Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Y

yusufasq13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler benim oyun açılmıyo önceden giriyodum sorun yoktu şimdi Failed to execute script main yazıyo
bunun gibi bir kaç şey daha var nasıl oyuna gircem biri yardım edebilir mi

Halimm

Halimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun bir türlü açılmıyor dosyalar okunuyorda kalıyor

H

hayalet99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda sorun var mı açılmada vs . 14 gb yani boşa gitmesin

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda sorun var mı açılmada vs . 14 gb yani boşa gitmesin
İlk açılışında biraz uzun sürüyor tabi pc ile de alakalı olabilir. Sonrasında1-2 dk içerisinde açılıyor, sanırım çeviren kişiler emekleri çalınmaması için bu yönteme başvurmuşlar ve haklılar.

qsam

qsam

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu açmak için gereken exe dosyası nerede ? "Clear.exe" var onu da not dosyasına göre "Diskinizdeki oyunları temizlemek, başka oyunun açılması sorunuyla karşılaştığınızda çözmek" için olduğu belirtilmiş?

1625578737343.png

qsam

qsam

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Clear exe dosyasını yönetici olarak çalıştırınız.
Yöneticide açsam oyuna giriş yapamıyorum. İşlemini bitirince gidiyor bu ekran gidiyor zaten görünene göre de oyunu açma gibi bir özelliği yok bu Clear.exe'nin oyuna girebilmem için gereken exe nerede?1625584767699.png

qsam

qsam

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cihazınızda antivirüs veya defender varsa kapatınız.
zip içersin de de oyunu açan exe dosyası yok(ilk ekran resmi zip klasörüne ait) dc den dendiğine göre "...defender silmiştir" sadece exe dosyasını özel olarak paylaşma imkanınız var mıdır ? 14gb tekrar indirmek işkence 😡 saatler sürüyor :/

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
zip içersin de de oyunu açan exe dosyası yok(ilk ekran resmi zip klasörüne ait) dc den dendiğine göre "...defender silmiştir" sadece exe dosyasını özel olarak paylaşma imkanınız var mıdır ? 14gb tekrar indirmek işkence 😡 saatler sürüyor :/
Maalesef bende mevcut değil Discord'da MattMurdock'a yazarsanız belki onda olabilir.

O

oexa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
save ve oyun atma sorunu yaşıyorum 4. günden sonra uyumaya gittiğinde oyun donuyor ardından çalıştıralamıyor tarzı bir uyarı verip kapattırıyo bana tamam diyerek oyuna tekrar girmeye kalktığımda en baştan başlatıyor save olayını çözemedim

S

srcnsmt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı adı şifre yazınca oyun açılmıyor nasıl düzeltebilirim ?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Kullanıcı adı şifre yazınca oyun açılmıyor nasıl düzeltebilirim ?
Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

I

Ibrahimxmete

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun dosyası okunuyorda kalıyor sebebi nedir

P

poseidon06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu kayıt edemiyorum, bu sorunu yaşayan var mı?

S

srcnsmt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
Hayır hayır girebiliyordum ama artık giremiyorum giriş başarılı diyor o ekran gidiyor ancak oyun açılmıyor.

K

kasapfly

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimcisi 3
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bir çok oyununuzu indirdim oynadım virüs programım uyarı vermedi bu oyunda trojen risk uyarısı verdi

P

poseidon06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şu oyunda save butonu yok, bu sorun sadece bende mi?

Üst Alt