu için, incik cüncük detaya girmeye gerek yok. Sen patronsun sen söyle, 1 yıl boyunca bölüm 4 gelmesi için bekledin, sonucunda ise hikaye 2 gram ilerledi, bu durumdan memnun musun ? Oyun içerisinde sevişme barındırmamasına rağmen olağanüstü, asıl mevzuda bu zaten. Hikayesi için oynadığım oyunun hikayesi çok yavaş ilerliyor. Ne derler bilirsin, fazla naz aşkı usandırır. Eminim ki, diğer patronlarda beklemekten usanmış durumdadırlar. Bu arada üstüne basa basa grafik önemli demişim zaten. :)
Memnunum benim için sorun yok eğer destekçiler memnun olmasaydı şuan oyunu desteklemezlerdi zaten

Q

qokssu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden yüklenemediğini anlayamadım. Önceki sürüm yüklüydü ve sadece yeni sürüme güncelleyecektim ama olmadı. Komple silip sıfır baştan mı başlamam gerekiyor?

Ekli dosyalar

• IMG_20220813_214733.jpg
    IMG_20220813_214733.jpg
    189.5 KB · Görüntüleme: 5
  • Screenshot_2022-08-13-21-48-30-263_com.google.android.packageinstaller.jpg
    Screenshot_2022-08-13-21-48-30-263_com.google.android.packageinstaller.jpg
    263.9 KB · Görüntüleme: 5
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Neden yüklenemediğini anlayamadım. Önceki sürüm yüklüydü ve sadece yeni sürüme güncelleyecektim ama olmadı. Komple silip sıfır baştan mı başlamam gerekiyor?
Evet bunu dene eğer olmazsa telefonu yeniden başlatıp kurmaya dene ve telefonda yeteri kadar yer varmı diye de kontrol et

L

latterys

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sex sahneleri için oynuyorsanız bu oyun size göre olmayabilir. Ama hikaye ve görsellik açıdan gerçekten sayılı ve güzel oyunlardan biri çok az etkilenen ve çok az yorum yapan biri olarak being a dık den sonra en çok hoşuma giden oyun oldu. Bu arada müzikleri de gerçekten güzel..

L

latterys

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summers gone gibi hikayesi ve görselleri güzel olan oyun bilen varsa yazabilir mi?

Q

qokssu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet bunu dene eğer olmazsa telefonu yeniden başlatıp kurmaya dene ve telefonda yeteri kadar yer varmı diye de kontrol et
Komple silip tekrar yükleyince açıldı. Lakin şimdide şöyle Bi problemim var; Kullanıcı adı ve şifremi giriyorum fakat 'Giriş Yap' butonu basmıyor. Çıldıracağım. Kayıt ol butonu çalışıyor fakat giriş yap butonu çalışmıyor. What a Legend oyununu da indirmiştim onda da aynı sorunu yaşıyorum. İki oyunda da 'Giriş yap' butonu çalışmıyor. İkisini de 2 defa silip tekrar indirip tekrar kurdum.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Komple silip tekrar yükleyince açıldı. Lakin şimdide şöyle Bi problemim var; Kullanıcı adı ve şifremi giriyorum fakat 'Giriş Yap' butonu basmıyor. Çıldıracağım. Kayıt ol butonu çalışıyor fakat giriş yap butonu çalışmıyor. What a Legend oyununu da indirmiştim onda da aynı sorunu yaşıyorum. İki oyunda da 'Giriş yap' butonu çalışmıyor. İkisini de 2 defa silip tekrar indirip tekrar kurdum.
Urban vpn indirip türkiye yi seçtikten sonra tekrar giriş yapmayı dener misin

Crashh

Crashh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pc de oyuna giriş yapmaya çalışırken çalışmayı durdurdu diyip kapanıyor bunun neden olduğu hakkında fikri olan var mı

Ekli dosyalar

• ciri-gwent.gif
    ciri-gwent.gif
    1.9 MB · Görüntüleme: 1
Üst Alt