Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
aalexx

aalexx

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Yeni bölüm Vic/Mila odaklı olacakmış. Bella yine afk :/

aalexx

aalexx

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Neden havalı erkek karakter kıtlığı var bu oyunlarda?? Badik'te öyle değil mesela...Kendine has bir tarzı olan, ilişkileri olan başka erkeklerde var...Oyunda partnerler arası bişi yok...Varsa yoksa ana karakter ve etrafında manken gibi kızlar...
Bu oyunda öyle mesela...Tamam çok güzel kızlar var, oyunu oynayan çok fazla kişi olduğu için yapımcı pek çok kızla ana karakteri eşleştiriyor...Hani aslında kim hangi kızdan hoşlanıyosa ona gitsin diye filan...
İyide ilgilenmediğin kızların hayatında hala kimse yok...
Ayrıca seçimler olmalı değil mi? Sonuçları olmalı...Birine ihanet edersen yüzüne tokadı yemelisin mesela...Oyunun görselliğinin gerçekçiliğinin yanında, bu garip ilişki düzeni de çok sahte duruyor...
Evet farkındayım bu bir oyun ama oyun olması, illa da saçmalamasını gerektirmez...
Çok abes bişi beklemiyorum çünkü.
Zamanla her şey yerine oturacaktır bence. Ocean yavaş çalışıyor biraz tek sorun o. Kim vurduya gitmediği sürece bu oyunun potansiyeli çok yüksek.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Neden havalı erkek karakter kıtlığı var bu oyunlarda?? Badik'te öyle değil mesela...Kendine has bir tarzı olan, ilişkileri olan başka erkeklerde var...Oyunda partnerler arası bişi yok...Varsa yoksa ana karakter ve etrafında manken gibi kızlar...
Bu oyunda öyle mesela...Tamam çok güzel kızlar var, oyunu oynayan çok fazla kişi olduğu için yapımcı pek çok kızla ana karakteri eşleştiriyor...Hani aslında kim hangi kızdan hoşlanıyosa ona gitsin diye filan...
Ayrıca seçimler olmalı değil mi? Sonuçları olmalı...Birine ihanet edersen yüzüne tokadı yemelisin mesela...Oyunun görselliğinin gerçekçiliğinin yanında, bu garip ilişki düzeni de çok sahte duruyor...
Evet farkındayım bu bir oyun ama oyun olması, illa da saçmalamasını gerektirmez...
Ayrıca seçimler olacak zaten şuan daha karakterleri tanıma aşamasındasınız ve şuanki seçimleriniz oyunu büyük ölçüde etkileyecektir hile kullanmadığınız sürece tek karakter dışına çıkamazsınız.

Being a dik mc havalı oluyorda ne oluyor oyun çöp olduktan sonra 😀

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Zamanla her şey yerine oturacaktır bence. Ocean yavaş çalışıyor biraz tek sorun o. Kim vurduya gitmediği sürece bu oyunun potansiyeli çok yüksek.
Yavaş çalışıyor değil de hasta diyelim en küçük detaya kadar eklemek istiyor bir örnek verilecek olursa güneş ışığı göze çarpınca göz bebeği büyüyor karakterlerin

Günde 6 saat Summer's Gone ve Günde 6 saat Where it all began renderleri alınıyor

aalexx

aalexx

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Yavaş çalışıyor değil de hasta diyelim en küçük detaya kadar eklemek istiyor bir örnek verilecek olursa güneş ışığı göze çarpınca göz bebeği büyüyor karakterlerin

Günde 6 saat Summer's Gone ve Günde 6 saat Where it all began renderleri alınıyor
Sağlık olsun diyelim. Güncellemeler kesilmesin yeter mükemmel bir oyun çünkü. Az önce de dediğim gibi potansiyeli çok yüksek.

Gokhan.kurux

Gokhan.kurux

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aslında pek öyle sayılmaz. Mc Nami ile yakın arkadaş, ev arkadaşları. Üstüne Nami'de iliskileri olmadigini reddedince aralarında bir sey oldugu dusunulmuyor.

Sanırım Mc Nami disinda en cok Bella'ya yakın ama biz buyuz diyecekleri bir iliskileri yok. Senin söyledigin sey yani ihanet etmek oyunun kisminda gecerli degil. Ornegin Vic ve Mila ile bulusmasina Bella bir sey diyemiyor/demiyor bu size kalmis ama bunun sebebi Mcnin iliskilerinin su an "belirsiz" denebilecek bir noktada olması.

