Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
b4tnnn

b4tnnn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
bölüm 5 in hikaye renderlarindan ziyade mila ikramlarına vakit ayirmaya basladiysa 1 ay gibi kisa süre icersinde oyunu cikarir umarim

A

aGLa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kadın karakter ile oynayabileceğim güncel oyunlar varmı

Ninjxeiikix

Ninjxeiikix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biz Android 13 sorunu için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.
discord sunucusunun bağlantısı atabilir misin reis

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone gidişatı hakkında bilgi

Normalde bu yenileme de bölüm 2'nin %50si yenilenecekti fakat yaklaşık %65 yenilendi.

Diğer bilgilendirme 10 martta olacaktır aşağıya
Amber
ikramı bırakıyorum diğer ikram Nami olacaktır daha fazlası için Summer's Gone Bölüm 4.5 Ön İzlemeleri konusunu ziyaret edebilirsiniz.
Amber-Treat-3.png

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Henüz oynamadığım için soruyorum...
Yapımcı bölüm 3'te de yenileme yapacak mı?
Bölüm 3 görseller anlamında yeterli mi yoksa bölüm 2 ile beraber artık yenileme kısmı tamamen bitiyo mu?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Henüz oynamadığım için soruyorum...
Yapımcı bölüm 3'te de yenileme yapacak mı?
Bölüm 3 görseller anlamında yeterli mi yoksa bölüm 2 ile beraber artık yenileme kısmı tamamen bitiyo mu?
Bölüm 2 ile bitmesi lazım ama bazı kötü yerler düzenlendi bölüm 3 te vs

b4tnnn

b4tnnn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
bilmedigimden soruyorum cikis tarihi ile ilgili herhangi bir sey söylemedi degil mi
bölüm 2 nin yenilenmesi ile oyun cikacak mi yoksa daha bölüm 5 bitmedi mi

D

darkpassenger35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bilmedigimden soruyorum cikis tarihi ile ilgili herhangi bir sey söylemedi degil mi
Yok daha bölüm 5'i bitirmemiş bölüm 2'nin de yüzde 65'ini falan bitirmiş yazı bulur heralde yeni güncellemenin çıkması.

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Şu anda bölüm 2 yenilenip Ch4.5 final sürümü yayınlanacak sanırım çevirmek için onu bekliyorlar

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Gidişatı Hakkında Bilgilendirme

4.5 Full için postwork tamamlandı.

2. Bölüm için 971 yenilenmiş render.

Bölüm 3.5 için 281 yeniden işlenmiş işleme (Daha sonraki bir günlükte bununla ilgili daha fazla bilgi.)

3. Bölüm için 17 yeni görüntü (Bir sinematiğin kaldırılması nedeniyle.)

Şimdi test etmeye ve müziği vb. koymaya başlayacağım.

Amber-Treat-4.png_38402160.png

CORPSE

CORPSE

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Hâlâ 4.5 full sürüm update almadı. Zamanında tamamlayamadığı için ve ek süre almak için daha fazla yükün altına girdi ve insanları boşuna bekletiyor, tamda Ocean'dan beklenecek hareket bu oyunu bekleyen biri olarak kendime ve diğer bekleyenlere acıyorum.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Hâlâ 4.5 full sürüm update almadı. Zamanında tamamlayamadığı için ve ek süre almak için daha fazla yükün altına girdi ve insanları boşuna bekletiyor, tamda Ocean'dan beklenecek hareket bu oyunu bekleyen biri olarak kendime ve diğer bekleyenlere acıyorum.

Yapımcının tüm bölümleri baştan düzenlemeye başlaması ve bu oyunla birlikte diğer oyunu Where İt All Began'ı da yaptığından dolayı bu kadar bekletmesi normal.

CORPSE

CORPSE

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Yapımcının tüm bölümleri baştan düzenlemeye başlaması ve bu oyunla birlikte diğer oyunu Where İt All Began'ı da yaptığından dolayı bu kadar bekletmesi normal.
Hayır normalde tam olarak tarihi hatırlamıyorum ama Ocak ayıydı sanırım gelmesi gerekiyordu. Yıl başı vesaire girdiği için bir süre tatil yaptı sonra baktı bitiremiyor 2 işin altına bir girmeye karar verdi bu sayede ekstra süre kazandı. Normalde sadece 4.5 full olacaktı ve sonraki update geldiğinde diğer bölümde yeniden tasarlanmış olacaktı.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Cb adayı belli oldu bu adam halen bölümü çıkartamadı telef olacağız ocean'ın bölümü salmasını beklerken
Yapımcı renderleri yenileme işini bitirmiş sadece müzikleri ekleyecek ve oyunu test edecek yakın bir zamanda 4.5 full halini paylaşacaktır.

Üst Alt