Lust Epidemic Türkçe 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Lust Epidemic Türkçe 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.0
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Admin pc den oynuyorum oyunu kaydetmiyor ve oyunun ilerleyen safhalarında birden kapanıyor kendı kendıne hep aynı yerde degıl degısıyor kapandıgı yerler çözümü nedir yardımcı olurmusunuz
Cihazınızda problem olabilir. Bütün sürücüleriniz güncel olduğundan emin olun ve tekrar deneyiniz.

M

monster09

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şuraya Link koyana kadar mega bağlantısını koysanız daha güzel olacak yarım saat uğraşıyoruz ulaşmak için

D

Daruma

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çeviri için teşekkürler yalnız bir şey diyeceğim. Ayarlar kısmında geri tuşu yok bu yüzden ayarlara bir kere girdikten sonra dönmek için oyundan çıkmak ve tekrar giriş yapmak gerekiyor.

Ancak ayarlar kayıt edilmiyor bu sefer de. Ekranın her yerine tıkladım olmuyor geri tuşu felan yok.

D

Daruma

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neyse çözdüm iki parmakla birden tıklayınca geri dönüyor. Biraz garip bir sistem olmuş Android için sanırım RENPY değil oyun motoru.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Neyse çözdüm iki parmakla birden tıklayınca geri dönüyor. Biraz garip bir sistem olmuş Android için sanırım RENPY değil oyun motoru.
Oyunun moturu RPGM konunun etiketlerinden görebilirsiniz.

B

brobro2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
"Ormanda kalan not, güvenlik odası bilgisayarında size yardımcı olacaktır, ancak kilidini açtığı oda bulmanız gereken bir gizem içerir. Belki güvenlik odasındaki kazma yardımcı olur" %50

Bu görevde takılı kaldım. Her odayı gezdim, ormanı gezdim, herkesle konuştum ama yok . Yardımcı olacak var mı?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
"Ormanda kalan not, güvenlik odası bilgisayarında size yardımcı olacaktır, ancak kilidini açtığı oda bulmanız gereken bir gizem içerir. Belki güvenlik odasındaki kazma yardımcı olur" %50

Bu görevde takılı kaldım. Her odayı gezdim, ormanı gezdim, herkesle konuştum ama yok . Yardımcı olacak var mı?
YouTube'da oynanış videolarına bakabilir ya da daha hızlı yanıt alabilmek için discord sunucumuza katılabilirsiniz.

B

brobro2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
YouTube videosu yardımcı olmadı. Üç dört defa izledim. Discordda sorayım. Sağ ol

A

agop6517

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin oyun sırasında ekranım sürekli hareket ediyor büyülüp küçülüyor ters dönüyor fullscrean de yapmıyor nedeni ne

bobmarleyfaruk

bobmarleyfaruk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba. Oyun hileli sürüm mü acaba?

Üst Alt