S

Silinen üye 127592

Bunun sebebi oyun yapımcıları çok kıt düşünüyor. Bir evren kurgulamıyorlar basit bir hikaye oluşturuyor ya da sıradan olay örgüleri. Halbuki güzel bir evren kurgulasalar bir çok karakterin olduğu ve birbirlerini tanıdığı ve geçmişlerinin olduğu... Her şey değişir. Aslında bu konuda onları ne kadar suçlayabiliriz bilmiyorum çünkü ortalama olarak insanlar pek okumuyor. Yani uzun yazıları okuduklarında sıkılacakları için evren yaratmaya çalışmıyor olabilirler. Ana karakter dışında erkek karakterler genelde zayıf hikayeli oluyor bir yancı verirler ana karakterin yanına gerisi sıradan. Herkes aynı şeyi yapmaya alışmış. Diğer konulara katılıyorum. Oyun olması bunun yapılması gerektiğini göstermez. Düzgün ilişkiler gerekli oyunlarda. Eğer bir oyun yapabilseydim hikayesi mükemmel olurdu.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geri dönütler için teşekkür ediyorum...
Ayrıca bence oyunun 2.bolümü de yenilenmeli...
Birinci bölümden sonra ikinci bölüm çok çirkin kalmamış mı sizcede??
Ama galiba 2yide yenileyecek yapımcı...
Yani bence kesinlikle yapmalı.
Birinci bölümün yenilenmiş hali, en azından görseller açısından çok üst düzey olmuş

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Geri dönütler için teşekkür ediyorum...
Ayrıca bence oyunun 2.bolümü de yenilenmeli...
Birinci bölümden sonra ikinci bölüm çok çirkin kalmamış mı sizcede??
Ama galiba 2yide yenileyecek yapımcı...
Yani bence kesinlikle yapmalı.
Birinci bölümün yenilenmiş hali, en azından görseller açısından çok üst düzey olmuş
O da yenilenecek

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Ayrıca seçimler olacak zaten şuan daha karakterleri tanıma aşamasındasınız ve şuanki seçimleriniz oyunu büyük ölçüde etkileyecektir hile kullanmadığınız sürece tek karakter dışına çıkamazsınız.

Being a dik mc havalı oluyorda ne oluyor oyun çöp olduktan sonra 😀
Badik'e çöp demek summer's gone çöp demekle eş değer ikisi de kaliteli oyun ama badik'in yapımcısı pinkcake senede en kötü 2 tane güncelleme vererek farkını koyuyor.
Ocean bir şeyler yapmak istiyor ama çok ağır kalıyor bu da oyuna olan ilgiyi düşürüyor yani kısaca anlatmak gerekirse being a dik şu an adult oyunlarının baş yapıtı ve büyük ihtimalle öyle kalacak

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Badik'e çöp demek summer's gone çöp demekle eş değer ikisi de kaliteli oyun ama badik'in yapımcısı pinkcake senede en kötü 2 tane güncelleme vererek farkını koyuyor.
Ocean bir şeyler yapmak istiyor ama çok ağır kalıyor bu da oyuna olan ilgiyi düşürüyor yani kısaca anlatmak gerekirse being a dik şu an adult oyunlarının baş yapıtı ve büyük ihtimalle öyle kalacak
Baş yapıt mı 😀 hiç bir yerde o oyun baş yapıt değil abartılmış bir oyun ve yapımcının 9 adet ekran kartı var being a dik bölüm 4 ten sonra bozdu

Konuyu uzatmazsan sevinirim being a dik tartışmasına bile giremem

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Baş yapıt mı 😀 hiç bir yerde o oyun baş yapıt değil abartılmış bir oyun ve yapımcının 9 adet ekran kartı var being a dik bölüm 4 ten sonra bozdu

Konuyu uzatmazsan sevinirim being a dik tartışmasına bile giremem
Kime göre bozdu neye göre bozdu senin ki göreceli kavram
Uzatmak diyorsun da anlamak istemeyen birine bir şey anlatamam zaten

