Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
L

LiveBomb214

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hacı sezon 2 full sürüm tahmini ne zaman çıkar

M

Magiano06345

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
5. bölümü bitirdim, yaklaşık 2.5 saatlik bir bölümdü ve beklediğinden çok daha doluydu. Bölüm hakkında spoilersız birşey yazmak çok zor diyebilirim. Sezon finaline yakışır bir bölüm olmuş, özellikle kapanışı çok iyiydi. Yeni sezonu beklemek zor olacak gibi, umarım yapımcı Steam'de patlama yapar ve bölümler daha hızlı gelmeye başlar.
knk bölüm 5 bana da lazım nereden indirecem

A

adawong231

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O kadar bekle çıkan bölüme bak. Hiçbir şey yok.

ValheiNN

ValheiNN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O kadar bekle çıkan bölüme bak. Hiçbir şey yok.
Bence gayet iyiydi tamam eksik ve üstü kapalı olan çok konu var hikayede ama bu bölümde diğer bölümlere nazaran daha da ilerledi oyunun hikayesi. Sezon 2 de her şey netleşecektir. Tabi "hiçbir şey yok" derken bahsettiğin eğer seks sahnesi olmamasıysa orasına lafım yok.

Son düzenleme:
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Sezon 2 Bölüm 1 Gidişatı Hakkında Bilgilendirme

Renderler yapılmaya başlandı denilebilir.

Aşağıya yeni sezondan bir ön izleme bırakıyorum.

Milayı bırakıyorum aşağıya daha daha fazlası gösterilemiyor çünkü artık Mila için hiç görmediğimiz şeyler görebilirsiniz.😳

Mila_S2CH1.png

Shug

Shug

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Summer's Gone Sezon 2 Bölüm 1 Gidişatı Hakkında Bilgilendirme

Renderler yapılmaya başlandı denilebilir.

Aşağıya yeni sezondan bir ön izleme bırakıyorum.

Milayı bırakıyorum aşağıya daha daha fazlası gösterilemiyor çünkü artık Mila için hiç görmediğimiz şeyler görebilirsiniz.😳

Mila_S2CH1.png
Şu beklemeyi özlemişim ya, o renderlara nereden ulaşabiliriz acaba :D

wxlarviya

wxlarviya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
BU OYunu o kadar çok seviyorum ki yemin ederim rdr bu kadar sarmadı beni nolur hızlı gelse

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu ilk defa oynadım, kaliteli bir oyun.

Yapımcı imkansızı yapmaya çalışıyor, bence oyunu beklendiği gibi sonlandıramayacak. Çünkü oyun çıkalı 3 yıl olmuş, halen summer nasıl kayboldu, neler oldu, summer in ailesi akrabası ne oldu gibi hiç ayrıntı vermemiş, sadece eski anıları hatırlıyor ve direkt kayboldu diyor. İllaki bu konulara oyunda yer verilecektir ama yapımcı 3 senedir oyunda buna yer vermediyse oyunu 10 yıldan fazla sürdürme düşüncesinde olmalı. Bu yüzden imkansız mı değil mi ölmezsek göreceğiz. Ve summer öyle bir yerde karşımıza çıkacak ki bizim karakterin yine beyni yanacak.

Oyunda kızlar çok güzeller, doğal olarak hepsiyle ilişkide olmayı istiyoruz. Bir sahnede kızlara şu seçeneği seçersen bisexüel özelliği olur seçimi çıkmıştı. Tabiki doğal olarak bir oyunda çoklu ilişki güzel olurdu, yapımcı da bu sahneyle bize sanki ilerde çoklu ilişki olabilir gibi göstersede oyunun gidişatına baktığımda ilerideki bölümlerde kesinlikle çoklu ilişki olacağını düşünmüyorum. Oyun sadakatli olursak iyi ve tekli sonlarla bitecek. Zaten oyundaki bütün kızların attığımız adımdan bile haberi oluyor o yüzden sadakati ön planda olan bir oyun.

