Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok garip bi tarzı var bu oyunun...
Özellikle yeniden yaptıkları bölümleri kastederek söylüyorum.
Adamın derdi, ''Nerdeyse 3 renderimden biri duvarkağıtlık bir esere dönüşsün'' sanki...
Yargılamak için filan söylemiyorum tabi de çok çok aşırı özen gösteriyo sanki bu konuya.
Oyundaki kadınlar ''kadın'' cinsinin sınırlarını tarumar etti resmen.
Gözleri, burunları, dudakları, makyajları...
Kadınsılığı ön plana çıkaran ''Göğüsler, kalçalar, bel ve sırt oranları, bacaklar vs.'' bu kadar üst düzey olur.
Yani bu kadar---mükemmel diycem artık başka kelime tarif edemez çünkü--- güzel kadının birarada olduğu yerler ''Victoria Secret'' ajansları ya da film galaları filan olur herhalde.
Ben şok ben iptal...

b4tnnn

b4tnnn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
4 sürümünün tamamı çevrildiği için 4.5 çevirisinin kısa süre içinde geleceğini umut ediyorum benim gibi bu oyunu uzun süredir bekleyen cogu kisi var sanirim

ManoMachine

ManoMachine

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda harbiden Sex yokmuş ya la :D Entera baayım bakayım deidm yok :D

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
İlk 5'ini atar mısın oynamadığımız varsa oynayalım. :)
Pek oyun oynamadım ama bir sıralama yapacak olursam şu şekilde olur :

Summer's Gone
Depraved Awakening
What a legend
Treasure of nadia
City of broken dreamers

Ben daha çok aynı evrende geçen oyunları seviyorum bunun için Where it all beganın reworku bittiğinde onu da oynayabilirsiniz Summer's Gone ile Zane evreninde geçiyor ama daha geçmişte

quaresmaaa

quaresmaaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam oyunda kopukluk var gibi bazı sahneler kesilmiş sanki ve oyunda erotik sahne yok mu?

Üst Alt