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Kime göre bozdu neye göre bozdu senin ki göreceli kavram
Uzatmak diyorsun da anlamak istemeyen birine bir şey anlatamam zaten
Bunu ben değil bölüm 4 ten sonra bozduğunu çoğu kişi söylüyor bizde başta being a diki severdik çünkü oyun iyiydi gittikçe artan bir kalitesi vardı ama şimdi yapımcı konu bulamadıkça karakter ekleyip duruyor ve eskisi gibi renderlerede önem vermiyor olayları anlamadan başka olaylara atlayıp duruyoruz şuan benim için being a dik üniye gittim karı kız becerdim den başka bir şey değil

Yapımcının 20 bölüm yapacağım dedikten sonra bunu 16 bölüme düşürmesi de konu bulamamasının bir örneğidir

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Bunu ben değil bölüm 4 ten sonra bozduğunu çoğu kişi söylüyor bizde başta being a diki severdik çünkü oyun iyiydi gittikçe artan bir kalitesi vardı ama şimdi yapımcı konu bulamadıkça karakter ekleyip duruyor ve eskisi gibi renderlerede önem vermiyor olayları anlamadan başka olaylara atlayıp duruyoruz şuan benim için being a dik üniye gittim karı kız becerdim den başka bir şey değil

Yapımcının 20 bölüm yapacağım dedikten sonra bunu 16 bölüme düşürmesi de konu bulamamasının bir örneğidir
Karakter ekleme durumu sadece oyunun çevresini genişletmek amacı ile yapılıyor ve eklenen karakterlerde (quinn olayı) karakterin kişiliğini ve geçmişini görmemizi sağlıyor
Yani hikaye konusunda haklısın ama her bölüm 1.5 saat üzeri olunca ister istemez sıkıntı çıkabiliyor toparlar diye düşünüyorum
Render konusuna gelirsek bence interlude bölümü ile render işini baya yukarıya çekmiş pek bir sıkıntı göremedim
Ama sevmediysen oyunu bir şey diyemem senin tercihin

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Karakter ekleme durumu sadece oyunun çevresini genişletmek amacı ile yapılıyor ve eklenen karakterlerde (quinn olayı) karakterin kişiliğini ve geçmişini görmemizi sağlıyor
Yani hikaye konusunda haklısın ama her bölüm 1.5 saat üzeri olunca ister istemez sıkıntı çıkabiliyor toparlar diye düşünüyorum
Render konusuna gelirsek bence interlude bölümü ile render işini baya yukarıya çekmiş pek bir sıkıntı göremedim
Ama sevmediysen oyunu bir şey diyemem senin tercihin
Renderlere dikkat etmemesi sadece kalitedende değil render hataları da var mesela bazı yerlerde karakterlerin kafası saça yapışık değil

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Renderlere dikkat etmemesi sadece kalitedende değil render hataları da var mesela bazı yerlerde karakterlerin kafası saça yapışık değil
Yani olabilir bazı şeyler gözden kaçabilir ama bu hata tüm oyunun kalitesinin önüne geçemez

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Discord kullanmayan arkadaşlar burada mısınız?

Burada bilgilendirme yaparken bir ön izleme paylaşıyorum nedeni ise yazının çok uzun olmaması için sizin için
Summer's Gone Bölüm 4.5 Ön İzlemeleri diye bir konu açabilirim ama kaç kişi istiyor bilmiyorum eğer istiyorum diyorsanız bu mesajı beğeniniz 5-6 kişiden fazlaysa açacağım yeniden aşağıya bir ön izleme bırakıyorum.

Saint.png

Abay

Abay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunun sebebi oyun yapımcıları çok kıt düşünüyor. Bir evren kurgulamıyorlar basit bir hikaye oluşturuyor ya da sıradan olay örgüleri. Halbuki güzel bir evren kurgulasalar bir çok karakterin olduğu ve birbirlerini tanıdığı ve geçmişlerinin olduğu... Her şey değişir. Aslında bu konuda onları ne kadar suçlayabiliriz bilmiyorum çünkü ortalama olarak insanlar pek okumuyor. Yani uzun yazıları okuduklarında sıkılacakları için evren yaratmaya çalışmıyor olabilirler. Ana karakter dışında erkek karakterler genelde zayıf hikayeli oluyor bir yancı verirler ana karakterin yanına gerisi sıradan. Herkes aynı şeyi yapmaya alışmış. Diğer konulara katılıyorum. Oyun olması bunun yapılması gerektiğini göstermez. Düzgün ilişkiler gerekli oyunlarda. Eğer bir oyun yapabilseydim hikayesi mükemmel olurdu.
düşünme şeklini beğendim 😉

Üst Alt