Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Arslan_

Arslan_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yapımcı betası ile finali arasında herhangi bir fark var mı yeni sahneler eklendi mi ya da oyun süresi uzadı mı bilgisi olan söyleyebilir mi

Rocky yavuz

Rocky yavuz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O da senin görüşün bu sefer 2 haftalık ara verilmeden direkt yeni sürüme başlandı
Ya bende çok istiyorum bu yıl çıkmasını, yok müzik telifi yok başka bişiler oldu oyun baya uzadı bunlar çözüldü diye biliyorum böyle sorunlar artık olmassa bu sene çikma umuduna bende sicak bakıyorum

D

dunklev

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
badik ve summers gone oynadıktan sonra diğerlerine ekmek veresim gelmiyor

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tekrar bu oyuna mı başladı...Bir oyunu daha vardı yapımcının ben ona güncelleme getirecek diye biliyordum...

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Mc'nin alfa birey olması hikayede çok değerli bir yere sahip. Rakip olarak alfa bir kadın da karşısına çıktı, bence ikisi atışsa harika olur. Onun haricinde, sanki bütün hikaye bellaya oynuyor gibi geldi bana. Bella rotasından gidince bizi bella kurtarıyor ama, onun haricinde profesör yardıma geliyor.Bence bir sonraki sürümde de hikaye fazla ilerlemeyecek gibi geliyor. O kadar beklemenin karşılığı biraz düşük kaldı gibi. Evet, görsel güncellemeler iyi, yeni replikler falan hoş, hatta çeviri de oldukça komik. Lakin, bütün hikayenin bella üzerinden gitmesi bence bir tık sinir bocuzu. Ne yani koca okulda robin sadece bella ya da profesörümü arayabiliyor ? Namiyi de arayabilir en basitinden. Onun haricinde dediğim gibi, Mc alfa erkek olmak ve insanları manüpile etme konusunda gayet başarılı, bu durum da hikayeyi daha çekici ve merak uyandırıcı yapıyor. Atışsınlar dedim ama, vanessanın mc ye karşı fazla bir şansı yok gibi hissetmedim de değil. Uzun lafın kısası, yeter artık bella sal bizim çocuğu beh.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Mc'nin alfa birey olması hikayede çok değerli bir yere sahip. Rakip olarak alfa bir kadın da karşısına çıktı, bence ikisi atışsa harika olur. Onun haricinde, sanki bütün hikaye bellaya oynuyor gibi geldi bana. Bella rotasından gidince bizi bella kurtarıyor ama, onun haricinde profesör yardıma geliyor.Bence bir sonraki sürümde de hikaye fazla ilerlemeyecek gibi geliyor. O kadar beklemenin karşılığı biraz düşük kaldı gibi. Evet, görsel güncellemeler iyi, yeni replikler falan hoş, hatta çeviri de oldukça komik. Lakin, bütün hikayenin bella üzerinden gitmesi bence bir tık sinir bocuzu. Ne yani koca okulda robin sadece bella ya da profesörümü arayabiliyor ? Namiyi de arayabilir en basitinden. Onun haricinde dediğim gibi, Mc alfa erkek olmak ve insanları manüpile etme konusunda gayet başarılı, bu durum da hikayeyi daha çekici ve merak uyandırıcı yapıyor. Atışsınlar dedim ama, vanessanın mc ye karşı fazla bir şansı yok gibi hissetmedim de değil. Uzun lafın kısası, yeter artık bella sal bizim çocuğu beh.
Gelecek güncelleme Victoria ve Mila üzerinde durulacak ama Bella ile fazla içeriğin olmasının sebebi sizin proje arkadaşınızın olmasıdır herkesle proje arkadaşı olacaksınız

Knk

Knk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gene sahne yoksa artık bir adult oyun olmadığınaa inanmaya başlıycam

Üst Alt