Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
F

FR13NDSLX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son güncellemeli çevirisi de çıksa tek seferde hüpletsek 🥴

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bişey dicem ben summers gone indirdim şimdi ama daha bitmemiş galiba chapter 4 e kadar olanı indirdim chapter 5 çıkınca onu nasıl indircem ilerlemem kaybolurmu oyuna baştanmı başlamam gerekir chapter 5 için ?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Bişey dicem ben summers gone indirdim şimdi ama daha bitmemiş galiba chapter 4 e kadar olanı indirdim chapter 5 çıkınca onu nasıl indircem ilerlemem kaybolurmu oyuna baştanmı başlamam gerekir chapter 5 için ?
Hayır baştan başlaman gerekmez saveler otomatik kaydediliyor dosyalara onları silmezsen eski yerinden devam edersin.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Gidişatı Hakkında Bilgilendirme

Bölüm 2 yenilenmesinde yaklaşık olarak 620 render yapıldı.

Geçen sefer eğer yetişmezse bölüm 5'in yapımına başlanacağını söylemiştim ve böyle oldu bölüm 5'in yapımına başlandı.

Bu güncelleme anladığım kadarıyla Bella odaklı olacak. ( diğer karakterlerde olacak ama bella daha fazla.)

Bölüm 2'nin
Eski-Yeni renderleri Summer's Gone Bölüm 4.5 Ön İzlemeleri konusunda paylaşıldı.

Aşağıya bölüm 5'ten bir render bırakıyorum.

Bellchen-Chapter5.png

S

Silinen üye 127592

Geçen sefer eğer yetişmezse bölüm 5'in yapımına başlanacağını söylemiştim ve böyle oldu bölüm 5'in yapımına başlandı.

Bu güncelleme anladığım kadarıyla Bella odaklı olacak. ( diğer karakterlerde olacak ama bella daha fazla.)

Bölüm 2'nin
Eski-Yeni renderleri Summer's Gone Bölüm 4.5 Ön İzlemeleri konusunda paylaşıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 13307
Bu bölüm niye bu kadar uzadı. Normalde o ay final sürümü gelecekti kaç ay oldu? Bir de bu renderın tam halini atabilir misin? İndirince çok küçük pikselde iniyor.

aalexx

aalexx

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$

Bölüm 2'nin

Ekli dosyayı görüntüle 13307
Sırf renderdan favori bölümüm olacağını anladım sanırım.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Bu bölüm niye bu kadar uzadı. Normalde o ay final sürümü gelecekti kaç ay oldu? Bir de bu renderın tam halini atabilir misin? İndirince çok küçük pikselde iniyor.
Renderin üzerine basın yukarda indirme tuşu var oraya basıp indirin üzerine basılı tutup indirirsen kötü duruyor olabilir.

S

Silinen üye 127592

Renderin üzerine basın yukarda indirme tuşu var oraya basıp indirin üzerine basılı tutup indirirsen kötü duruyor olabilir.
Denedim fakat aynı şey yaşandı. Bu arada üstte yazdığım mesajı kendim tekrar okuyunca biraz yanlış anlaşılmış olabilir gibi geldi. Bölüm 4.5 final olmuş sanırım ben en son hatırladığımda gelmemişti ve takip edememiştim. Toplamda ne kadar ertelendiğini sormuştum. Biraz agresif yazmışım eğer yanlış anlaşıldıysa özür.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Denedim fakat aynı şey yaşandı. Bu arada üstte yazdığım mesajı kendim tekrar okuyunca biraz yanlış anlaşılmış olabilir gibi geldi. Bölüm 4.5 final olmuş sanırım ben en son hatırladığımda gelmemişti ve takip edememiştim. Toplamda ne kadar ertelendiğini sormuştum. Biraz agresif yazmışım eğer yanlış anlaşıldıysa özür.
Bölüm 4.5 final sürümü henüz gelmedi ama bölüm 5 in yapımına başlandı ikisi aynı anda yürütülüyor.

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 4.5 türkçesi ne zaman yayınlanır ?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone Gidişatı Hakkında Bilgi

Bölüm 2'nin yenilenmesi, birkaç render ve bazı postworklar için bitiş çizgisinde ve çoğunlukla bitti.

Artık karakterler için ikram olayı olacak her seferinde bir karakter için özel renderler paylaşılacak.

Bu sefer ki ikram karakteri
Mila diğer seferki karakter Nami veya Amber olacak.

Aşağıya Bölüm 5'ten bir render ve bir Mila ikramı bırakıyorum diğer renderler ve diğer Mila ikramı için Summer's Gone Bölüm 4.5 Ön İzlemeleri konusunu ziyaret edebilirsiniz. Mila-Treat1.pngChapter5-Preview.png

Üst Alt