Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Var mı bir haber? Gelecek mi çeviri? Yoksa okyanusun çükünün keyfini bekleyip tam sürüm mü bekleyeceğiz?

L

Larso22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tam sürümü gelene kadar yapay zeka çeviri ile yayınlama imkani falan yok mu baba ya. Olup gitmeden oynayayım su bolumu

jill'ibon

jill'ibon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İsim vermedim, link vermedim. İsteyen ulaşsın yardımcı olayım dedim, hepsi bu. Forumunuza da kendinize de cici bakın.

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
jill'ibon başka site veya forumlardan burada bahsetmezseniz daha iyi olur
yanlış birşey yokki adamın yaptığında. çözüm bulmaya çalışıyor. Forum kurmanın amacı bu zaten. 1 sene okyanusu bekledik şu anda sayın yöneticilerin verdiği süreyi bekliyoruz. En nihayetinde hazırda 1 sene bekleyen insanlar sabırsız ve çözüm bekliyorlar. farklı çözümlerin bulunması sizi bu kadar rahatsız etmemeli bence

Shug

Shug

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Evet oyunu oynadım ve beğendiğimi söyleyebilirim bölüm 4.5 ile karşılaştırınca daha dolu bir bölüm olmuş fakat oyunu en az 3-4 kez baştan sona bitirmeme rağmen kafamın karıştığı çok yer oldu özellikle kitap buluşması kısmında sanırım dilden kaynaklı epey bi kafam yanmış olabilir.

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Evet oyunu oynadım ve beğendiğimi söyleyebilirim bölüm 4.5 ile karşılaştırınca daha dolu bir bölüm olmuş fakat oyunu en az 3-4 kez baştan sona bitirmeme rağmen kafamın karıştığı çok yer oldu özellikle kitap buluşması kısmında sanırım dilden kaynaklı epey bi kafam yanmış olabilir.
O kısımda bazı şeylerin sadece yarısı söylenmiş, kafası karışmayan yoktur herhalde.

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Sezon finali için noktalaması mükemmel olsada hala çok fazla açıklık var ve işin aslı tatminlik konusu sadece bella ile sınırlı kalması beni delirtti abi. Vic' in rotası tamamen yarım diğer yan karakterlere göz ucuyla bile bakılmamış. Bilmiyorum Final için erken bir bölüm olduğunu düşünüyorum. Yada Okyanus yan kızlar yerine 4 lü arasında çevirecek hikayeyi.

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Sezon finali için noktalaması mükemmel olsada hala çok fazla açıklık var ve işin aslı tatminlik konusu sadece bella ile sınırlı kalması beni delirtti abi. Vic' in rotası tamamen yarım diğer yan karakterlere göz ucuyla bile bakılmamış. Bilmiyorum Final için erken bir bölüm olduğunu düşünüyorum. Yada Okyanus yan kızlar yerine 4 lü arasında çevirecek hikayeyi.
Normalde 1 sezonu 10 bölüm olarak düşünüyordu daha sonra 5 bölüme düşürdü bu yüzden biraz sıkışmış olabilir

Gokhan.kurux

Gokhan.kurux

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gençlik romanlarına evrilmeye başladı oyun. -diğer oyunların çoğu da öyle- oyunda cinsellik olmaması ve hikaye üzerinden ilerlemesi kaliteli bir senaryoya sahip olduğu anlamına gelmiyor. Oyunun gerçekci olduğunu her önüne gelenle seks yapmadığımızı söyleyen arkadaşlar oluyor. Oyunda flörtleşipte elleşmediğimiz öpmediğimiz kız kalmadı. Olay sadece sekste mi bitiyor? + Bir anda x karakterinin y karakteri ile arkadaş olduğunu söylemesi, o an kurulan olay örgüsü bağlaması çok yapmacık geldi bana. Potansiyeli aşırı yüksek bir oyun, seks sahnesi eklenmeli ve bunun üzerinden bir karakter gelişimi olmalı heroda. Lavugun penisi kalkmıyormuş, hadi ordan a@

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
yanlış birşey yokki adamın yaptığında. çözüm bulmaya çalışıyor. Forum kurmanın amacı bu zaten. 1 sene okyanusu bekledik şu anda sayın yöneticilerin verdiği süreyi bekliyoruz. En nihayetinde hazırda 1 sene bekleyen insanlar sabırsız ve çözüm bekliyorlar. farklı çözümlerin bulunması sizi bu kadar rahatsız etmemeli bence
Bizim sitemizde, bizim çevirdiğimiz bir oyunun altına gelip "başka yerde şöyle şöyle çevirisi var" demek doğru bir şey mi sence?

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Gençlik romanlarına evrilmeye başladı oyun. -diğer oyunların çoğu da öyle- oyunda cinsellik olmaması ve hikaye üzerinden ilerlemesi kaliteli bir senaryoya sahip olduğu anlamına gelmiyor. Oyunun gerçekci olduğunu her önüne gelenle seks yapmadığımızı söyleyen arkadaşlar oluyor. Oyunda flörtleşipte elleşmediğimiz öpmediğimiz kız kalmadı. Olay sadece sekste mi bitiyor? + Bir anda x karakterinin y karakteri ile arkadaş olduğunu söylemesi, o an kurulan olay örgüsü bağlaması çok yapmacık geldi bana. Potansiyeli aşırı yüksek bir oyun, seks sahnesi eklenmeli ve bunun üzerinden bir karakter gelişimi olmalı heroda. Lavugun penisi kalkmıyormuş, hadi ordan a@
Sonunda farklı bir yorum geldi şu oyuna 😁

X

xblacksangerx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
wiab ile birleşti oyun galiba yeni bölüm kafamı karıştırdı baya karakterlin hiçbirini tanımıom

Üst Alt