Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
sandalyebacagi

sandalyebacagi

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Uzun bir güncellemedir ve Bella ile bolca sahne vardır diye satın aldım ama sadece bir tane sahne varmış o kadar. Zaten çoğu yer saçma sapan bi uzay oyununda geçiyor. Artık sonraki güncelleme ne zaman çıkar Allah bilir, ömrümüz yeterse oynarız. Umarım Deluce Family'de o kadar zamandan sonra kısa bir güncelleme gelmemiştir, aksi takdirde onu da satın aldığıma pişman olacağım.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Uzun bir güncellemedir ve Bella ile bolca sahne vardır diye satın aldım ama sadece bir tane sahne varmış o kadar. Zaten çoğu yer saçma sapan bi uzay oyununda geçiyor. Artık sonraki güncelleme ne zaman çıkar Allah bilir, ömrümüz yeterse oynarız. Umarım Deluce Family'de o kadar zamandan sonra kısa bir güncelleme gelmemiştir, aksi takdirde onu da satın aldığıma pişman olacağım.
DeLuca Family'e gelen güncelleme ortalama 1-2 saat sürecektir. Tabii ki oynayışınıza bağlı olarak bu süre değişebilir.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
İnsanlar sürekli kötü yorum yapıyor, oyuna olan ilgimi, merakımı ve inancımı kaybediyorum. Ağam ben iptalim. :(

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Caribdis 4 ay civarında 2 saatten uzun süren bir içerik çıkartabilirken bu arkadaşın saçma sapan hareketleri her oyunundan soğuttu malesef halihazırda çıkan oyunu remake ile baştan yapmaya başlaması üstüne çok fazla içerik getiriyormuşcasına yarım güncellemeye bölmesi bu oyunu aşırı zortlattı gerçekten 2020 nin sonlarında falan oynadığımı hatırlıyorum bu oyunun 3.0 versiyonunu 2022 nşn yarısındayız daha yeni bölüm 4 çıkıyor ve içerik olarak 1 saat falan yani sanki bana parayı bulunca cozurtmuş gibi geldi

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu an buradaki güncelleme de 1.bolum yenilenmiş mı? Ve ben oyunun geleceği hakkında endişe edici yorum yapmışken, burada çoğu kişi karşı çıkmıştı. Oyunun geleceği var vesaire diye... Görüşüm hala aynı bu oyun, yarım bırakılacak ne yazık ki...

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Şu an buradaki güncelleme de 1.bolum yenilenmiş mı? Ve ben oyunun geleceği hakkında endişe edici yorum yapmışken, burada çoğu kişi karşı çıkmıştı. Oyunun geleceği var vesaire diye... Görüşüm hala aynı bu oyun, yarım bırakılacak ne yazık ki...
Yapımcı daha 1.bölümü yenilemedi. Beta süreci bitip, tam sürümü çıkartınca birinci bölüm yenilenmiş olacak. Yapımcı tam sürümü çıkarttığında biz de beta sürümünü tam sürüme güncelleyeceğiz.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Daha yenilenmedi, yenilendiğinde bizde güncelleyeceğiz.

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sex sahnesi var mı bu oyunda? bayadır oynuyorum. hiç bi icraat olmadı :D

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nami harika
Bella enfes
İkisi arasında gidip geliyor oyuncunun aklı.
Mc nin ezik bir tip olmaması ve gerektiğinde tepki verebilmesi gayet iyi.
Sex sahnesi için değil de hikayesi için oynanacak oyundur kendisi.
Gerçi yapımcının hızını ve aynı anda iki oyun yapmasını baz alırsak 50 yıla anca biter bu oyun 😀

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Nami harika
Bella enfes
Gerçi yapımcının hızını ve aynı anda iki oyun yapmasını baz alırsak 50 yıla anca biter bu oyun 😀
Torunlarına bırakacağın bir mirasın olacak işte gayet iyi :oops:

Leviatan

Leviatan

Kayıtlı Üye
Kredi
3$
Nami harika
Bella enfes
olm geçen bitirdim işte beta geldi şimdi betayı aldım kaldıgım yerden devam etcektim unuttum baştan başladım. Tam sürüm geldiğinde de inşallah unutmam. Seks sahnesi için değil gerçekten hikayesi için oynanılacak bir oyun bu. Keşke Being DIK gibi mini oyunlar da barındırsa içinde de tadından yenmese. Spor maçlarını bize salsa keşke....
Umarım diğer güncelleme uzun olur da bu sefer yarım kalmışlık hissi yaşamayız.

Üst Alt