Lust Epidemic Türkçe 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Lust Epidemic Türkçe 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.0
R

rualejion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Being a DIK gibi oyunları oynadıktan sonra bir çok oyun aynı tadı vermiyor,lakin devam oyunun olması ve hikayenin de birazcık sürükleyici olması,oynanırlık katıyor.İzometrik oyun türüne de aşina iseniz bir şans verilebilir.Ayrıca hikaye biraz uzun soluklu geldi bana

M

massivestroke99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
erişim istiyor google driveda yardımcı olurmusunuz?

K

konig66

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda telefondan kaydetme yerıne basıyorum kaydetmıyo bır cozumu var mı yardımcı olurmusunuz

Karaejderkral

Karaejderkral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu kaydedip cikiyorum her girdigimde basdan basliyor deli olcam ya

W

WwwSss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kaydedip çıktıp girdikden sonra Devam et denilince oyun baştan başlıyor.
Bu neden kaynaklı

W

WwwSss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu yükle seçeneğine tıklayın ve kayıt dosyanızı seçiniz. Kaldığınız yerden devam eder
Her seferin de baştan başlayıp o giriş sahnesinin bitmesini beklemek zor oluyor sahne atlanmıyor da,
Başka bir yolu var mı?

S

Silinen üye 28892

Her seferin de baştan başlayıp o giriş sahnesinin bitmesini beklemek zor oluyor sahne atlanmıyor da,
Başka bir yolu var mı?
Aynı sorunu başka kullanıcımızda yaşadı. Çeviride bir hata olmuş herhalde, yeni oyun dedikten sonra kayıt dosyaları çıkması lazım

W

WwwSss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aynı sorunu başka kullanıcımızda yaşadı. Çeviride bir hata olmuş herhalde, yeni oyun dedikten sonra kayıt dosyaları çıkması lazım

Başka bir yolu var mı?

Peki oyunun tam ekran olmaması neden kaynaklı?
ayarlardan değiştirme tuşu var fakat "off" değiştirilemiyor.

E

etpci0155

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin pc den oynuyorum oyunu kaydetmiyor ve oyunun ilerleyen safhalarında birden kapanıyor kendı kendıne hep aynı yerde degıl degısıyor kapandıgı yerler çözümü nedir yardımcı olurmusunuz

Üst Alt