Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
O

oguzhan..kara

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son 3.5 vardı bu tamamen farklı bir bolummü kafam karıştı

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summer'in yetişkin modeli nasıl acaba?? Oyuna dönse de görsek...

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Spoiler mi yedim?? Hem de discord ünlüsü tarafından...Çok çok ayıp oldu...

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bella'ya zarar vermek için önceki geceden 5 porsiyon yürek filan yemek lazım...Ama ben Nami'yi sevemedim sanki fırsattan istifade eden insanlar gibi...Summer ortalıklarda olsa mümkün değil bu kadar yakınlaşamazdı ana karaktere...Gerçi summer oyunda olsa bizimki ''Yakışıklı, bekar, gizemli'' olarak ortalıkta ''Date adayı'' olarak dolaşabilir miyd o da ayrı muamma...Benim yine çenem düştü bu konu benden çok çekti ya...

Leviatan

Leviatan

Kayıtlı Üye
Kredi
3$
Yapımcı en önemli karakterler bile ölebilir demişti çok önceden kim bilir belki Naminin içinde bir şeytan vardır
Oyunu bitirmeyen arkadaşlarım altı açmasın Spoiler !
terapide anıları canlanırken nami arka sırada zaten üzgün bir şekilde bakıyordu, oyunda şey diyordu eskiden seni hiç takmıyordum gibisinden konuştu bizim karakter summer gidince senle samimi olduk diyordu sevinmişti nami. bunu çok belli etti yapımcı, ya ölüm tehdidi, ya şantaj ya da nami öldürdü.... Benim teorim bu şekilde :D

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Oyunu bitirmeyen arkadaşlarım altı açmasın Spoiler !
terapide anıları canlanırken nami arka sırada zaten üzgün bir şekilde bakıyordu, oyunda şey diyordu eskiden seni hiç takmıyordum gibisinden konuştu bizim karakter summer gidince senle samimi olduk diyordu sevinmişti nami. bunu çok belli etti yapımcı, ya ölüm tehdidi, ya şantaj ya da nami öldürdü.... Benim teorim bu şekilde :D
Bir çok kişi Nami hakkında böyle düşünüyor bakalım hikaye daha yeni başlıyor 😀

Üst Alt