Lust Epidemic Türkçe 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Rpgm Android Türkçe Lust Epidemic Türkçe 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.0
Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu az önce bitirdim oyun %100 olarak hatasız bitiyor arkadaşalr. Hikaye bitince ki hikayeden kastım verilen ipuçları bitince %90 bitiyor. Sonrasında Tüm kamasutraları toplayıp asansör görevinden gelen hatunlara bi posta kayınca %100 olarak bitiyor. Bunu neden yazıyorum diye soracak olursanız eğer benim gibi bi oyunu %100 bitirme manyaklığına giriyorsanız pek çok eyrde ulan buga mı girdi noldu diyosunuz mesela katherina 3 ve 4 . sayfalarını bulamadım netten yerine baıyorum gösterilen yerde yok kafayı yedim sonra security odasına gittim ardından kütüphanedeki kağıdı aldım 2 kağıtda açıldı. Onun dışında mesela oyunu bitirdim ama 3. kattaki güöüş sandığı açamadım. Kafayı yicektim yine dedimki oyun buga girdi heralde iskelet anahtar envanterden silindi bulamıyorum. Meğer yanlış yere bakıyormuşum. İskelet anahtarı varmış. Ya da mesela asansör görevinde dişliler kazmayla açılıyormuş sınıftaki tahata kazmayla hareket ettiriliyormuş. Ben doly ile hareket ettirmek istedim olmadı tekerlek koydum altına olmadı delircektim. Asansörün lamba görevinde mesela hiçbir ipucu yok önce küreğe sonra tel kesen aparata tıklamanız gerekiyormuş. Hepsini geçtim son oyunumda herşeyi buldum tüm gacıları açtım. %99 u gördüm bana diyoki 10 kere cumshot at tüm haritayı gezdim oyunda gacı kalmamış hikaye bittiği için meğersem oyun bitince binada değil köprüden önceki son çıkışta bekliyorlarmış. Diceğim o ki oyun %100 bitiriyor arkadaşlarım herhangi bug veya hata yok bitiremediyseniz heryer bakmamışsınızdır sizin kusurunuzdur.

M

murat1415

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
"Ormanda kalan not , güvenlik odası bilgisayarda yardımcı olucak , açılan gizli oda için kazma lazım." İp ucunda takildim ne yapmam gerekiyo?

M

murat1415

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ağa, "Ormanda kalan not , güvenlik odası bilgisayarda yardımcı olucak , açılan gizli oda için kazma lazım." İp ucunda takildim ne yapmam gerekiyo? %50 lerde falanım.

B

BMhugin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu kaydediyorum ama oyundan çıktıktan sonra kayıt dosyaları siliniyor baştan başlıyor yardımcı olabilir misiniz

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ağa, "Ormanda kalan not , güvenlik odası bilgisayarda yardımcı olucak , açılan gizli oda için kazma lazım." İp ucunda takildim ne yapmam gerekiyo? %50 lerde falanım.
Kanka doru anladıysam ormanda bulduğun bir notun bilgisayarda kullanılıcağını söylüyor. Şifreyi kullanıp açtığın odada da ise kazma ile bişi bulacağını söylüyor. Burdan ahtırladığım şu var ormanda kodun yazılı olduğu bir kağıt vardı şifresi 1234 tü. Bunu 2 . kattaki güvenlik odasındaki bilgisayara yazacaksın o sana bir odayı açıcak. Açılan oda hangisi bilmiyorum ama tepesinde yeşil yanacaktır tab tuşundan takip edebilirsin. Odaya girince duvarlara iyice bak çatlaklık olcaktır çatlak dıvarlar kazmayla kırılabilir. Orda aradığın şey olcaktır.

F

Free

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha önce başka bir yerde kayıt sorunu yaşamıştım indirdiğimde bitiricem şu oyunu kafaya koydum .

