Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Growth

Growth

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Betadan ne zaman çıkacak

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Bölüm 4 Final Sürümü Bilgilendirme

Ocean :
Bölüm 4 Final sürümü için tüm işlemeler ayarlandı ve yalnızca şimdi sırayı geçmeleri gerekiyor. (İki 3090'ımdan çok daha iyi performans gösteriyorum. Şimdi donanım bir kez daha sınırlayıcı faktör.) Toplamda yaklaşık 600 render. Şimdi yapabileceğim tek şey bunların işlenmesini beklemek. Bu arada, bir sonraki bölüme başlayacağım.
unknown-1.png

İmperiar

İmperiar

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Hesabım da 1$ gözüküyor ama birşey alamıyorum

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Bölüm 4 ve Bölüm 4.5 Hakkında Kısa Bilgilendirme ye ulaşmak için tıklayınız
NewMila2.png

İmperiar

İmperiar

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Heyecanlandım şimdi İnşallah en kısa sürede çevirisi gelir:)

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcı böyle giderse 10 yılda final bile yapmaz.
Badik gibi çopu oyunun yüzüne ble bakmıyorum artık hem renderlar garip geliyor hemde sonu gelecek gibi durmuyor uzun uzun parlak plastik render almaktansa daha az çözünürlüklü parlamayan versiyonunu çıkarabilirler bence niye plastik oyuncak gbi parlatıyorlar şu karakterleri onuda anlamıyorum ki ne zaman indirsem 3d plastik mankenlerle oynayan garip bir varlık gibi hissediyorum kendimi

Zegnahospa

Zegnahospa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun full versiyonu çıktı ne kadar sürer türkçe çevirinin gelmesi

Üst Alt