Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
X

Xirderici

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni bölümü geldimi takip etmiyorum cevaplarsanız sevinirim:)

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Ferhatın görmesiyle ne alakası var canım benim istediğinizi yazabilirsiniz sadece bilmeden yazılan şeyler çok fazla
Bir şey olacağından değil, sadece seninle fikir ayrılığına düştüğümüz için, ona atıfta bulundum. Bu yüzden cümle sonuna :D koydum zaten. Gerçi her ne kadar fikir ayrılığı yaşasak da, birbirimizin fikirlerine saygı duyuyoruz, önemli olan da bu. <3

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Neden bilmiyorum ama bu oyunu oynarken bilgisayarda işlemciye çok yüklendiğini fark ettim. Daha ilk bölümden çok yüksek hızda işlemcinin fanlarını çalıştırıyor neden böyle bilen var mı? Sürekli böyle olursa oynamam pek mümkün değil.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Neden bilmiyorum ama bu oyunu oynarken bilgisayarda işlemciye çok yüklendiğini fark ettim. Daha ilk bölümden çok yüksek hızda işlemcinin fanlarını çalıştırıyor neden böyle bilen var mı? Sürekli böyle olursa oynamam pek mümkün değil.
Oyunun grafik kalitesi çok yüksek çünkü. Karakterlerin göz bebeğine güneş ışığı değince göz bebekleri büyüyor. Hikaye tabanlı bir oyun olsa da, grafikleri çok yüksek.

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Oyunun grafik kalitesi çok yüksek çünkü. Karakterlerin göz bebeğine güneş ışığı değince göz bebekleri büyüyor. Hikaye tabanlı bir oyun olsa da, grafikleri çok yüksek.

Biraz oynayınca düzeldi ama yine de diğer oyunlara göre işlemci kullanımıyla alakalı bir fark var bu oyunda. Hikaye tabanlı ama pek seçimde yaptırmıyor daha çok film gibi gidiyor bu oyun bize seçim yaptıracak mı yoksa böyle film gibi mi gidecek sürekli?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Biraz oynayınca düzeldi ama yine de diğer oyunlara göre işlemci kullanımıyla alakalı bir fark var bu oyunda. Hikaye tabanlı ama pek seçimde yaptırmıyor daha çok film gibi gidiyor bu oyun bize seçim yaptıracak mı yoksa böyle film gibi mi gidecek sürekli?
Şuan da kullanmış olduğunuz seçimler ilerde oyunu büyük ölçüde etkileyecektir ve evet seçimler olacak.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
O zaman devam edeyim. Çünkü zaten oyunda erotik sahneler yok birde seçimde yaptırmayacaksa oynamanın gerçekten pek bir anlamı da kalmayacak gibi geldi bana.
Erotik sahneler için daha erken ve dediğim gibi yaptığınız en ufak seçim bile hikayeyi ilerde etkileyecektir

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Daha bitirmedim ama bir şey tuhafıma gitti oyunla alakalı. Daha oyunun başında yanımızdaki bir kız trafik kazası geçiriyor ve ardından ona çarpan bir kadın olduğunu görüyoruz ve ardından bu kadının gittiğimiz üniversite de öğretmen olduğu ortaya çıkıyor iyi de bir öğrencinin neredeyse sakat kalmasına neden olan bir insan nasıl tutuklanıp hapse atılmaz? Elini kolunu sallayarak normal bir şey miş gibi okulda öğretmenliğe nasıl devam ediyor bu kadın? Ben mi yanlış anladım yoksa böyleyse çok saçma olmuş hikaye. Keza o sahne de yaşananlarda çok tuhaftı.

K

karaselim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu indirdim fakat en baştan başlıyor .ben son güncellemeden devam etmek istiyorum ne yapmalıyım

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Ama yapımcı birinci bölümü yenilediği için kayıt dosyaları uyumsuzluk gösteriyordur büyük ihtimalle.

Üst Alt