Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
aviator

aviator

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
arkadaşlar cristina için pati izni aldım ama cuma günü kahvaltı da cristina ya tıklıyorum izin verdi seçeneği çıkmıyor parti yapılmıyor bir türlü. sebebini bilen varmı
cuma akşamı saat 19:00'da Christina'nın yanına git ve orada onunla konuş sohbet esnasında "arkadaşlarını buraya davet et" gibi bir seçenek göreceksen o seçeneği seçtikten sora partiye başla ve oyun ile birlikte verilen talimatları uygula.

Q

quesman

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cuma akşamı saat 19:00'da Christina'nın yanına git ve orada onunla konuş sohbet esnasında "arkadaşlarını buraya davet et" gibi bir seçenek göreceksen o seçeneği seçtikten sora partiye başla ve oyun ile birlikte verilen talimatları uygula.
çok sağol olduu

O

ozayaga11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu Kurarken böyle hatta veriyor oyun kurulmuyor

Ekli dosyalar

• hatta.png
    hatta.png
    8.8 KB · Görüntüleme: 96
F

Fylo1m

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba oyunu yükledim isim ve şifre giriyorum fakat açılmıyor yardımcı olabilecek var mı?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Merhaba oyunu yükledim isim ve şifre giriyorum fakat açılmıyor yardımcı olabilecek var mı?
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

F

Fylo1m

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
Merhaba öncelikle yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim fakat sorun o değil çünkü kullanıcı adımda sesli harf yok sistem benim bilgilerimi doğruluyor fakat oyun başlamıyor

S

Silinen üye 46401

Merhaba öncelikle yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim fakat sorun o değil çünkü kullanıcı adımda sesli harf yok sistem benim bilgilerimi doğruluyor fakat oyun başlamıyor
Sorunu çözebildiyseniz açıklar mısınız ? Aynı sorun bende de mevcut DOS ekranında doğrulama yapılıyor fakat açılmıyor.

M

mt3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Devam oyunu gelecek gibi bitti bilgi var mı ?

F

Fylo1m

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sorunu çözebildiyseniz açıklar mısınız ? Aynı sorun bende de mevcut DOS ekranında doğrulama yapılıyor fakat açılmıyor.
Sorunu daha çözemedim ama arıyorum bulursam size iletirim aynı şekilde benden önce bulursanız yazarsanız sevinirim

Literature

Literature

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu Kurarken böyle hatta veriyor oyun kurulmuyor
Önelikle winrar'a sağ tıklayıp klasöre ayıkla (klasöre çıkart) diyeceksiniz, ardından windows güvenlik ayarlarından güvenliği devredışı bırakıp oyunu başlatmayı deneyebilirsiniz.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oynadığım en uzun soluklu oyunlardan birisi oldu.Normalde çoğu oyunu hile kullanmadan oynamaya özen gösteririm ve daha önce Man Of The House gibi oyunları bile hilesiz bitirdim.Oyuna ilk başladığımda niyetim de buydu ancak zamanla bunun inanılmaz derece zor olduğunu gördüm,en azından kendi açımdan.Öncelikle oyunu bir rehber olmadan oynamak inanılmaz derece zor,bundan dolayı ''Adult Oyun Çeviri'' ekibine teşekkür ediyorum.Oyunu oynayacak arkadaşlar kesinlikle rehbere uysun ve rehberi eksiksiz takip etsin.Oyunun zorluğunu ve uzunluğu şöyle açıklayayım: ''Hile açık oynarken bile'' oyun beni zorladı desem tam yeri olur.Bundan dolayı oyunu oynayacak arkadaşlar rehberi takip etsin ve mümkünse hile açık oynasın.

Hilesiz oynamak isteyenler de mutlaka olacaktır ancak o kadar adult oyun oynamış biri olarak kesinlikle şunu söylemek istiyorum:Hilesiz oynamak oyuna olan şevkinizi ve isteğinizi kırabilir.Oyunumda uzun saatler boyunca hilesiz ilerledim ve belli şeyleri açmak,belli şeyleri zamanında yapmak ve o zaman için beklemek inanılmaz derece zor.Aynı zamanda yetenekleri arttırmak da inanılmaz derece zor olmuş.Yapımcı oyunu yaparken ne düşünüyordu bilmiyorum ama oyunu uzun yapacağım derken oyunu oynayan oyuncuların içinden geçeceğini pek de tahmin edememiş.Gene de inanılmaz derece zor koşulları seven oyuncular hile açmadan oynayabilir ya da dediğimi anlamak için birkaç saatinizi hilesiz oynarak geçirebilirsiniz.Hile ve oyun zorluğu hakkında diyeceklerim bu kadar.

Oyunumuz hikayesi gene bildiğimiz basit ev hikayelerinden.Güzel işlendiğini söyleyebiliriz ancak bazı şeyleri inanılmaz derece abartı bulduğumu söylemek istiyorum.Oyundaki kötü karakterler güzel işlenmiş ancak saf karakterlerin de bir sınırının olması ya da en azından bir zorluğunun olmasını beklerdim.Hani bir karakter saf olur ama o kadar da değil.Oyundaki kötü karakterler güzel işlenmiş ve oyunu oynarken bu tipleri kesinlikle sevemiyorsunuz ancak oyunun sonlarına doğru öyle bir karakter çıkıyor ki ''ELENA'' onun yanında melek kalıyor.Bazı karakter tiplemeleri tek yöne evrilmiş,''Elena'' 'nın içinde bir şey yatıyor ancak yapımcı buna çıkarmamıza izin vermemiş ne yazık ki.Genel olarak hikaye güzel işlenmiş ve ''kötü kadın'' teması da güzeldi,özellikle oyunun sonlarına doğru.( Manyak karı ya :D )
Hikaye açısından da diyebileceklerim bu kadar,tipik ev hikayelerinden olup içeriğin işlenişi farklı.Zaten bu tip ev hikayelerini güzel kılan tek şey işleniş.Ben bu anlamda oyunu iyi buldum ancak bazı şeyler abartı olmuş.Artık bunu oyunu oynayıp kendiniz karar verirsiniz.

