Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
mbicer

mbicer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme ne zaman gelir bir bilgi varmı ?

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bybadik12 o sadece hikaye yazmayı seviyordu birine güvendi Summer's Gone için ama güvendiği kişi kendini geliştirmedi ve oyuna tam olarak 6 ay boyunca tek render yapmadı Ocean en son nerde güncelleme diye sorunca güncellemeyi yapıp Ocean a verdi ama Ocean yaptığı şeyin çok kötü bir şey olduğunu görünce 2. Bölümü kendisi yeniden yapmaya karar verdi bide oyunu da boşladığını görünce güvendiği kişiyi işten atmak zorunda kaldı ve böylece her iki oyunda onun üzerine kaldı
Anladım teşekkürler

Levin

Levin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lütfen yapımcı hızlı yapsın şunu oyuna deli gibi odaklanmıştım bitince o kadar üzüldüm ki

Skellington

Skellington

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bybadik12 o sadece hikaye yazmayı seviyordu birine güvendi Summer's Gone için ama güvendiği kişi kendini geliştirmedi ve oyuna tam olarak 6 ay boyunca tek render yapmadı Ocean en son nerde güncelleme diye sorunca güncellemeyi yapıp Ocean a verdi ama Ocean yaptığı şeyin çok kötü bir şey olduğunu görünce 2. Bölümü kendisi yeniden yapmaya karar verdi bide oyunu da boşladığını görünce güvendiği kişiyi işten atmak zorunda kaldı ve böylece her iki oyunda onun üzerine kaldı
kral sen baya bu işi sıkı takip ediyorsun, milleti bilgilendiriyorsun tebrik ediyorum çok iyisin :D :D

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Bölüm 3.5 İçeriği

Toplam 1546 render eklendi
3500-5000 arası animasyon karesi eklendi
Bölüm 1 in bir kısmı elden geçirildi ( 138 render +3 küçük animasyon)
Yeniden galeri düzenlendi
Hatalar giderildi
Bölüm 1 e şarkı eklendi
Bölüm 3.5 sonuna 3 şarkı daha eklendi
Oyun İçi müzik çalar (sağ üst köşede bulunabilir)

aalexx

aalexx

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
(Spoiler yok) Yeni güncelleme hakkında incelemem:

Oyunu İngilizce olarak oynadım ve yeni bölüm olan 3.5 güncellemesinde ilk kısımlarda hikaye biraz ilerliyor. Buraya geldikten sonra oynayacak arkadaşlar hiç düşünmeden indirip oynasın derim. Bence cidden güzel bir güncelleme olmuş. Diğer güncelleme sürelerinden yola çıkarak 4. bölümün ise tahminimce 6-7 ay sonra geleceğini düşünüyorum.

RUSH

RUSH

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu sitede çevirilip betadan herkese erişim süresi tahmini ne kadar sürer tahmini olan ?

BexRoo

BexRoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
RUSH tahmini 14 ile 20 gün arası sürüyor betaya alıyor bu süre boyunca ve betaya erişmek paralı.

Üst Alt