Holiday Island Türkçe - 0.2.3.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Holiday Island Türkçe - 0.2.3.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.2.3.2
S

Silinen üye 5355

oyun patladı "hatayı bildir" seçeneğini seçtim :) yoksay seçeneğide yoktu :p

yvette ile ikinci kez akşam yemeğine gittiğimde bir önceki seçtiklerimin tam tersini seçtim oyun patladı :D

I'm sorry, but an uncaught exception occurred.

While running game code:
ValueError: unsupported format character ''' (0x27) at index 55

-- Full Traceback ------------------------------------------------------------

Full traceback:
File "C:\Users\matt\Desktop\HolidayIsland-0.2.3.2-pc\renpy\bootstrap.py", line 316, in bootstrap
File "C:\Users\matt\Desktop\HolidayIsland-0.2.3.2-pc\renpy\main.py", line 578, in main
File "C:\Users\matt\Desktop\HolidayIsland-0.2.3.2-pc\renpy\main.py", line 143, in run
File "C:\Users\matt\Desktop\HolidayIsland-0.2.3.2-pc\renpy\execution.py", line 908, in run_context
File "game/script.rpyc", line 506, in script call
M��y]j����q
File "game/appointments.rpyc", line 14, in script call
VE}�Ϋ �'�G�C�
File "game/tl/turkish/appointments.rpyc", line 4177, in script
�av� ]�^Fq\.HK�A�߹�+��*�C]�拠�������?�U�{�c��j������?8�������
File "game/script.rpyc", line 506, in script call
M��y]j����q
File "game/appointments.rpyc", line 14, in script call
VE}�Ϋ �'�G�C�
File "game/tl/turkish/appointments.rpyc", line 4177, in script
�av� ]�^Fq\.HK�A�߹�+��*�C]�拠�������?�U�{�c��j������?8�������
File "C:\Users\matt\Desktop\HolidayIsland-0.2.3.2-pc\renpy\ast.py", line 708, in execute
File "C:\Users\matt\Desktop\HolidayIsland-0.2.3.2-pc\renpy\exports.py", line 1334, in say
ValueError: unsupported format character ''' (0x27) at index 55

Windows-7-6.1.7601-SP1
Ren'Py 7.3.5.606
Holiday Island 0.2.3.2
Fri Feb 05 19:50:54 2021
Sorunu bildirdiğin için teşekkürler. Düzeltildi.

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.
Açık alan var. 3-5 kezde denedim. Telefonu yeniden açtım kapadım. Belki yükleme den olabilir. Diğer uygulamaları indirdim yükledim. Holiday sildim tekrar yükliycem. Bakalım olacakmı.

ivoltrani

ivoltrani

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyundaki karakter sayısı biraz fazla. Tabi bütün kızların hikayelerini sahnelerini görmek isterseniz. Bayadır oyunu bitirmek için uğraşıyorum. Biraz sıkabiliyor açık konuşmak gerekirse. Oyunun içinde kızlar değişsede sürekli bir döngü var ama sabrınız varsa zevk alabiliyorsunuz. Tamamen bittiğinde tekrardan bir oynarım ama bu haliyle bile çok fazla uzun sürüyor oyun.

SaigoNoKen

SaigoNoKen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda görevlerin açıklamaları ve diyalogların ortasında genelde İngilizce olarak görünüyor hata bendemi yoksa geneli böylemi

R

Revo2121

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyununu bitmiş savesini nerden bulabilirim DC sunucusunda bulamadım

T

thepriha4

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar 89. Gündeyim oyunda hep aynı şeyler yapıyorum hiç bir değişiklik yok kısır döngü ye girdim sabah kalk spor kadınlarla ilgilen akşam bar yat uyu herkesde bu şekilde mi ?

B

birgarip

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyunu düzgünce oynayan var mı bikac görevde takıldım aly nin kupaları nasıl alınıyor ve marketten yeşil kıyafet al gorevinde marketre kıyafet yok yardımcı olabilecek var mı her yolu deniyorum

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyunu düzgünce oynayan var mı bikac görevde takıldım aly nin kupaları nasıl alınıyor ve marketten yeşil kıyafet al gorevinde marketre kıyafet yok yardımcı olabilecek var mı her yolu deniyorum
Rehber olmadığı için bıraktım. Bilen çıkarsa yardımcı olurlar kanka

A

alwaysmatrak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar. Oyunu Rar'dan çıkarırken %25 de hata alıyorum

K

kozmikka

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yaaav poker bilmiyorum gorevler geçilmiyor yardım

ALX

ALX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun RPG En sıkıntılı olan kısmı , Kumar olan bilmediğimiz saçma sapan oyunlara göre şekillenmesi , Barda kızlarla oyun oynamayı es geçin ve odanıza kız çağırıp uğraşmayın zaten render'lara değmez. oynanırmı Hard RPG sevenler hile kullanmadan oynarsa zevk alabilir. Elinize sağlık.

Oyun çeviri : 8/10
Oyun tipi : RPG 8/10
Render : 5/10
Hikaye : 4/10

E

emirhan610

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
versiyon 0.3 çıkmış acaba türkçeye ne zaman çevirirsiniz belirli bi tarih varmı veya çevirecekmisiniz ?

Üst Alt