S

SpeedyR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler bu simonun battaniyesini nerde temizlicez la katrine ile pikniğe gidicem temizleyemedim bi

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu az önce bitirdim oyun %100 olarak hatasız bitiyor arkadaşalr. Hikaye bitince ki hikayeden kastım verilen ipuçları bitince %90 bitiyor. Sonrasında Tüm kamasutraları toplayıp asansör görevinden gelen hatunlara bi posta kayınca %100 olarak bitiyor. Bunu neden yazıyorum diye soracak olursanız eğer benim gibi bi oyunu %100 bitirme manyaklığına giriyorsanız pek çok eyrde ulan buga mı girdi noldu diyosunuz mesela katherina 3 ve 4 . sayfalarını bulamadım netten yerine baıyorum gösterilen yerde yok kafayı yedim sonra security odasına gittim ardından kütüphanedeki kağıdı aldım 2 kağıtda açıldı. Onun dışında mesela oyunu bitirdim ama 3. kattaki güöüş sandığı açamadım. Kafayı yicektim yine dedimki oyun buga girdi heralde iskelet anahtar envanterden silindi bulamıyorum. Meğer yanlış yere bakıyormuşum. İskelet anahtarı varmış. Ya da mesela asansör görevinde dişliler kazmayla açılıyormuş sınıftaki tahata kazmayla hareket ettiriliyormuş. Ben doly ile hareket ettirmek istedim olmadı tekerlek koydum altına olmadı delircektim. Asansörün lamba görevinde mesela hiçbir ipucu yok önce küreğe sonra tel kesen aparata tıklamanız gerekiyormuş. Hepsini geçtim son oyunumda herşeyi buldum tüm gacıları açtım. %99 u gördüm bana diyoki 10 kere cumshot at tüm haritayı gezdim oyunda gacı kalmamış hikaye bittiği için meğersem oyun bitince binada değil köprüden önceki son çıkışta bekliyorlarmış. Diceğim o ki oyun %100 bitiriyor arkadaşlarım herhangi bug veya hata yok bitiremediyseniz heryer bakmamışsınızdır sizin kusurunuzdur.
Bende %90 olarak bitirdim ve baya sayfa bulamadım her yere bakmama rağmen..

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende %90 olarak bitirdim ve baya sayfa bulamadım her yere bakmama rağmen..
Hepsi bulunuyo kanka bulamadıklarını esc kamasutra kısmından kontrol et her kadının 16 tane sayfası var yukarıdan aşağıya sayarak bulabilirsin. Örneğin katherine 12 yi bulamadıysan google ''lust epidemic katherine 12. kamasutra'' gibi arama yapıp tek tek bulabilirsin emin ol heryere bakınca insan acaba oyun bugamı girdi bulunmuyomu felan diyorda illa bir yerden çıkıyor.

Memati Baş

Memati Baş

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Zamanında bu oyunu büyük keyif alarak oynamıştım. Ama kesinlikle bir rehber olmadan bitirmek mümkün değil. Şuan o güzel sahneleri için tekrar oynamayı çok istiyorum. Ama oraya git buraya git şurda takıl burada takıl gözümde çok büyüyor. Keşke sadece hikayesini oynayabildiğimiz bir versiyonu olsa.

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hepsi bulunuyo kanka bulamadıklarını esc kamasutra kısmından kontrol et her kadının 16 tane sayfası var yukarıdan aşağıya sayarak bulabilirsin. Örneğin katherine 12 yi bulamadıysan google ''lust epidemic katherine 12. kamasutra'' gibi arama yapıp tek tek bulabilirsin emin ol heryere bakınca insan acaba oyun bugamı girdi bulunmuyomu felan diyorda illa bir yerden çıkıyor.
Tamamdır sağolasın :)

Ygt312

Ygt312

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Katherine dan aldimiz kağıda ki kod ne bilen varsa yazabilirmi çözemedim de

S

Silverpage

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kayıtta sorun yaşıyorum
Nasıl halledebilirim

S

semi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun çevirisi desen efsane hikayesi desen efsane ama oyunu oynarken bilgisayarım kapanmıştı tekrar açtığımda kayıtlarım yoktu ve finale yaklaşmıştım kayıt dosyası falan indremiyor muyuz ya o kadar ilerledim :(
Kanka lütfen yardım et peder in odasında ki kasayi nasil acıcam elektro parcası ne ise yari ya kasa yı nasıl acıcam yardim edin lütfen

S

semi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
S

semi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu bitirmiş bulunmaktayım düşüncelerimi paylaşmak gerekirse sıkıcı bir oyun değil fakat çok görev odaklı görevlere kendinizi kaptırırsanız gayet güzel bir oyun görevleri biraz yorabiliyor sonunda devamına geçiş var umarım o oyunda Türkçe olarak gelir emeği geçenlere teşekkürler
Kankaaa lütfen yardım et peterin odasında ki kasayı nasıl acıcamm elektro cipler ne ise yariyo va radyatör 5 tane actım ne ödulu var lütfen yardım et

Üst Alt