Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Summer's Gone ve Where It All Began Bağlantıları #1

• Konuyu başlatan Byferohck
  • Başlangıç tarihi
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Dev Güncelleme Paketi Erişimcisi
Web Sitesi
ferhat.cf
Kredi
0₺
Summer's Gone de Nami ve Sasha da bulunan tek küpeleri görenleriniz mutlaka olmuştur.

PicsArt_09-10-12.13.59.jpgPicsArt_09-10-12.14.15.jpg

Where It All Began da bu küpelerden Leia da da bulunuyor.

PicsArt_09-10-12.14.32.jpg
Unutmayın ki oyunlar birbirlerini ile bağlantılı olup Zane evreninde geçiyor.

Bana göre Where it all began, Summer's Gone ye göre daha eski bir zaman da geçmekte ve bu küpeler hakkında biraz teori oluşturmak istiyorum.

Nami küçükken ailesini kaybediyor ve Najiko onu evlatlık alıyor Nami ye ait başka bir yakınlık gösteren birinden bahsedilmiyor Sasha da bulunan küpe bu akrabalık olayını azda olsa açıyor bana göre

Where it all beganın eskide geçtiğini farz edersek Leia nın, Nami ve Sasha ile çok yakından bir bağlantısı olabilir buda küpelerin olayını az da olsa açıklıyor siz ne düşünüyorsunuz yorumlara yazarsanız sevinirim.

Louzen

Louzen

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Aslında çok mantıklı bir düşünce aga, kardeş olma ihtimali de olabilir. Sonuçta ailesini kaybetmiş ama bu da ayrı bir düşünce tabi, akraba çıkma olasılığı daha yüksek gibi. (y)

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Web Sitesi
ferhat.cf
Kredi
0₺
Aslında çok mantıklı bir düşünce aga, kardeş olma ihtimali de olabilir. Sonuçta ailesini kaybetmiş ama bu da ayrı bir düşünce tabi, akraba çıkma olasılığı daha yüksek gibi. (y)
Evet her şey olabilir Zane evreninde geçecek 5 oyun olacak bunların kim bilir nasıl bağlantıları olacak

Louzen

Louzen

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Bu 5 oyunun adı ne kral merak ettim şimdi? 😜

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Web Sitesi
ferhat.cf
Kredi
0₺
Bu 5 oyunun adı ne kral merak ettim şimdi? 😜
Oyunların ismini veremeyiz ama kısaltılmış hallerini atabilirim

SG ve WiAB, 5 oyun üzerinden sadece 2'sidir. Diğer üç oyunun kısaltmaları ASK, PLF ve IOL'dir.

- PLF - bir kadın kahramanı ile.

- Bu üç gelecek oyunun% 35-40'ı yazılmıştır.

Louzen

Louzen

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Kısaltmalarından bulurum artık, umarım güzel bağlantılar görürüz ilgimi baya çekti bu durum. 😃

gebertirix

gebertirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Birileri yardım etsin daha hızlı daha çok bölümler gelsin.

Abay

Abay

Discord Ünlüsü
Kredi
0₺
Summer's Gone,Wiab'dan daha sonraki yıllarda geçtiğini Ocean kendisi söylemişti zaten.

Sasha veya Nami'nin,Leila ile baglanisi var ama kimin kiminle bağlantısı var henüz bilmiyoruz.

WixeN

WixeN

6 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimcisi
Nadia Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0₺
Summer's Gone,Wiab'dan daha sonraki yıllarda geçtiğini Ocean kendisi söylemişti zaten.

Sasha veya Nami'nin,Leila ile baglanisi var ama kimin kiminle bağlantısı var henüz bilmiyoruz.
Ohooo aşçı uşağa,uşak şöföre,şöför bahçıvana,sonra hepsi bahçıvana

Üst Alt