Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
H

hbozkir03

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu yükleyince giriş yapamıyorum hata veriyor sürekli

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Gelecek güncelleme Victoria ve Mila üzerinde durulacak ama Bella ile fazla içeriğin olmasının sebebi sizin proje arkadaşınızın olmasıdır herkesle proje arkadaşı olacaksınız
Yaaaaaani. Bilmiyorum ya, Vic'i görmüyoruz bile, 1-2 tane sahnede gözüküyor. Mila biraz az da olsa gözüküyor. Ana karakter olmasına rağmen maja da ortalıkta yok. Kaldı ki aşk ilişkisi var.

A

aGLa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beylet uzun zamandır girmiyorum siteye yeni piyasada olan yada eski ama güncelleme alıp uzayan oyunlar varmı bunu kesin dene diyeceğiniz

Q

qweewqqwe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyundan biraz bahseder misiniz? oynayan tavsiye eden var mı? üniversite de mi geçiyor?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Yaaaaaani. Bilmiyorum ya, Vic'i görmüyoruz bile, 1-2 tane sahnede gözüküyor. Mila biraz az da olsa gözüküyor. Ana karakter olmasına rağmen maja da ortalıkta yok. Kaldı ki aşk ilişkisi var.
Hepsi aynı anda olamaz zaten oyunun başlangıcı 3. bölüm sayılır

N

Nanashi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
indirme linkine bir türlü ulaşamıyorum yardım edin

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Hepsi aynı anda olamaz zaten oyunun başlangıcı 3. bölüm sayılır
Tabii ki de hepsi aynı anda olamaz ama, çok geri planda kalan karakterler var. Bence maja, ayua, nadia falan yalan durumda şuan. Nasıl toplarlayacak bu durumu merak ediyorum.

Emanex_1

Emanex_1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadığım 20 oyunun arasından en sevdiğim oyun badik la summers gone efsane keşke bölümler hızlı gelse

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
4.bölüm ne zaman geliyor daha doğrusu 4.5. Bölüm

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden havalı erkek karakter kıtlığı var bu oyunlarda?? Badik'te öyle değil mesela...Kendine has bir tarzı olan, ilişkileri olan başka erkeklerde var...Oyunda partnerler arası bişi yok...Varsa yoksa ana karakter ve etrafında manken gibi kızlar...
Bu oyunda öyle mesela...Tamam çok güzel kızlar var, oyunu oynayan çok fazla kişi olduğu için yapımcı pek çok kızla ana karakteri eşleştiriyor...Hani aslında kim hangi kızdan hoşlanıyosa ona gitsin diye filan...
İyide ilgilenmediğin kızların hayatında hala kimse yok...
Ayrıca seçimler olmalı değil mi? Sonuçları olmalı...Birine ihanet edersen yüzüne tokadı yemelisin mesela...Oyunun görselliğinin gerçekçiliğinin yanında, bu garip ilişki düzeni de çok sahte duruyor...
Evet farkındayım bu bir oyun ama oyun olması, illa da saçmalamasını gerektirmez...
Çok abes bişi beklemiyorum çünkü.

Üst Alt