Oyunun görselleri adete pişmaniye gibi akıyor.Oyunda görsellik en çok aradığınız şeylerden biri ise,oyunu hiç kaçırmayın.Hareketli animasyonları oyunun başlarında başarılı bulmayabilirsiniz.Hatta ilk başlarda birkaç sahnede,bu animasyonlar beni tatmin etmez de demeniz muhtemel.Oyun ilerledikçe hareketli animasyonlar öyle bir açılıyor ki,ister istemez tatmin oluyorsunuz.Oyunun hareketli animasyonlar için pek çok farklı bakış açısı olabiliyor.Bundan dolayı oyundaki görseller,karakterler ve hareketli animasyonlar,endişe etmeniz gereken son şeyler.Bunları üstüne basa basa söylüyorum,yapımcı görsel ve animasyon hakkında kaliteli bir iş çıkarmış.

Oyunumuz sıkıntılı bir yapım sürecinden geçmiş.Oyunda geri alma şeçeneği ve görseli olmayan bir save alma yeri var.Normal oyunlarda save alırken bir görsel olur ve böylelikle oyunda o kısmı daha rahat bulabilirsiniz.Aynı zamanda belli yerlerde kayıt dosyanıza geri dönmeye çalışacaksınız ancak oyun sizi şaçma sapan bir yere atacak.Bundan dolayı yaptığınız her işlem sonrasında kayıt almayı kesinlikle ihmal etmeyin.Şunu da belirtmek istiyorum kayıt dosyalarınız birden fazla olsun.Oyunda ufak da olsa sıkıntılar yaşadım ve bunları yaşamak istemezsiniz.

Oyunumuzun güzel müzikleri bulunmakta ancak bazı kısımlarda öyle müzikler giriyor ki,gülmemek elde değil.Buna nasıl örnek verebilirim mesela;diyelim ki bir sahnede bir kızla öpüşüyorsunuz ve arkada Karayip Korsanları'nın müziği çalıyor :D

Rehberi takip ettiğiniz sürece ister hileli ister hilesiz oynayın başınız ağrımaz.Bazı bölümleri bol bol tekrar edeceksiniz ve bundan dolayı belli sahnelerde bug olduğunu düşünmeniz muhtemel,sakın endişe etmeyin.

Oyunu oynarken aşırı derece keyif aldım.Karakter hissiyatları çok güzel verilmiş ve oyunun sonlarına doğru kötü bir karaktere doğru evriliyoruz.Gerçi oyunda yaptıklarımız ile de normal bir karakter değiliz ama tam da final sahnesinde bu apayrı bir seviyeye çıkıyor.Oyun sizlere istediğiniz her şeyi veriyor arkadaşlar ancak bundan ne kadar tatmin olursunuz o size kalmış.Özellikle ''Jessica'' ile birkaç sahne daha beklemiştim.Yapımcı ikinci oyunu çıkaracağını düşünerek oyunu tasarlamış ve ani bir final yapmış.İkinci oyun umarım ilerleyen yıllarda - şu an pek öyle gözükmüyor ama - gelir.Oyun beni tatmin etti ancak bir devam hikayesinin kesinlikle olması şart.

Çevirmenin çevirisine ayrı bir derecede güldüm.Bazı kısımlarda araya girmiş,bazı kısımlarda ise çok güldüğüm şeyler yazmıştı.Güzel bir çeviri olmuş,ellerinize sağlık.Oyunu genel anlamda güzel,rehbere uyulduğu taktirde kafanızın ağrımayacağı bir oyun olmuş.Uzun soluklu bir oyun,yani bitirmek için bayağı uğraşmanız gerecek.Genelde final yapmış oyunları oynamaya özen gösteriyorum.Uzun soluklu ve güzel bir oyun arıyorsanız bu oyuna kesinlikle bir göz atmalısınız.Oyunun birkaç sıkıntısı var ama olur o kadar.

Arkanıza yaslanın -rehberi okumaktan pek yaslanılmıyor ama :D - ve oyunun tadını çıkarın...

H

hemidil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
abi yam yam gibi nasıl çökertiyorsunuz google drive ı 30 saniyede

A

appleiphone7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba zaride sorun yaşıyorum evde takılmayı teklif et diyorum ama kocasını yumuşat diyor bir yardım arkadaşlar

Ekli dosyalar

• cats.jpg
    cats.jpg
    371.7 KB · Görüntüleme: 28
W

wantedmert92

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
bu Jessicanın KIZ ARKADAŞ görevi nasıl başlıyor rehberi adım adım takip ettim hatta tekrar tekrar yaptım bi yeri atladımmı diye yok olmuyor saat pazartesi 23 de gideiyorum diyolak yok warmı çözümü olan

fearfatih

fearfatih

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selam Arkadaşlar Oyunu Yükledim Girişte Yaptım Fakat Başlamıyor
Dosyalar Doğrulandı
Oyun Dosyası Okunuyor Yazıyor Öyle Bekliyor... Şimdiden Teşekkür Ederim

C

cukbey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aynı sorun bendede var biri bi yardımcı olsa keşke Oyun Dosyası Okunuyor Yazıyor Öyle Bekliyor

Üst Alt