Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hayır o tuşa basmadan oynadım zaten oyunu ama hackerlığı nasıl öğrenicem ? öğrenmeye basar basmaz hile aktif oluyor bunun olmasını istemiyorum.
Sanırım onu oyunu yükleyen yöneticiye sorman gerekiyor, hileyi entegre etmişler oraya. Sırf senin için oyunu tekrar indirip bakacağım oraya :)

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Adroid ile oynamak bana çok zevk veriyor 10 inç tablet falan harikulade PC de ben neden sevmiyorum oynamayı fakat potansiyeli iyi bir oyunda neden olmasın denmek isterim açıksası .

N

nbvcxzsd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gdrive ı yeniler misiniz indirme limiti aşılmış diğer linklerle indirmek çok zahmetli cloudla yavaş sürüyor mega da indirme limiti var

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
gdrive ı yeniler misiniz indirme limiti aşılmış diğer linklerle indirmek çok zahmetli cloudla yavaş sürüyor mega da indirme limiti var
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

S

shanks1987

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba Antivirüs programı otomatik dosyaları sildi. Oyunun sadece exe dosyasını paylaşabilir misiniz?

H

hemidil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ya allah için oyunu farklı diskte çalıştıramıyor muyuz? oyun, D sürücüsünde kurulu çünkü C sürücüsünde yeterli yer yok. Ancak D'de çalıştırmama rağmen C klasöründe çalıştırdığı için yer olmuyor ve açılmıyor.

H

Herhangibirisi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba tanitimi gectikten sonra oyunda save alamiyorum nasil save alacagim yardimci olur musunuz?

E

errandyou

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda cidden çok fena buglar var resmen bozuk oyun ;) not olarak da belirtmişler ama bu kadarını da beklemiyordum :(

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
PC de oynayayım oyun çok güzel görünüyor ❤️👌👌

H

Herkkyys

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu indirdim rar'dan çıkardım fakat dosyanın içinde oyun yok

H

Herkkyys

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çalıştı mı merak ettim ?
Virüs programını kapatıp yeniden indirdim bu seferde giriş yaptıktan sonra dosyalar dogrulaniyor dedi bekledim baya sonra kendiliğinden kapanıyor sonra tekrar yönetici olarak falanda denedim açılmadı

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Virüs programını kapatıp yeniden indirdim bu seferde giriş yaptıktan sonra dosyalar dogrulaniyor dedi bekledim baya sonra kendiliğinden kapanıyor sonra tekrar yönetici olarak falanda denedim açılmadı
Cmd ekranı gibi oluyor dimi ? Kullanıcı adını ve şifreni yazıyorsun dosyalar okunuyor mu ne diyor. Bu süre baya uzun sürebiliyor bende 10-15 dk da açılmıştı, kimisinde 1 saatte de açıldığı oluyor. Bunun çözümü ne inan bende bilmiyorum, yöneticiler ile görüş dilersen.

N

Nabernaber

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu PC üzerinden başlatamıyorum her şeyi doğru yaptım Bu sorunun bir çözümü var mı acaba tekrar indirmek istemiyorum

Quatpo

Quatpo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
savegame dosyası atabilir misiniz ? 3 gündür oyun bitmedi... oyun içi gün sayısı 571 gün oldu her yolu denedim.... Rar dosyasında ki rehber ile eştileyerek devam ediyorum ama bitmiyor... sıkıldım sonunu görmek istiyorum artık... gına geldi!
sssawe12.jpg

Üst Alt