Holiday Island Türkçe - 0.2.3.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Holiday Island Türkçe - 0.2.3.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.2.3.2
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
bana da linkini verirmisin. birde kayıt dosyalarının yerini bulamadım nerede acaba yardımcı olur musun
Merhaba, Linkleri özel mesaj kutusunda size gönderdim. V0.3.1.1 sürümünde hazırlanmıştır. Forumda hala bu sürüm gelmedi güncelleme gelirse bu sürümde yayınlanacaktır.İyi oyunlar..:giggle:

Oyunun kayıt dosyaları iki yerde kayıt ediliyor bunlar;:unsure:

Oyunun kurulu olduğu kendi dosyasına bakabilirsiniz; Game/save dosyasında var.
Kullanıcılar/Kullanıcı ismi hangi isimde açtıysanız/Appdata/Roaming/RenPy/tüm oyunların kayıt dosyaları burada yedeklenir.:unsure:

Direk dosyalara erişmek için; Alt tuşunun yanında ki, Windows simgesi tuşuyla birlikte R tuşuna basınız. Çalıştır komutu açılacaktır. oraya appdata direk yazın enter deyin. Direk kayıt dosyalarına yönlendirir. ''Roaming/Renpy dosyalarına tıklayınız.:unsure:

G

guzelinsan

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
güncel sürümü banada yollar mısın
Merhaba, Linkleri özel mesaj kutusunda size gönderdim. V0.3.1.1 sürümünde hazırlanmıştır. Forumda hala bu sürüm gelmedi güncelleme gelirse bu sürümde yayınlanacaktır.İyi oyunlar..:giggle:

Oyunun kayıt dosyaları iki yerde kayıt ediliyor bunlar;:unsure:

Oyunun kurulu olduğu kendi dosyasına bakabilirsiniz; Game/save dosyasında var.
Kullanıcılar/Kullanıcı ismi hangi isimde açtıysanız/Appdata/Roaming/RenPy/tüm oyunların kayıt dosyaları burada yedeklenir.:unsure:

Direk dosyalara erişmek için; Alt tuşunun yanında ki, Windows simgesi tuşuyla birlikte R tuşuna basınız. Çalıştır komutu açılacaktır. oraya appdata direk yazın enter deyin. Direk kayıt dosyalarına yönlendirir. ''Roaming/Renpy dosyalarına tıklayınız.:unsure:

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
güncel sürümü banada yollar mısın
Merhaba, Özel mesaj kutusundan size linkleri bıraktım.Forumda ki eski sürüm de hata vermektedir.Bu yüzden yeni güncelenecek sürümü bekleyin ya da v0.3.1.1 sürümünü ingilizce olarak edinebilirsiniz.:unsure:

S

sfksfk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güncel sürümü banada yollayabilir misiniz? en son

0.2.3.2 vardı bende​

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
güncel sürümü banada yollayabilir misiniz? en son

0.2.3.2 vardı bende​

Merhaba, Özel mesaj kutusundan size linkleri bıraktım.Forumda ki eski sürüm de hata vermektedir.Bu yüzden yeni güncelenecek sürümü bekleyin ya da v0.3.1.1 sürümünü ingilizce olarak edinebilirsiniz.:)

S

sfksfk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3.0.0 ı bulabildim internet ancak onu indirdim sonra başka hatalar vs aldım halettim bir şekilde ama şimdide yükleme yaptığımda hata veriyor nasıl halledilir bu

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
3.0.0 ı bulabildim internet ancak onu indirdim sonra başka hatalar vs aldım halettim bir şekilde ama şimdide yükleme yaptığımda hata veriyor nasıl halledilir bu
Başka yerden indirdiğiniz oyunun verdiği hataya biz bir şey yapamayız.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Merhaba, Yapımcının söylediği gibi V0.3.0.0 hatalı ve buglarla dolu bir sürümdü.Yapımcısı hızlı bir şekilde Kararlı sürüm olan V0.3.1.1 çıkardı. Bug sorunları neredeyse yok, ancak başka oyuncular bazı ufak buglara rastlasa da ben tek bir başarım açma bug buldum. Onu da düzelteceğini söyledi, site de paylaşılacak kararlı sürüm veya yeni sürüm olan V0.3.5 sürümünü yayınlarsa yapımcı, forumda da yetkililer paylaşılır. Bu yüzden V.3.0.0 uzak durulması gerekiyor.:unsure:

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$

Başka yerden indirdiğiniz oyunun verdiği hataya biz bir şey yapamayız.

Merhaba, Malesef şuan forumda bug ve hatalı ingilizce sürüm olan V0.3.0 sürümü var. Yetkiler ingilizce kararlı sürüm olan V0.3.1.1 güncellerse oyuncuların oyuna erişmesi açısından güzel olabilir. En azından ''Türkçe'' sürümü yayınlana kadar oyuncular oyalanılar.:)
Özel mesaj kutusundan kendim upload ettiğim ve oynadığım kararlı sürüm olan V0.3.1.1 linkini bıraktım. İyi oyunlar..:giggle:

H

Heisenberg19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda sahne galerisi varmı? Sahnelere ulaşmak biraz zor olacak gibi de 😁

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyunda sahne galerisi varmı? Sahnelere ulaşmak biraz zor olacak gibi de 😁
Merhaba, Oyunun sahne galerisi başarım olarak listelenmiş ve oyunun içindedir. Galeri render sahneleri ile doludur, animasyonlu sahnelere ulaşmak için oyunu oynamanız gerekiyor. Sanırım yapımcı koşmadan kazanamazsınız gibi espirili bir cevap vermiş gibi görünüyor ya da ben öyle sanıyorum.:unsure::)

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyunun son güncellemesi olan V0.3.5.0 sürümü yayınlandı. 310.Günde son gelen başarımları ve görevleri bitirmiş bulunmakdayım. Güncelleme daha çok ''Sara ve ''Delizia'' üzerinden geliştiğini söyleyebilirim. Tabi ki ''Amy'' ve ''Yvette'' ek başarımlar eklenmiş olup Uçakta tanışma muhabettine ''Aly'' eklenmiş onun başarımı da hava da kalmış oldu.:LOL: Uçakta tanışma başarımları malesef oyuna başlarken açıldığından dolayı açmak imkansız oluyor.:cautious:

Oyunun kayıt dosyaları en son oynadığım sürüm olan V0.3.1.1 sürümüydü. Gelen ve gelecek güncellemeler ile beraber kayıt dosyaları kaldığımız yerden devam etmemizi sağlıyor. Bu nedenle oyun bu durum da en azından ağır RPG olsa dahi güncel kalmamızı sağlıyor.:giggle:

P

Pistons

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rica etsem save dosyasını mesaj olarak gönderir misin?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Rica etsem save dosyasını mesaj olarak gönderir misin?
Merhaba, Özel mesaj kutunuzdan linkleri bıraktım. Holiday Island V0.3.5.0 son çıkan sürüme güncellendiğinden eski sürümler de hata verebilir. Bu nedenle güncel sürümü kullanmanızı tavsiye ediyorum. Gelecek güncellemeler de kayıt dosyaları uyumlu olacaktır.:giggle:

M

mucahitsaitb42

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Holiday island yeni sürümü ne zaman gelcek 3.1.1 merakla ekliyorum bilgi verirseniz sevinirim

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Üst Alt