Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Shug

Shug

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Gençlik romanlarına evrilmeye başladı oyun. -diğer oyunların çoğu da öyle- oyunda cinsellik olmaması ve hikaye üzerinden ilerlemesi kaliteli bir senaryoya sahip olduğu anlamına gelmiyor. Oyunun gerçekci olduğunu her önüne gelenle seks yapmadığımızı söyleyen arkadaşlar oluyor. Oyunda flörtleşipte elleşmediğimiz öpmediğimiz kız kalmadı. Olay sadece sekste mi bitiyor? + Bir anda x karakterinin y karakteri ile arkadaş olduğunu söylemesi, o an kurulan olay örgüsü bağlaması çok yapmacık geldi bana. Potansiyeli aşırı yüksek bir oyun, seks sahnesi eklenmeli ve bunun üzerinden bir karakter gelişimi olmalı heroda. Lavugun penisi kalkmıyormuş, hadi ordan a@
Son kısma katılıyorum olayların çoğu bi anda gelişti ve anlamadığım yerler bolca var en son bölümde, aynı şekilde şuan hepsiyle olmasa da belli başlı karakterlerle ilişkiler iyice oturdu. Yani ocean ne yapar bilmiyorum ama umarım bu sex sahnesi olayının cıvkını çıkartmaz. Bi bakmışız 2.sezonun sonuna ancak geliyor :D

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Son kısma katılıyorum olayların çoğu bi anda gelişti ve anlamadığım yerler bolca var en son bölümde, aynı şekilde şuan hepsiyle olmasa da belli başlı karakterlerle ilişkiler iyice oturdu. Yani ocean ne yapar bilmiyorum ama umarım bu sex sahnesi olayının cıvkını çıkartmaz. Bi bakmışız 2.sezonun sonuna ancak geliyor :D
2.sezonda eklenecek ama hangi bölüm olacağı bilinmez bölüm 6 önemli bir bölüm olacak

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Amber ile yapacağı gezide ereksiyon problemini çözerse Bella ilk fırsatta MC'nin üstüne atlar

Gokhan.kurux

Gokhan.kurux

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun Badik ile kıyaslanıyordu. Şu an benim için, iptal olmus Aoa Acamedy'nin altında.

aalexx

aalexx

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Ocean yine yapacağını yapmış bölümü çok fena bir sahnede bitirdi. Herkesin oynamasını tavsiye ederim. Çok güzel bir bölümdü özellikle başlangıç kısmı.

Fakat o kitap sahnesi acayip sıkıcıydı sanki ikinci bir masa oyunu gibi olmuş oldu bilmiyorum belki hikaye ilerledikçe anlam kazanır. Herhalde yıllar sonra görmüş oluruz.

ValheiNN

ValheiNN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon finali gerçekten çok iyi bitiyor yeni bölüm için baya beklentiye sokuyor insanı fakat 8 ay sonra falan anca görürüz yeni sürümü

yakışıklıjojuk

yakışıklıjojuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. Sayfada bulunan linkten indirdiğim taktirde bitmiş durumda oyun. Yani şuan son bölüm mü oluyor benim oyunum?

ValheiNN

ValheiNN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. Sayfada bulunan linkten indirdiğim taktirde bitmiş durumda oyun. Yani şuan son bölüm mü oluyor benim oyunum?
İndirdiğiniz sürüm 4.5 sürümüne kadar olan versiyonu. Yani onu indirdiyseniz eğer oyunun 5. bölümü yani sezon finali bölümünü kapsamıyor. Henüz türkçe çevirisi gelmedi çünkü siteye.

C

cek123cek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dümenden , hemen bitsin de sezon finali yapıp steame koyayım hesabı bir bölüm olmuş , farklı yüzler karakterler gördük fena da değildi ileriki bölümler için iyi bir senaryo çıkabilir ve wiab ile olan bağlantıları da güzel bağlarsa ilk sezonun durgunluğuna değicektir , biraz daha farklı seçenek ve sonuçlar olsaydı iyi olurmuş bu bölüm çünkü hangi rotadan giderseniz gidin neredeyse tüm diyaloglar aynı kaliyor zaten ,, Bella rotası için yeterli bir bölüm, 5. Bölümü beklerken kaç defa oynadım tekrar hatırlamıyorum ama ilk sefer Bella rotası hariç hepsinde Namiden gittim fakat bu bölüm namı rotası için çok sönük kalmış hatta oynarken Sasha rotası daha cazip geldi ve ikinci sezonda daha iyi rotalar olur umarım yan karakterler içinde MC içinde

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Gidişatı Hakkında Kısa Bilgilendirme

Bölüm 2 yenilenmesinin neredeyse %30u tamamlandı.

2 hafta sonra sezon 2 bölüm 1in renderleri paylaşılacak.

Sezon 2 yetişkinlere yönelik bir sezon olacak.

Not: Bölüm 5 betayı oynayanlar ikinci sezonda kayıtları ile devam etmek istiyorsa full sürümü de oynamak zorundasınız.

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Summer's Gone Gidişatı Hakkında Kısa Bilgilendirme

Bölüm 2 yenilenmesinin neredeyse %30u tamamlandı.

2 hafta sonra sezon 2 bölüm 1in renderleri paylaşılacak.

Sezon 2 yetişkinlere yönelik bir sezon olacak.

Not: Bölüm 5 betayı oynayanlar ikinci sezonda kayıtları ile devam etmek istiyorsa full sürümü de oynamak zorundasınız.
HalA yenileme yapıyo delirmemek elde değil ya. La biri şu sıfatına zctgıma senede tam bölüm getiremediğini hatırlatsın artık

Üst Alt