Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
RUSH

RUSH

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 3.5 yaması hakkında gelişme var mı durumu nedir acaba ?

O

oyunsever01

S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
linkler de sıkıntı var galiba reklamdan sonrasını atlayamıyoruz

aviator

aviator

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
iyi akşamlar oyun ne zaman betadan çıkar.Oyunun hikayesi beni etkiledi dört gözle bekliyorum yeni bölümü

M

muco

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
ben oyunu almak istiyorum ama ziraat hesabımdan para gönderirken hesap ismi uyumsuz diyor red yiyorum neden acaba dc de yazdım cevap gelmedi

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
ben oyunu almak istiyorum ama ziraat hesabımdan para gönderirken hesap ismi uyumsuz diyor red yiyorum neden acaba dc de yazdım cevap gelmedi
İsimi kendin yaz, banka otomatik isim yazdığında yanlış yazıyor.

RUSH

RUSH

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Normalde 2 hafta sonra betadan çıkan oyunlar gibi değil de daha erken çıkma ihtimali var mı çok kişi bekliyodur bunu eminim

Üst Alt