Oyundaki ilişki hilesi bölümüne baktığımda amber de vardı. Yani ilerde kesin amber ile bir şeyler olacak. Ama bella kesin kabul etmez. Tahminimce bella ve amberle ilişkimiz şöyle olur. Become rockstar oyununu oynayanlar bilir. O oyunda hemşire sevgilimiz vardı. Sevgilimizle tam ciddi olmadan önce annesiyle 1-2 kez takılmıştık sonra annesi kızının iyiliği için bizden ayrılmıştı. Amberle ilişkimizde buna benzer olur. Ama şahsen benim oyundaki en beğendiğim kız amber. Yapımcının amber ile bir gelecek sunacağını sanmıyorum.

Oyundaki ilişkiye girebileceğim kızlardan hangisini seçersem seçeyim içime sinmiyor, pişman oluyorum. Çünkü bella yı seçtiğimde nami ağlıyor, mila üzülüyor. Victoria yı seçsem diğerleri üzülüyor seçmesen kız sakat ve depresyonda ve o kadar masum ki hayır diyemiyorum. Mila yı seçsem, victoria ile ayrılmaz ikili oldukları için onun yanında mila ya nasıl yaklaşacağız ki? Kimi seçsem pişman oluyorum. Seçmediğimiz kızlar seçtiğimiz kız hakkında ve bizim hakkımızda konuşup bize onları seçmediğimiz için vicdan azabı çektiriyorlar. Oyundaki ilişkiler aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık misali.

Bir de nami var. Bildiğiniz üzere oyunda oynadığımız karakter kimseyi takmayan, kavgacı, sorunlu biri. Oyunda en fazla önemsediği kişiler nami ve nojiko. Bir bölümde biz nami ile tartışırken bize şuna benzer şeyler söylüyordu. Ben de senin gibi olsam veya geceleri dışarda başka birileriyle olsam gibi şeyler söyleyip bizi tehdit ediyordu. Kısaca anlatmak istediğim eğer nami yi seçmezsek karşımıza çıkacak şeyler belli. Bize ne olacakların sinyalini verdi. Diğer kızlar bir yana ben şahsen nami ye kıyamam, mecburen nami rotasına gireceğim. Umarım gelecek bölümlerde çoklu ilişki seçeneği gelir veya seçmediğimiz kızlar bize onları seçmediğimiz için vicdan azabı çektirmezler.

Oyunda beğendiğim tek ilişki nick ile nojiko. Bu konuda yapımcıyı gerçekten tebrik ediyorum. Çok güzel yansıtmış. Genel olarak çoğu yapımcı bizim nojiko ile de ilişki seçeneğimiz olmasını sunardı fakat bu yapımcı yapmamış ve olmamasına sevindim. Nojiko nick ile mutlu olsun diyorum.

Son olarak umarım oyunda ntr olmaz ve oynadığımız karakter düzelir. Çünkü gidişat hiç iyi değil. Oynadığımız karakter 5 senedir sertleşememiş ve hiç boşaltım yapmamış. Belki topları iflas etmiş olabilir.

A

ayıboğanrecep00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna giriş yaparken kullanıcı adım ve şifrem doğru ama yanlış diyor

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Oyuna giriş yaparken kullanıcı adım ve şifrem doğru ama yanlış diyor
Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.

Q

QURA

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bella şu ana kadar oynadığım oyunlarda en iyi yazılmış kadın karakter olabilir ve mc ile olan ilişkisi, diyalogları çok iyi işleniyor. Rotasından gitmeyen varsa şiddetle tavsiye ederim.

wxlarviya

wxlarviya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bella şu ana kadar oynadığım oyunlarda en iyi yazılmış kadın karakter olabilir ve mc ile olan ilişkisi, diyalogları çok iyi işleniyor. Rotasından gitmeyen varsa şiddetle tavsiye ederim.
genelde herkes öyle yapıyor ama ben ev arkadaşımızın rotasından gitmeyi tercih ediyorum sürekli beraberiz aynı evdeyiz bu insanla olayların daha heycanlı olucanı düşünüyorum

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Oyuna ne zaman güncelleme gelecek ? Ses seda var mı yen, sürüm hakkında ?

Üst Alt