Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Selam Arkadaşlar Oyunu Yükledim Girişte Yaptım Fakat Başlamıyor
Dosyalar Doğrulandı
Oyun Dosyası Okunuyor Yazıyor Öyle Bekliyor... Şimdiden Teşekkür Ederim
aynı sorun bendede var biri bi yardımcı olsa keşke Oyun Dosyası Okunuyor Yazıyor Öyle Bekliyor
İlk defa giriş yaparken 15 dakika ile 1 saat arası bir süre beklemeniz gerekiyor, bu süre sisteminize göre değişiklik gösterir daha sonraki girişlerde beklemeniz gerekmez.

A

aptalirem

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk 4 gün oyunda sorun yok ama 5.gün başlayacağı zaman durduruldu hatası oluyor

H

hasrty123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk 4 gün oyunda sorun yok ama 5.gün başlayacağı zaman durduruldu hatası oluyor
Bu sorun bende de vardı sistem gereksimlerin düşükse sürekli hata alıyorsun bu yüzden sildim zaten hatalı oyun olduğu için. Kanser eder ne kadar konusu güzel olsa da oynayamıyoruz :/

Alitopp

Alitopp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rar dosyasından çıkardım dosyayı spoiler kısmında lucky mark a tıkla oyna yazıyor ama bende sadece bu dosyalar var Clear dosyasına tıklıyorum sonra ikinci ekran geliyor ve kayboluyor PC den çok anlamadığım için soruyorum acaba yanlış bir şey mi yaptım. Bu arada PC bin hiç bir özelliği yok başka oyunları oynatıyor sitedeki ama bunu bir türlü yapamadım. Herhangi bir özellik mi gerekiyor bu oyunu açabilmek için yoksa ben mi bir yerde hata yapıyorum şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• IMG_20210615_121843.jpg
    IMG_20210615_121843.jpg
    2.7 MB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20210615_122905.jpg
    IMG_20210615_122905.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 66
Literature

Literature

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rar dosyasından çıkardım dosyayı spoiler kısmında lucky mark a tıkla oyna yazıyor ama bende sadece bu dosyalar var Clear dosyasına tıklıyorum sonra ikinci ekran geliyor ve kayboluyor PC den çok anlamadığım için soruyorum acaba yanlış bir şey mi yaptım. Bu arada PC bin hiç bir özelliği yok başka oyunları oynatıyor sitedeki ama bunu bir türlü yapamadım. Herhangi bir özellik mi gerekiyor bu oyunu açabilmek için yoksa ben mi bir yerde hata yapıyorum şimdiden teşekkür ederim
Önelikle winrar'a sağ tıklayıp klasöre ayıkla (klasöre çıkart) diyeceksiniz, ardından windows güvenlik ayarlarından güvenliği devredışı bırakıp oyunu başlatmayı deneyebilirsin. Eğer olmazsa en başta windows güvenliğini devredışı bırak sonra klasöre çıkart.

MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
oyundaki hile çalışmıyor sanırım. deneyen var mı ?

S

SedatXL

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
oyunu sorunsuz oynuyorum ve hileli çünkü virüs programım yok ve güvenlik duvarı kapalı. bence süper bi oyun sürükleyici. ama yardım metnini okumadan oynamak imkansız gibi bişey.az kaldı bitiyo :DD

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Hileyi aktif etmeden nasıl hacker eğitimi alabilirim ? Hacker videosu izliyorum ve hile aktif oluyor eski kayıta geri dönmek zorunda kalıyorum.

S

seventeen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selam Arkadaşlar Oyunu Yükledim Girişte Yaptım Fakat Başlamıyor
Dosyalar Doğrulandı
Oyun Dosyası Okunuyor Yazıyor Öyle Bekliyor... Şimdiden Teşekkür Ederim
orda beklemize gerek yok entere yada herhangi tuşa 3 4 defa basın açılır

D

Deevrim

Kredi
0$
tahmini oyun süresi ne kadar?

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

Kredi
0$
Ev partisi görevinde crishtina ya nasıl açılacağız sürekli sonda partiyi bitir çıkıyor chenk görevlerini vs. Bitirdim ama hala crishtinayla sev olamadık.

S

seventeen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ev partisi görevinde crishtina ya nasıl açılacağız sürekli sonda partiyi bitir çıkıyor chenk görevlerini vs. Bitirdim ama hala crishtinayla sev olamadık.
partiyi yaparken hep jessicayı düşüreceksin christina kazanacak sonra devam et diyip aılacaksın

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok karışık oyun, 2,5 paket sigara bitirdim stres yapıyorum oynarken gelişmiyor olaylar. Hizmetçiyi evde kalmaya ikna ediyorum ama o Asher denen adam ile konuşmaya giremiyorum bile. Yarın saçlarımı 3 numara kestircem o derece kabusu yaşattı oyun. Kime gitsem herkes köpek çekiyor elemana, 100 küsür gün oldu hayal dünyası ötesine geçedim daha :)

Üst Alt