Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Yok ev taşındığı için biraz işler vardı ve araya noel girdiği için ailesi ile geçirdi noeli şuan %70 tamamlandı ve 2 hafta içinde bitirmeyi planlıyor
Son yayınladığı günlüğe göre bu hafta bitmesi gerekiyor da hasta oldum falan diyordu en son
Bakalım ne zaman salacak bölümü

E

Erkoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 4.5 sezon finali mi olacak bölüm 5 için ara verilecek mi

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Gidişatı Hakkında Bilgilendirme

Yakında tam sürüm yayınlanacak eğer geç çıkarsa bile bu hafta içinde bölüm 5 için işlemler başlayacak.

Bölüm 3 te
Sai ile olan kavganın animasyonu kaldırıldı ve fotoğraflar eklendi.

Aşağıya bir render bırakıyorum daha fazlası için Summer's Gone Bölüm 4.5 Ön İzlemeleri konusunu ziyaret edebilirsiniz.
2339518_Sasha_Ch3.png

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Selam Byferohck

Çıkan yeni sürüm hakkında senin fikirlerin neler, merak ettim.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Selam Byferohck

Çıkan yeni sürüm hakkında senin fikirlerin neler, merak ettim.
Hocam ben normalde pek oyun oynamıyorum(1-2 sene de bir, bir oynuyorum) ve henüz oynama şansını yakalayamadım ama takip ettiğim için ve sohbeti döndüğü için gördüğüm kadarıyla yine güzel bir bölüm gibi duruyor en kısa süre içinde kontrol edeceğim.

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
4.50, 4,75 sonra 5. bölüm. Böyle parça parça sonsuza kadar sürer bu oyunun geliştirilmesi. Açıkçası gram umudum kalmadı bir yere varmayacak bu seri belli oldu. Keza devam bölümleri gelmediği gibi yapımcı sürekli geriye dönük olarak ekleme de yaptığı için ömrü yeterse bitirir artık.

geme

geme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summer's Gone Gidişatı Hakkında Bilgilendirme

Yakında tam sürüm yayınlanacak eğer geç çıkarsa bile bu hafta içinde bölüm 5 için işlemler başlayacak.

Bölüm 3 te
Sai ile olan kavganın animasyonu kaldırıldı ve fotoğraflar eklendi.

Aşağıya bir render bırakıyorum daha fazlası için Summer's Gone Bölüm 4.5 Ön İzlemeleri konusunu ziyaret edebilirsiniz.
2339518_Sasha_Ch3.png
günümü güzelleştiren o bildirim merakla bekliyorum

Üst Alt